Aktualizacja Super Mario Odyssey może zadebiutować już w najbliższy piątek

2

[Aktualizacja] Darmowy update jest już dostępny.


Choć Nintendo nie wystosowało jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu ujawniającego datę debiutu zapowie dzianej podczas ostatniego Directa aktualizacji Super Mario Odyssey, australijski oddział firmy zaliczył drobną wpadkę, publikując jej premierowy wpis z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Według opublikowanej na stronie australijskiego oddziału Ninny notki (która, rzecz jasna, zdążyła zniknąć już z witryny), wspomniana aktualizacja zostanie udostępniona już w najbliższy piątek, 23 lutego. Wprowadzi do gry nową atrakcję, Luigi’s Balloon World, w której to gracze chować będą przed sobą baloniki w najróżniejszych zakątkach kolorowych królestw. Aby uzyskać dostęp do nowego trybu, należy ukończyć fabułę i odnaleźć Luigiego, czającego się gdzieś w każdym z dostępnych w grze światów.

Ponadto, update wprowadzi do gry trzy nowe stroje oraz filtry do edytowania swoich fotografii.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

2 komentarze

  1. Gipsi (228 komentarzy) w dniu:

    Ta balonowa minigierka pozytywnie mnie zaskoczyła… można się wkręcić mocno.

    Takie pytanie przy okazji… czy jak Nintendo wprowadzi już swój abonament na online to tego typu minigierka czy wgląd w rankingi internetowe będzie niedostępny dla osób bez abonamentu czy abonament będzie potrzebny tylko do grania ‚na żywo’ online z przeciwnikami i w specjalnych trybach?

  2. Goral
    Goral (143 komentarzy) w dniu:

    Moim zdaniem jeszcze to określą bo wydaje mi się, że przy powstaniu Online Service dojdą jeszcze takie aplikacje jak YouTube czy Netflix itp. Pobieranie wersji demo gier jak i sklep czy przeglądarka, która też pewnie powstanie pozostanie za darmo ale o szczegółach mam nadzieję niedługo powiadomią graczy. Nikt tak naprawdę nie wie czym będzie ich sieciowa platforma.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!