Animal Crossing: New Horizons z bardzo wysokimi ocenami

0

Embargo na publikację recenzji Animal Crossing: New Horizons już upłynęło, więc możemy przekonać się, co dziennikarze growi z całego świata sądzą o najnowszej części tej unikatowej serii Nintendo. A sądzą, że jest po prostu świetna.

Sporo portali zdecydowało się zakończyć swój tekst najwyższą notą. Jednym z nich jest VG247, którego recenzent pisze:

Animal Crossing: New Horizons jest wszystkim, czym miałem nadzieję, że będzie. To kolejna znakomita gra, która doskonale obrazuje pewność Nintendo. Jest doskonała i jest kolejną obowiązkową pozycją na Switcha – a przynajmniej jeśli jesteś w stanie zrozumieć i doceniać unikatowe, powolne tempo Animal Crossing.

Nie wszyscy uważają jednak, że New Horizons jest najlepszą odsłoną serii. Jedną z takich osób jest dziennikarz USgamera, który pisze:

Animal Crossing: New Leaf pozostaje szczytem serii, jednak New Horizons przynosi ze sobą szereg witanych z otwartymi rękawmi zmian poprawiających jakość rozgrywki, takich jak możliwość terraformowania terenu na znaczną skalę. Dodatek w postaci craftingu nie jest zaś taką uperdliwością, jaką spodziewałem się, że będzie. Jest wręcz przeciwnie – staje się fajnym celem, do którego warto dążyć, efektywnie dywersyfikując zwyczajowe obowiązki, takie jak sprzedawanie owadów i ryb, by spłacić niekończące się długi u Toma Nooka. Gdy nagłówki stron i gazet są bardziej wstrząsające niż kiedykolwiek, nigdy nie było lepszego momentu na wyjechanie na wakacje z Animal Crossing: New Horizons.

Nie zabrakło również nieco mniej pozytywnych recenzji, o ile można uznać za takie teksty zakończone oceną 8/10. Nie wydają się jednak szczególnie pastwić nad grą. Digital Trends pisze:

New Horizons jest pełne rozkoszy. Daje radochę i ma ten międzygeneracyjny urok. Motyw pustej wyspy mógł martwić niektórych tym, że gra może odbiegać od tradycyjnego modelu rozgrywki, jednak obawy te powinny zostać szybko rozwiane. W dodatku taka zmiana pozwala na nowe doświadczenia oraz powstrzymuje serię przed stagnacją niemal 20 lat po jej debiucie.

W chwili pisania tego tekstu średnia ocen na portalu Metacritic wynosi 91/100 punktów, a na portalu Opencritic – 92/100 punktów.

Premiera Animal Crossing: New Horizons nastąpi już w piątek 20 marca. Już nie możecie się doczekać tego dnia czy zupełnie nie rozumiecie, po co mielibyście w to grać? Dajcie znać w komentarzach!

Animal Crossing: New Horizons możecie kupić w Enebie za około 205 zł.

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!