W lipcu dostaniemy drugi letni dodatek do Animal Crossing: New Horizons

0

30 lipca na serwery Nintendo trafi druga darmowa letnia aktualizacja dla Animal Crossing: New Horizons. Poza fajerwerkami i snem, deweloper w końcu zapewnił możliwość zapisu wyspy w chmurze. Oznacza to, że po zakupie nowej konsoli, utracie starej lub stracie zapisu lokalnego, będzie możliwe przywrócenie naszej wyspy. Poniżej poznacie resztę szczegółów aktualizacji.

  • Pokazy fajerwerków – ciesz się atmosferycznymi fajerwerkami, rozświetlającymi niebo nad Twoją wyspą w każdą niedzielę sierpnia o godzinie 19:00. Poczuj ducha festiwalu, wymieniając Bellsy na bilety z loterii na placu, aby zdobyć różne świąteczne przedmioty, których możesz później użyć. Zadbaj o unikalny wygląd pokazu fajerwerków, używając własnego niestandardowego wzoru, aby zobaczyć go w powietrzu, jako fajerwerk na niebie!
  • Sen – od teraz możesz wziąć drzemkę w dowolnym łóżku ustawionym w domu. Podczas drzemki możesz znaleźć się w dziwnej krainie, w której przywita Cię Luna. Luna oferuje wizyty (jako sen) na innych wyspach, a z jej pomocą możesz dzielić się swoją wyspą z innymi. Zapewni ona również tym, którzy dzielą swoją wyspę – Wymarzony Adres, który gracze mogą wymieniać i wykorzystywać do odwiedzin we śnie swoich wysp. W snach nic nie jest trwałe, ponieważ nic, co robisz, nie jest zapisane, więc eksploruj, ile dusza zapragnie.
  • Usługa tworzenia kopii zapasowych i przywracania wyspy – członkowie Nintendo Switch Online mogą włączyć nową usługę tworzenia kopii zapasowych wyspy, która w określonych momentach automatycznie przesyła dane wyspy i użytkownika do Internetu. Jeśli Twój zapis z Nintendo Switch zostanie zgubiony lub uszkodzony, możesz odzyskać swój raj na wyspie, o ile włączysz kopię zapasową wyspy. W przypadku utraty lub uszkodzenia, skontaktuj się z obsługą klienta Nintendo w sprawie przywrócenia wyspy i zapisania danych użytkownika na nowym lub naprawionym systemie Nintendo Switch. Po przywróceniu danych wyspy i danych poszczególnych graczy, możesz wrócić do budowania swojej społeczności na wyspie! Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie wsparcia klienta Nintendo po uruchomieniu aktualizacji. Funkcja tworzenia kopii zapasowych na wyspie jest niezależna od funkcji zapisywania danych w chmurze oferowanej dla wybranych gier Nintendo Switch za pośrednictwem Nintendo Switch Online. Funkcja specyficzna dla Animal Crossing: New Horizons do przenoszenia użytkowników i zapisywania danych w innym systemie jest planowana na koniec tego roku. Szczegóły zostaną ogłoszone w przyszłości.

Następne darmowe nowości trafią do gry jesienią tego roku.

PODZIEL SIĘ
OsiemSiedem

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!