3 nowe zwiastuny przedstawiają frakcje dostępne w Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground

0

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground zadebiutuje na Nintendo Switch już pod koniec tego miesiąca (27 maja), a maszyna promocyjna uruchomiona przez Focus Home Interactive nie zatrzymuje się! W tym tygodniu przedstawiono trzy frakcje, jakimi pokierujemy w grze.

Wybierz jedną z trzech frakcji Storm Ground – dzielnych Stormcast Eternals, upiornego Nighthaunt i gnijącego Maggotkin – i poprowadź swoją wysoce konfigurowalną siłę w tej dynamicznej turowej grze strategicznej wypełnionej szybkimi działaniami wojennymi. Odblokuj nowe jednostki, osprzęt bojowy, broń i niszczycielskie umiejętności w trzech kampaniach solo i trybach dla wielu graczy, aby ulepszyć swoje armie i stać się potęgą, z którą należy się liczyć.

Eternals, najsilniejsi wojownicy Storm Ground, są godni swojego imienia. Łączenie się w ciasne formacje wokół swojego bohatera pozwala im wytrzymać mnóstwo obrażeń i zabłysnąć w długich bitwach.

Z drugiej strony Nighthaunty są znacznie bardziej delikatne, żerują na słabości, aby zniszczyć swoich wrogów i przywołaniu jednostek, aby ich przytłoczyć.

Wreszcie, Maggotkin ich ogólnie powolny ruch rekompensuje niezrównana zdolność kontrolowania pola bitwy, zamieniając płytki heksów w niebezpieczne strefy zagrożenia, które z łatwością wyrządzają osłabiające efekty najtwardszym wrogom.

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!