[Aktualizacja] Aktualizacja Systemowa 12.0.0 dla Nintendo Switch

1

Aktualizacja

Wygląda na to, że od dzisiaj możliwe będzie aktualizowanie oprogramowania Docku! Czyżby Dock Pro coraz bliżej?


Jak co kwiecień na Nintendo Switch trafiła nowa aktualizacja systemowa oznaczona numerkiem 12.0.0. Wydawać by się mogło, że taka zmiana oznaczać będzie sporo nowości, ale na razie Nintendo poinformowało tylko o naprawie jednego buga. Górnicy informacyjni rozpoczęli wydobycie informacji bezpośrednio z kodu, więc jak tylko znajdą coś ciekawego, to damy wam znać.

Rozwiązano problem z funkcją zapisywania kopii zapasowej danych, w której w rzadkich przypadkach automatyczne tworzenie kopii zapasowej danych składowania jest przerywane, jeśli wystąpi błąd komunikacji podczas zakończenia procesu tworzenia kopii zapasowej danych.

Na ten moment wykopano informacje o tym, że spora ilość komponentów systemu operacyjnego została zaktualizowana. Spekuluje się, że Nintendo naprawiło wiele mniejszych bugów, lub zrekompilowało OS na nowym SDK Switcha, co by wiązało się z brakiem istotnych zmian.

P.S. Po sieci krążą plotki, że 8 kwietnia ma zostać zapowiedziane przebudowanie Nintendo Switch Online.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

  1. Monek (25 komentarzy) w dniu:

    Nintendo widzę jak zwykle przechodzi samych siebie. Myślałem że na aktualizacje 9/10/11 mało zrobili, ale jednak wychodzi na to że wtedy się mocno postarali patrząc na dzisiejszą.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!