Aktualizacja systemowa Wii U.

4

Stacjonarka Ninny doczekał się aktualizacji systemowej z numerkiem 5.1.0. Jakie nowości wprowadza ten update? Ano takie:

 • System transfer Wii U -> Wii U

Użytkownicy mogą przetransferować całą zawartość systemu (dane, aplikacje, gry, Nintendo ID) z jednej konsoli na drugą. Taki transfer powoduje, że na konsoli docelowej stracimy całą zawartość, która zostanie zastąpiona treścią konsoli z której transferujemy. Jedyne dane jakich nie utracimy to: Wii Menu content, ustawienia internetowe, ustawienia telewizora, ustawienia  Wii U GamePad TV Remote oraz sparowane Wiiloty i gamepady. Zawartość źródłowego Wii U po dokonanym transferze zostanie  usunięta. Nie ma także możliwości przesyłania pojedynczych aplikacji, można jedynie cały system. Do jednej konsoli można podlinkować 12 kont Nintendo ID.

Ważne!

NNid z konsoli biorcy można ponownie podlinkować do tej konsoli co oznacza że nie traci się zakupionych wcześniej gier i można je ponownie ściągnąć z eshopu!

Uwaga od eggsample.

Opcja transferu pojawi się w System Settings jako System Transfer.

 • Zmiany w eShopie

Użytkownicy mają teraz możliwość poruszania się po eShopie za pomocą Wii Remote, Wii U Pro Controller lub Classic Controller.

 • Dalsze usprawnienia mające na celu poprawić stabilność działania systemu
PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

4 komentarze

 1. eggsample
  eggsample (69 komentarzy) w dniu:

  OP Nie wspomniałeś o super ważnej rzeczy !!! NNid z konsoli biorcy można ponownie podlinkować do tej konsoli co oznacza że nie traci się zakupionych wcześniej gier i można je ponownie ściągnąć z eshopu.
  Oby na 3DS zrobili podobnie.

 2. eggsample
  eggsample (69 komentarzy) w dniu:

  Kolejna buba do poprawki :p
  Poza tym że transfer można robić co 7 dni to nie ma limitu transferów.
  12 to liczba możliwych NNid podlinkowanych do jednej konsoli.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!