Akiba’s Trip: Hellbound & Debriefed zadebiutuje w maju w Japonii

0

Kolejny port zmierza na Nintendo Switch. Tym razem odgrzewanego kotleta ma dla nas XSEED Games, które Akiba’s Trip: Hellbound & Debriefed wydało w 2012 roku na PSP. 20 maja do graczy trafi odświeżona wersja, a Japończycy będą mogli kupić zestaw, w który wejdą:

  • Przezroczysta naklejka
  • 40-stronicowy album Akiba’s 10 Years of Memory
  • 132-stronicowy przewodnik po grze Akiba’s Trip Official Complete Guide
  • Dwupłytowa ścieżka dźwiękowa Akiba’s Trip 1st Complete Soundtracks

Wybierz się w podróż do początków serii, która ściągnie z ciebie więcej niż tylko skarpetki! W Podróży Akiby gracze wystawiają wampiryczne stworzenia zwane Duszami Cienia na zabójcze światło słoneczne, uwalniając je od ubrań. Teraz w pełni zremasterowana wersja oryginalnego „Strip Action RPG” po raz pierwszy pojawi się na Zachodzie. Po sukcesie Akiba’s Trip: Undead & Undressed, który został wydany w Japonii jako Akiba’s Trip 2 i sprzedał się w ponad 500 000 egzemplarzy na całym świecie, Akiba’s Trip: Hellbound & Debriefed całkowicie przebudowuje pierwszy tytuł w nowoczesnym silniku, przywracając znaną i kochaną rozgrywkę rytm ’em-up, strip ’em-down, jednocześnie wiernie renderując Akihabarę z około 2012 roku, w niesamowitej jakości HD.

PODZIEL SIĘ
Pinturicchio

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!