5 dodatkową postacią do Super Smash Bros. Ultimate jest… Byleth

1

W zakończonym właśnie livestreamie Masahiro Sakurai ujawnił piątą dodatkową postać, która trafi do Super Smash Bros. Ultimate. Nie będzie nią jednak Dante, o którym informowały przecieki, a Byleth – protagonista/protagonistka Fire Emblem: Three Houses. Postać będzie dostępna do kupienia (lub pobrania, jeśli opłaciliście już Fighter Passa) 28 stycznia.

Byleth skorzysta w walce z czterech potężnych artefaktów zwanych Hero’s Relics: miecza Sword of the Creator, lancy Areadbhar, topora Aymr oraz łuku Failnaught. Do gry trafi również:

 • nowa plansza – Garreg Mach Monastery,
 • 11 utworów muzycznych z „Trzech Domków”,
 • nieco nowych Spiritów z Three Houses,
 • nowe kostiumy dla postaci Mii Fighter: Altair z Assassin’s Creed, czapka Kórlika, Mega Man X, MegaMan.EXE oraz Cuphead (wraz z utworem muzycznym z gry).

To jednak nie koniec nowych postaci. Mr. Sakurai zapowiedział, że gra dostanie kolejny Fighter Pass, zawierający aż 6 nowych postaci. Będzie można go zapreorderować 28 stycznia.

Poniżej całe wideo z prezentacji oraz wizerunki nowej (nowych?) postaci:

 

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

1 komentarz

 1. miltek
  miltek (41 komentarzy) w dniu:

  Dzisiaj równo godzinie 15:02 czasu środkowo-europejskiego Międzynarodowa Stacja Kosmiczna ISS zarejestrowała na orbicie Ziemi przeraźliwy trzask… był to dźwięk pękających tyłków fanów Smasha.
  NO JAK MOŻNA BYŁO TO TAK SP…ARTALIĆ!?
  Która to postać z uniwersum Fire Emblem? Sakurai musi mieć jakiś ogromny sentyment do tej serii.
  Dante, Doomguy, Monster Hunter, Geno, Ryu Hayabusa, Travis Touchdown… tyle fajnych picków, a otrzymaliśmy Fire Emblema….
  … z drugiej strony bardzo fajna – mechanicznie – postać, łącząca ze sobą różne style bohaterów – ma coś w sobie z Linka, Ganona, Simona, połączonych w spójną, ciekawą gameplayowo postać. Pewnie będę mainował, ale wolałbym żeby to była na przykład postać z uniwersum Monster Huntera z takim samym repertuarem ruchów.

  Natomiast bardziej cieszy informacja o drugim champions pass’ie. Sam Byleth Direct nagrywany był z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, a leak od Voice Actora „V” z Devil May Cry 5 pojawił się dopiero przed tygodniem. Czyżby Dante był pierwszą postacią nowego passa? JARAM SIE

  ps. Mogli skończyć direct jakims małym teasem drugiej nowej postaci, na pewno załagodziłoby to tony soli sypiących się na direct w mediach społecznościowych… nigdy sie nie nauczą xd

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!