Aonuma już myśli o kolejnej Zeldzie dla wielu graczy

0

Tryb wieloosobowy w The Legend of Zelda to jedna z tych innowacji, która wygląda fantastycznie na papierze, ale nie za bardzo wychodzi w rzeczywistości. Ostatnio wydane The Legend of Zelda: Tri Force Heroes nie było może złą grą, ale rozczarowało fanów i było najzwyczajniej gorsze od wcześniejszej Zeldy na 3DSa. Kiedy natomiast tryb dla wielu osób działa całkiem nieźle, to nawala inny ważny aspekt potrzebny do stworzenia dobrej gry wieloosobowej – jak podłączyć innych graczy. Kojarzy ktoś jeszcze tą Zeldę, gdzie trzeba było podłączyć trzy Gameboye do konsoli, aby grać razem?

Wiemy, że Breath of the Wild będzie doświadczeniem kierowanym do pojedynczego gracza, ale nie znaczy to, że w przyszłości nie otrzymamy Zeld dla wielu użytkowników. Eiji Aonuma w swojej rozmowie z IGN mówił, że jest nadal zainteresowany zrobieniem kolejnej przygody z serii The Legend of Zelda tego typu, wykorzystując doświadczenie zdobyte przy tworzeniu Breath of the Wild. Oto co powiedział:

Chciałbym wykorzystać to, czego się nauczyłem przy produkcji Breath of the Wild i zobaczyć, czy uda mi się wykorzystać tę lekcje przy tworzeniu nowej wieloosobowej Zeldy. Na przykład przy Triforce Heroes wykorzystaliśmy format podobny do tego z Four Swords, gdzie był tryb dla wielu graczy. Będziemy kontynuować nasze eksperymenty z serią The Legend of Zelda.

PODZIEL SIĘ
LeoSoularrow

Osiemnastoletni derp, który zamiast bawić się na dworze w dzieciństwie oglądał letsplaye Paper Mario. Pierwszą konsolę (PS1) dostał w wieku trzech lat, gdzie nie mógł przez wiele lat bez pomocy dorosłego przejść pierwszego levelu Crasha Bandicoota 2, bo bał się pancerników (bo przerażające były no). Fan jRPGów, głównie Final Fantasy, Shin Megami Tensei, Fiaa Emburem czy Poków. Z innych gatunków - Smash Bros. i Tekken, oraz platformówki 3D wszelkiego rodzaju. Grał w każdą część Pokemonów i mnóstwo romhacków, ale nigdy nie skończył ani jednej przygody. Kiedyś próbować roleplayować i pisać fanficki, ale każda próba kończyła się - dosłownie - katastrofą. Fan robienia pixelartów z koralików do prasowania, głównie Pokemonów. Akurat prowadzi Nuzlocke'a romhacka Pokemon X i wścieka się od poziomu trudności. Zdecydowanie za często przeprasza, optymistycznie podchodzi do każdego dnia. Działa na forum jako newsman, jakim cudem zostałem zaakceptowany. :3

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!