Ary and the Secret of Seasons zadebiutuje pierwszego dnia szkoły

0

Po powrocie z apelu 1 września (lub z pracy), będziecie mogli złapać za konsolę i odpalić Ary and the Secret of Seasons. W tej kolorowej przygodówce 3D, wcielimy się w rolę Ary – dziewczynki, która wyrusza w podróż przez krainę Valdi. Jeśli na myśl przyszło wam do głowy dzieło Vi Valdiego – „4 pory roku”, to świetnie połączyliście skojarzenia. Ary zostaje Strażnikiem Zimy, co pozwoli jej nabyć moce kontrolujące pory roku. Wykorzystując je, będzie musiała sprostać zagadkom, przeszkodom i przeciwnikom, którzy staną na jej drodze. Owa droga zaprowadzi ją w środek całego zamieszania – z jakiegoś powodu, pory roku opętał chaos i Ary decyduje się pomóc Strażnikom Pór Roku, sprawdzić dlaczego tak się stało.

Kluczowe elementy gry:

  • Nagradzająca eksploracja – Wykorzystując moc pór roku, Ary może przemierzać rozległe krajobrazy w poszukiwaniu nowych miejsc, rozwiązując niesamowite zagadki środowiskowe.
  • Wciągająca opowieść – Ary zostaje zwerbowana do pomocy Strażnikom Pór Roku, starej organizacji, która opanowała sztywne tradycje. Przemierzając niezbadane miejsca w Valdi, Ary odkryje sekrety i ukryte znaczenie Strażnika Pór Roku.
  • Dynamiczne środowisko – Manipuluj światem wokół Ary, dzięki jej zdolnościom środowiskowym. Przeskakuj między ekosystemami, aby dostosować świat i pory roku do swoich potrzeb.
  • Płynna walka – Umiejętności Ary zostaną wystawione na próbę, gdy spotyka wrogów, którzy chcą pokrzyżować jej plany – od lokalnych mieszkańców po potężne behemoty – użyje wszystkich dostępnych jej narzędzi, aby pokonać monumentalne przeszkody.
  • Kuszący świat 3D – Piękny styl wizualny w połączeniu z czarującą ścieżką dźwiękową, tworzy utrzymującą się atmosferę, która z pewnością stanie się niezapomnianym przeżyciem.

PODZIEL SIĘ
OsiemSiedem

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!