Atari wyda Missile Command: Recharged

0

Atari zaskoczyło dzisiaj zapowiedzią wydania Missile Command: Recharged w przyszłym tygodniu. 27 maja powrócimy do tej klasycznej gry, która została nasycona teraźniejszą technologią, w pełni zachowując swój zręcznościowy urok. Naszym celem będzie ochrona miasta, co będziemy mogli zrobić, zarządzając rakietami ziemia-powietrze wystrzelonymi z jednego z trzech silosów. Gra powinna kosztować trzy dolary bez jednego centa.

Oto co o grze możemy przeczytać w oficjalnych informacjach:

Missile Command: Recharge to nowa wersja ukochanego klasyka charakteryzującego się szybką akcją zręcznościową, w której gracze muszą bronić swoich baz, strzelając nieskończoną falą pocisków. Wystrzel rakiety, aby chronić bazę i fortyfikacje, lub aby zyskać przewagę w krytycznych momentach. Missile Command: Recharge spodoba się tym, którzy z miłością pamiętają pierwowzór lub jego liczne iteracje, oraz zupełnie nowej generacji mobilnych graczy, którzy szukają szybkiej, prostej i zręcznościowej gry.

Wzmocnienia:
Obierz nie tylko pociski za cel! Celuj także w zupełnie nowe ulepszenia, które sprawią, że dłużej przetrwasz dzięki dodatkowym środkom obronnym, naprawionym silosom lub oczyszczonemu ekranowi.

Ulepszenia:
Nowy system ulepszeń wymienia zdobyte punkty i umożliwia ich wykorzystanie do ulepszenia wszystkich aspektów gry, dzięki czemu uzyskasz przewagę i osiągniesz najlepsze wyniki.

Strzelaj do chmur:
Rywalizuj w globalnych drabinkach online i staraj się przejąć prawa do przechwalania się jako najlepszy dowódca rakiet.

Osiągnięcia:
Doskonal się z każdą grą i pracuj nad pokonaniem najtrudniejszych wyzwań!

Zdobądź:
Skorzystaj z nowej funkcji rzeczywistości rozszerzonej, aby wyświetlić rozgrywkę w wirtualnej szafce zręcznościowej i przenieść zniszczenie pocisków na nowy poziom!

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!