Aktualizacja 3.6 dla Wiedźmina odblokowuje nowe opcje graficzne

2

Obiecana aktualizacja do Switchera nareszcie wleciała na serwery. Dzień przed patchem gracze wyrazili swój niepokój, albowiem z portalu VK zniknęły wypowiedzi developera o tym, że „warto będzie poczekać” na następną aktualizacje. Dlaczego to zrobili? Nie wiadomo, w każdym razie w grze zostały odblokowane opcje graficzne, dzięki którym możemy sprawić, że gra będzie wyglądała lepiej. Obraz będzie bardziej przejrzysty, a rozmycie zniknie. Pełną listę zmian możecie znaleźć poniżej.

Lista zmian:
 • Dodano wsparcie dla ekranu dotykowego.
 • Dodano możliwość importowania zapisanych stanów gry z wersji GOG i Steam gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz gry Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Kompletna na Nintendo Switch oraz z wersji Switch z innych regionów.
 • Dodano więcej wersji językowych napisów (w wybranych regionach).
 • Dodano więcej opcji graficznych.
 • Dodano szereg usprawnień wydajności.
 • Naprawiono różne błędy wizualne oraz funkcjonalne.
 • Naprawiono błędy związane z rozgrywką oraz działaniem gry.
Przy przenoszeniu zapisu gry z PC, należy pamiętać o:
 • Błędy spowodowane modami mogą zostać przeniesione wraz z zapisem z wersji PC.
 • Przy importowaniu zapisanego stanu gry z wersji PC, którego nazwa została zmieniona, konsola Nintendo Switch go nie rozpozna.

Wkrótce możemy się również spodziewać dodatkowych wersji językowych dubbingu (tylko w wybranych regionach), które zostaną wydanę jako darmowe DLC.

Warto też dodać, że ekipa odpowiedzialna za port, czyli Saber Interactive po ostatnich sukcesach, została wykupiona przez Grupę Embracer, do której należy również THQ Nordic. Oby dalej wykonywali tak dobrą robotę, jak przy portach na Nintendo Switch lub z grą World War Z.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

2 komentarze

 1. rolnik (272 komentarzy) w dniu:

  Cross-save to mega sprawa. Mój Wiesiek kisi się od kilku lat na PC przez moje wyjazdy, a teraz będę mógł grać poza mieszkaniem. Przekonali mnie tym do zakupu wersji na Switcha.

 2. AkiRoss
  AkiRoss (78 komentarzy) w dniu:

  Heh, ja właśnie dlatego kupiłem Wieśka na Switcha, bo nie miałem nigdy dość czasu na granie przy kompie (nie żebym jakoś intensywnie grał w tego Wieśka na Switchu ;p).
  Fajne wiedzieć, że mogę grać sobie przenośnie kiedy mi pasuje, a jak będę miał więcej czasu to bezproblemowo usiądę przed komputerem i będę kontynuował zaczętą już przygodę, a potem wrócę do Pstryczka i nic nie stracę z tego co ugrałem na kompie.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!