Aktualizacja systemu

11

Dzisiaj pojawił się nowy update systemu z numerkiem 7.1.0-14. Niestety nie wprowadza on żadnych kolosalnych zmian, a tylko poprawia stabilność działania konsolki. Poniżej oficjalna notka Nintendo w sprawie aktualizacji:

 

Improved system stability and usability:
Further improvements to overall system stability and other minor adjustments have been made to enhance the user experience

 

Zauważyliście jakieś zmiany w działaniu kieszonki? Jeżeli tak to dajcie znać w komentarzach!

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

11 komentarzy

 1. Ink
  Ink (49 komentarzy) w dniu:

  Te bajki o stabilności mogli by już sobie odpuścić, przecież wszyscy wiedzą, że chodzi głównie o blokadę programatorów:]

 2. baczu18 (6 komentarzy) w dniu:

  I dobrze że nie słyszałeś nie potrzebne są programatory skoro orginały wcale nie są takie drogie :D po zatem jak masz programator to masz dużo gier a jak masz orginalne to starasz się je przejść :D a piraty jak to piraty pograsz chwile i włączysz coś innego :D

 3. fafikozoom

  Baczu zgadzam się z prawie wszystkim, przede wszystkim piractwo jest be i tak dalej, ale nie wmówisz mi że gry na 3DS’a są tanie. 200zł na nie taką znowu wysokiej jakości grę, to gruba przesada.

 4. Ink
  Ink (49 komentarzy) w dniu:

  Ależ gry są jedną z najtańszych form rozrywki, trzeba tylko wiedzieć co wybrać. Gram teraz w Etrian Odyssey IV, na liczniku mam 72h. W tej chwili najtańszy egzemplarz na allegro kosztuje 165.90. 165.90/72=2.31. Wychodzi na to, że za godzinę grania do tej pory zapłaciłem 2 zł i 31 gr. Żeby kupić film na DVD o długości 1h 30min musiałem zapłacić 33zł. 33/1.5= 22 złote za godzinę oglądania filmu. Przeczytanie 500 stronicowej książki, za którą zapłaciłem 35zł zajęło mi ok. 10h. 35/10 = 3.5zł za godzinę czytania.
  Pomijając już fakt, że po ukończeniu grę na 3DSa mogę sprzedać za ok 70% wartości, a film czy książkę raczej za symboliczne 5zł.
  Nadal uważasz, że gry są drogie?

 5. Brawo Ink, świetne przedstawienie ceny-rozrywki w wielu wariantach :) Dobry wpis. Też się ciesze że programatorów nie ma, nigdy nie popierałem i nie będę popierał piractwa. Wole mieć kilka tytułów mniej w kolekcji, ale świadomość że ich nie ukradłem jest bezcenna.

 6. Sameru (5 komentarzy) w dniu:

  z tego co czytałem ta aktualizacja nie blokuje programatorów… więc może jednak chodzi o tą „stabilność” konsolki xD

 7. zabikt (105 komentarzy) w dniu:

  Jeśli wychodzi wersja x.1 krótko po wyjściu jakiejś wersji wprowadzające większe zmiany, to jest to po prostu poprawieniu błędów, które wyszły po praktycznym używaniu tego nowego softu. Po prostu niektóre sieciowe rzeczy nie mają szans się ujawnić w beta-testach. Potrzebują działania w prawdziwych warunkach.
  Podobnie było po wejściu wersji 6.0. Bardzo szybko wyszła 6.1.

 8. suicune90 (66 komentarzy) w dniu:

  Stabilność jest poprawiona, widzę u siebie. Po ostatniej instalacji Miiverse miałem niesamowite, randomowe zwiechy w menu głównym, przyciski „szalały” (robiły za inne klawisze), ekran reagował jak chciał i w ogóle kaszana, w dodatku przy wyłączaniu dioda świeciła się około PIĘTNASTU sekund zamiast jednej/dwóch. Wszystko to po aktualizacji ustało.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!