Arktyczna przygoda w PokéMon Sword & Shield rozpocznie się 22 października

1

Koniec spekulacji na temat drugiego dodatku do PokéMon Sword & Shield. Crown Tundra zadebiutuje 22 października 2020 roku! DLC możecie zamówić już teraz w eShopie, a później możecie sprawdzić wszystkie nowości, jakie znajdą się w nowym rozszerzeniu.

Przeglądaj Legowiska Pokémonów w Dynamax Adventures!

W Dynamax Adventures połączysz siły z trzema innymi Trenerami, aby zbadać Legowisko Pokémonów, gdzie podobno czają się Pokémony Dynamax! Zamiast zwykłego zespołu Pokémonów, ty i twoi koledzy trenerzy wybierzecie wynajętego Pokémona, aby zabrać go w głębiny jaskini. Jeśli podczas eksploracji napotkasz dzikiego Pokémona Dynamax, będziesz musiał współpracować ze swoimi trzema członkami drużyny w bitwie Max Raid! Jeśli wygrasz bitwę, będziesz miał szansę złapać Pokémona, ale jeśli przegrasz bitwę, zostaniesz wyrzucony z jaskini! Możesz zamienić swojego Pokémona podczas eksploracji, aby być przygotowanym na stawienie czoła wszystkiemu, co nadejdzie, gdy będziesz poszukiwał Legendarnego Pokémona, który czai się w głębinach. A jeśli chcesz zagłębić się jeszcze głębiej w jaskinię, Endless Dynamax Adventures może być propozycją dla Ciebie! Endless Dynamax Adventures pozwala ci iść dalej, aż przegrasz bitwę. Daj im szansę, jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności.

Legendarne Pokémony z poprzednich gier powracają!

Dzięki The Crown Tundra będziesz mógł spotkać każdego Legendarnego Pokémona, który pojawił się w głównej serii gier Pokémon! Znajdź Legendarne Pokémony podczas podróży w Crown Tundra lub podczas Dynamax Adventures, a będziesz miał szansę je złapać! Niektóre Legendarne Pokémony pojawiają się tylko w Pokémon Sword z Przepustką DLC Pokémon Sword, podczas gdy inne pojawiają się tylko w Pokémon Shield z przepustką Pokémon Shield z Przepustką DLC Pokémon Shield.

Przygotuj się do wzięcia udziału w Turnieju Galarian Star!

Gdy osiągniesz wystarczające postępy w swojej przygodzie w The Crown Tundra, będziesz mógł wziąć udział w Turnieju Gwiazd Galarian, który odbędzie się w mieście Wyndon! Ten turniej jest pomysłem Leona, mającym na celu rozpalenie duchów regionu Galar. Gdy zaakceptujesz zaproszenie Leona, będziesz mógł wybrać partnera spośród wielu trenerów, których spotkałeś podczas swoich przygód w Pokémon Sword lub Pokémon Shield – a także Expansion Pass – i dołączyć do turnieju Multi Battle! W zależności od tego, kim jest twój partner i przeciwnicy, dostrzeżesz nowe cechy znajomych twarzy!

Poprawka umiejętności oraz nowy przydatny przedmiot do wychowywania Pokémonów

W Crown Tundra możesz zdobyć nowe przedmioty zwane Ability Patches. Trudno je zdobyć, ale są warte wysiłku. Jeśli użyjesz ich na Pokémonie, jego Zdolność zmieni się na Ukrytą Zdolność jego gatunku, jeśli ją posiada! Dzięki Naszywce Umiejętności i pomocy Max Soup z Isle of Armor możesz wydobyć Ukrytą Zdolność pierwszego partnera Pokémona, którego wybrałeś na początku Pokémon Sword lub Pokémon Shield, i dać mu również opcję Gigantamax!

Korzystając z okazji Nintendo, postanowiło uderzyć w premierę next genów konkurencji i 6 listopada do sprzedaży trafi nowa reedycja PokéMon Sword & Shield, w której oprócz podstawowej wersji gry, znajdą się odpowiednie rozszerzenia.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

  1. Antari
    Antari (548 komentarzy) w dniu:

    Czyli jednak wydadzą wersję fizyczną z dodatkami na karcie. Trochę lipa bo podstępem wkręcili mnie w zakup wersji cyfrowej. PS. No ale ten design pudełek to naprawdę koszmar. Powinni definitywnie zmienić grafika.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!