Animal Crossing: Pocket Camp pojawi się na urządzeniach mobilnych pod koniec listopada

1

Zapowiedziany w poniedziałek Nintendo Direct dostarczył to, czego się spodziewaliśmy, czyli tytuł oraz datę premiery nowej gry mobilnej Nintendo. Jest nią Animal Crossing: Pocket Camp, które zadebiutuje na urządzeniach z systemami Android i iOS pod koniec listopada. 

W Pocket Camp zajmiemy się zarządzaniem polem namiotowym. Dzięki zbieranym materiałom zbudujemy nowe przybytki i przemodelujemy już istniejące. Dostępne będą cztery zróżnicowane obszary do zwiedzenia. Będziemy także rozwijać znajomości z antropomorficznymi mieszkańcami, dzięki czemu będą nas oni odwiedzać i obdarowywać przedmiotami. Gracze będą mogli wizytować pola namiotowe przyjaciół, wymieniać się „kudosami” oraz rzeczami.

Jeśli chodzi o mikrotransakcje, za prawdziwe pieniądze będzie można kupić tak zwane „Leaf Tickets”, które będzie można wymieniać na materiały i inne przedmioty oraz przyspieszać czas budowy obiektów. Wygląda na to, że jeśli będziemy cierpliwi, będziemy mogli się bez nich obejść. „Leaf Tickets” oraz znana z poprzednich odsłon waluta „Bells” będzie możliwa do zdobycia także w grze, bez dodatkowych opłat. Cennik w dolarach możecie zobaczyć na poniższym zrzucie:

Wstępna rejestracja jest już dostępna na stronie Nintendo.

Poniżej pełny zapis Directa:

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

1 komentarz

  1. DarklyC

    Wygląda świetnie i o ile zawsze wybieram wersję na 3dsa zamiast wersji mobilnej (w ogóle nie gram na telefonie) to akurat ta gra może idealne nadawać się do 20 min sesyjki w pracy :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!