[Rozkład Jazdy] Czerwiec 2024

Lato coraz bliżej nas, ale zanim dopadnie nas sezon ogórkowy, będzie w grać w czerwcu. A przed nami jeszcze jakieś poukrywane gry — PRAWDA?!

Downward Enhanced

Data premiery: 4 czerwca 2024

Cena: 40 zł (Nintendo eShop)

Downward pozwoli Ci wyruszyć na ostatnią przygodę ludzkości, by odnaleźć wyjaśnienie dla apokalipsy, która zmieniła znaną nam Ziemię.
Korzystając z technik parkour i tajemniczych mocy, które Ci wręczono, będziesz przemierzać zdumiewające i niebezpieczne ruiny przeszłych cywilizacji. Wszystko po to, aby odnaleźć legendarny artefakt kontrolujący śmiertelne klęski, które przybyły do tego świata.
Nie jesteś w tym jedyny, lecz cóż możesz począć? Ten świat nie jest już dla ludzi…
Doświadcz ambitnej pierwszoosobowej akcji parkour poprzez ruiny przeszłości: skacz, ślizgaj się, zwisaj… Zbieraj doświadczenia, by ulepszyć statystyki i moce swojej postaci. Obróć je na swoją korzyść, łącząc z umiejętnościami parkour, by stawiać czoła Starożytnym Strażnikom, którzy po przebudzeniu mają tylko jeden cel: zakończyć Twoją podróż.
Nic nie zostanie Ci podane na tacy. Swobodnie eksploruj otwarty świat i ciesz się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, by dotrzeć do sekretnych miejsc, korzystaj z przydatnych przedmiotów i ukrytych skarbów. Szukaj wyjaśnienia dla zmian otaczającego Cię świata i powodu dla którego ludzkość została unicestwiona. Koniec tej historii zależy od ścieżki, jaką obierzesz, zebranych skarbów oraz sposobu w jaki eksplorujesz ten apokaliptyczny świat…
Kiedy trzy zbłąkane planety w tajemniczy sposób zaczynają krążyć wokół atmosfery Ziemi, oznacza to śmierć, katastrofę oraz koniec pewnej ery. Nie ma mowy o powstaniu z tego upadku. Jedyna droga naprzód….
…to w dół Downward.


Star Wars: Hunters

Data premiery: 4 czerwca 2024

Cena: ZA DARMO! (Nintendo eShop)

STAR WARS: Hunters połączy graczy w czasie rzeczywistym za pośrednictwem funkcji cross-play, aby walczyć w sceneriach inspirowanych kultowymi miejscami Gwiezdnych Wojen. Gracze dołączą do oddziałów zupełnie nowych i autentycznych postaci, w tym odważnych łowców nagród, bohaterów Rebelii i szturmowców Imperium, w grze akcji, która zanurzy graczy w szybkiej i oszałamiającej wizualnie galaktyce Gwiezdnych Wojen.


Democracy 4

Data premiery: 5 czerwca 2024

Cena: 100 zł (Nintendo eShop)

W grze Democracy 4 wcielasz się w rolę prezydenta lub premiera i obejmujesz rządy nad krajem, aby podejmować decyzje polityczne, stanowić prawo i wykonywać inne działania. Usiłujesz zmienić oblicze państwa zgodnie z twoją wizją, starając się zarazem zachować popularność umożliwiającą odniesienie zwycięstwa w kolejnych wyborach…
Democracy 4 – której rdzeń stanowi oparty na sieci neuronowej system zaprojektowany w celu modelowania opinii, przekonań, myśli i uprzedzeń tysięcy wirtualnych obywateli – jest najnowocześniejszą symulacją polityczną. Najnowszy, wykorzystujący grafikę wektorową silnik oferuje przystępniejszy i bardziej przejrzysty interfejs użytkownika. Czwarty tytuł z serii czerpie z jej poprzednich dokonań, dodając zarazem szereg nowych funkcji takich jak doniesienia medialne, rządy koalicyjne, nadzwyczajne uprawnienia, systemy trójpartyjne oraz bardziej zaawansowana symulacja uwzględniająca inflację, korupcję oraz współczesne koncepcje polityczne, w tym ilościowe luzowanie polityki pieniężnej, pieniądze z helikoptera, bezwarunkowy dochód podstawowy, a także rozwiązania nawiązujące do aktualnych tematów politycznych takich jak kamery osobiste mocowane do mundurów policjantów, prawa osób transgenderowych oraz mnóstwa innych kwestii.
Democracy 4 to najdoskonalsze laboratorium umożliwiające eksperymentowanie z koncepcjami politycznymi. Wszyscy jesteśmy zdania, że nasi politycy są bezużyteczni i że sami poradzilibyśmy sobie lepiej, ale czy faktycznie tak by było? Mając na oku budżet, śledząc sondaże opinii publicznej i cudem znajdując czas na monitorowanie potencjalnych zagrożeń terrorystycznych, przekonasz się, że pozostanie u władzy w toku zmiany kraju na lepsze jest wyjątkowo karkołomnym zadaniem.
Czy całkowita legalizacja narkotyków jest naprawdę aż tak dobrym pomysłem? A co z wyposażeniem policję w karabiny maszynowe? Zakazywać aborcji? Rozpocząć wielkie inwestycje w zieloną energię? Czy bezwarunkowy dochód podstawowy się sprawdzi? I czy przetrwasz kolejne wybory po zmniejszeniu emerytur o połowę w celu sfinansowania wydatków na naukę? O tym wszystkim przekonasz się tylko w jednej grze!


Fading Afternoon

Data premiery: 6 czerwca 2024

Cena: 80 zł (Nintendo eShop)

Seiji Maruyama to yakuza w średnim wieku, który niedawno wyszedł z więzienia. Znany jako „Gozuki” (jeden z generałów demonów z buddyjskiej mitologii) jest siłą, na którą liczy jego oyabun. Ale jest jedna rzecz, której jego aniki nie bierze pod uwagę: Maruyama się starzeje.


MyRummy

Data premiery: 6 czerwca 2024

Cena: 56 zł (Nintendo eShop)

MyRummy to nowoczesna wersja tradycyjnej gry karcianej Rummy, od której pochodzi jej nazwa i zasady. MyRummy samo w sobie stało się już jednym z podstawowych klasyków.
Gra jest niezwykle łatwa do nauczenia. Umieść swoje kafelki i ułóż je sprytnie w seriach i grupach, pamiętając o ich kolorach i wartościach liczbowych. Trwa to runda po rundzie. Może joker mógłby ci pomóc? Ten, kto pierwszy wykorzysta wszystkie swoje kafelki, wygrywa.


The Smurfs – Village Party

Data premiery: 6 czerwca 2024

Cena: 152,10 zł (Nintendo eShop)

Papa Smerf postanowił zorganizować wyjątkową imprezę!
W tym celu poprosił wszystkie Smerfy o pomoc w przygotowaniach, aby impreza była niezapomniana!
Przechadzaj się po wiosce i zapraszaj rozsiane po świecie Smerfy na wydarzenie, ale uważaj na Gargamela, bo usłyszał o imprezie i zrobi wszystko, żeby ją zepsuć…
W trybie party game możesz zebrać swoich przyjaciół i rodzinę do udziału w smerfastycznych 50 mini-grach pozwalających na godziny zabawy, które zostały zainspirowane duchem świata Smerfów.
Zanurz się w ekscytującą podróż pełną zadań w trybie przygody, spotkaj ponad 100 ikonicznych Smerfów i odkrywaj 10 różnych regionów, od Wioski Smerfów po terytorium Gargamela.


Airhead

Data premiery: 7 czerwca 2024

Cena: 87,49 zł (Nintendo eShop)

Airhead to przygoda w rozległym, połączonym świecie, w którym musisz odkrywać, ewoluować i rozwiązywać skomplikowane łamigłówki, aby odnieść sukces.
Grasz jako Airhead, małe Ciało i okrągły nadmuchany organizm, którego używa jako Głowę. I podczas gdy Glowa powoli, ale pewnie się opróżnia, masz szansę uratować mu życie.
Aby to zrobić, musisz użyć czołgów powietrznych, aby napompować Głowę podczas eksploracji świata w stylu metroidvania Airhead’a, szukając niesamowitych umiejętności i ulepszeń, które odblokują nowe obszary i łamigłówki do pokonania.
Podczas przygody odkryjesz prawdziwe połączenie Głowy, czołgów powietrznych i technologii zaśmiecające świat, dzięki czemu możesz zaoszczędzić Głowę bez względu na koszty.


Kamaeru: A Frog Refuge

Data premiery: 8 czerwca 2024

Cena: 91,99 zł (Nintendo eShop)

Kamaeru to przytulny symulator farmy o zbieraniu i hodowli żab, hodowli i ochronie przyrody. Wcielisz się w życzliwą duszę, która pomaga staremu przyjacielowi przywrócić mokradła z dzieciństwa, przekształcając je w bezpieczną przystań dla przyjaznych małych żab. Z pomocą obsady gościnnych postaci niezależnych w grze będziesz fotografować i hodować żaby, aby zwiększyć swoją reputację, dekorować swoje schronienie i sadzić rodzime uprawy, aby pomóc swojemu płazowi rozwijać się!
Karm, hoduj i zbierz wszystkie 500+ żab w grze! Od Ciebie zależy, jak odkryć sekret przyciągania nowych i uroczych żab. Możesz uzupełnić swoją kolekcję, odblokowując wszystkie rzadkie kolory za pomocą specjalnej minigry hodowlanej. Kiedy nowe żaby dołączą do Twojego schronienia, użyj aparatu w grze, aby zrobić im zdjęcia i zebrać je do swojego frogedeksu!
Aby odnieść sukces w swoim dążeniu do ochrony żab, musisz przywrócić pobliskim mokradłom ich dawną świetność. Pozwoli ci to na ciągłe wspieranie i kultywowanie tego obszaru poprzez proces znany jako paludikultura!
Kop stawy, aby woda znów mogła wędrować po ziemi i sadź rodzime gatunki bagienne, aby zbierać cenne plony. Stamtąd możesz przekształcić swoje zbiory w towary wytworzone, które można sprzedać, aby jeszcze bardziej ulepszyć swoje żabie siedlisko!
Nowe meble przyciągną ze sobą nowe żaby! W miarę personalizowania swojego siedliska nowe gatunki żab będą przyciągane do określonych rodzajów mebli. Ponadto przyciągnie to uwagę do tego obszaru – a wraz z nim nowych gości! Możesz nawet przemalować meble, aby lepiej pasowały do ​​Twojej własnej, unikalnej wrażliwości na styl.


Monster Hunter Stories

Data premiery: 14 czerwca 2024

Cena: 134 zł (Nintendo eShop)

Monster Hunter Stories to gra RPG osadzona w świecie serii Monster Hunter, która rozszerza znane uniwersum! Koniec z polowaniem na potwory – czas zacząć je hodować! Zanurz się w bogatej fabule, w której czekają jeźdźcy potworów, i żyj w harmonii z potworami, budując z nimi więzi na całe życie.
Pierwsza odsłona serii Monster Hunter Stories powraca z pełnym udźwiękowieniem w językach japońskim i angielskim, a także z dodatkowymi funkcjami, takimi jak nowy tryb muzeum umożliwiający słuchanie muzyki i oglądanie prac koncepcyjnych, dzięki czemu świat Monster Hunter Stories pochłonie cię jeszcze bardziej.
Wcielasz się w głównego bohatera opowieści urodzonego w wiosce jeźdźców żyjących z hodowli potworów. Po opuszczeniu wioski i wyruszeniu na przygodę przyjdzie ci zmierzyć się z wyzwaniami i przeciwnościami losu, które rozwiną twoje zdolności jeźdźca. Choć ich styl życia diametralnie różni się od tego, który znasz, musisz nauczyć się żyć u boku łowców i współpracować z nimi, aby zmniejszyć dystans dzielący światy łowców i jeźdźców.
Sprawy przybierają mroczny obrót, gdy nadciąga kataklizm znany jako Czarna Plaga, który zagraża całemu światu i burzy brany do tej pory za pewnik spokój… Jeśli zagrożenie ma zostać zażegnane, zarówno jeźdźcy, jak i łowcy będą musieli dać z siebie wszystko.
Kluczem do ocalenia świata są kamień więzi wraz z kryjącą się w nim mocą, a także legenda o Redanie, w której opisano skrywaną przez lata prawdę o pochodzeniu jeźdźców! Podczas epickiej przygody odkryjesz prawdziwe znaczenie więzi, które pogłębiają się wraz z rozwojem twoich relacji! Wyrusz do świata Monster Hunter Stories i rzuć się w wir opowieści o przyjaźni i triumfie!


Railway Islands 2

Data premiery: 14 czerwca 2024

Cena: 20 zł (Nintendo eShop)

Minimalistyczne i relaksujące doświadczenie o wyjątkowym wyglądzie. Jesteś kierownikiem linii kolejowej odpowiedzialnym za dostarczanie zasobów do Islanders, mieszkańców grupy odległych wysp. Stwórz bezpieczną ścieżkę i dostarcz wszystkie zasoby do małych miasteczek na wyspach.


Shin Megami Tensei V: Vengeance

Data premiery: 14 czerwca 2024

Cena: 259 zł (Nintendo eShop)

Wciel się w półboga i przedrzyj przez zniszczone Tokio, trawione wojną aniołów i demonów. Zdobądź nowych sojuszników, bierz udział w ekscytujących walkach turowych, zwerbuj setki demonów i wykuj swoje przeznaczenie, by zadecydować o losie wszelkiego istnienia.
Poznaj dwie kompletne ścieżki fabularne w Shin Megami Tensei V: Vengeance. Obie są pełne sprzecznych i tragicznych decyzji, które zmuszają cię do wyboru tego, za które idee jesteś gotów walczyć. Znajdź swą drogę pośród ścierających się sił porządku i chaosu, by zadecydować o losach ludzkości.
„Kanon Zemsty” – dramatyczna opowieść o zemście upadłych, koncentrująca się wokół nowych postaci i tajemniczej kohorty demonów, Qadištu. Snują one własne mroczne plany, niezależnie od wojny, jaką toczą ci, którzy chcą zachować ład, i ci, którzy pragną go obalić.
„Kanon Stworzenia” – opowieść o odwiecznym konflikcie aniołów i demonów, w której protagonista walczy o losy świata.
Walcz w wyludnionym Tokio, zamienionym w rozległe pustkowie opanowane przez mityczne demony. Przemierzaj otwarte przestrzenie i badaj nowe miejsca, szukając ratujących życie przedmiotów. Spotykaj liczne demony, z którymi możesz walczyć lub które możesz pozyskać jako sojuszników.
W pełni udoskonalona, z przepiękną grafiką na nowoczesne konsole. Mroczny świat, niepokojący klimat oraz piękne i przerażające potwory powracają w najlepszym dotąd wydaniu. Rozbudowana o nowe obszary, demony i muzykę, Shin Megami Tensei V: Vengeance oferuje bardziej przystępną rozgrywkę, ulepszony system walki, nowe interakcje z demonami i doskonalszą eksplorację w terenie.
Zagraj w tę najdoskonalszą wersję uznanej przez krytyków gry Shin Megami Tensei V, rozszerzoną o zupełnie nowy wątek fabularny z nowymi lokacjami, demonami i wyborami, które zadecydują o losach wszelkiego istnienia.


Dicefolk

Data premiery: 20 czerwca 2024

Cena: 48 zł (Nintendo eShop)

Dicefolk to taktyczna gra roguelite oparta na konfigurowalnych kostkach i mechanice łapania potworów. Podczas swojej przygody jako Przywoływacz Chimer spotkasz dziesiątki unikalnych i potężnych stworzeń, które możesz zrekrutować, aby stworzyć idealny zespół.
Graj jako Alea, młoda bohaterka Dicefolk, która odkrywa swoją zdolność zaprzyjaźniania się z Chimerami i walki ze złymi siłami zagrażającymi wyginięciu ludzkości.
Wyrusz na ekscytującą wyprawę, aby uratować ludzkość przed uściskiem złego czarnoksiężnika. Zbuduj drużynę z ponad 100 unikalnych, ręcznie rysowanych Chimer, które pasują do Twojego stylu gry. Odblokuj wszystkie talizmany, aby odkryć mistyczne sekrety stojące za istnieniem Chimer.
Mając do dyspozycji dużą różnorodność Chimer, z którymi możesz się zaprzyjaźnić i dowodzić, musisz opracować strategię i dostosować swój styl gry do każdej bitwy. Od wytrzymałych czołgów po szybkich napastników, każda Chimera wnosi do gry unikalny zestaw umiejętności. Twoje wybory taktyczne zadecydują o Twoim sukcesie w bitwie!
Wszystko zależy od Ciebie! Dostosuj swoje kostki, aby uzyskać maksymalny wpływ na ataki i umiejętności Chimer. Kontroluj kolejność, w jakiej rozgrywają się bitwy i wybieraj, kiedy drużyny podejmują działania. Dicefolk rzuca wyzwanie RNG i daje Ci niespotykany dotąd wpływ na rzut kostką!
Każda rozgrywka oferuje własne nagrody, a Chimery, które spotkasz w jednej rozgrywce, mogą być zupełnie inne od tych, które znajdziesz w innej. Z różnymi Chimerami wiążą się różne strategie, aby zebrać drużynę na idealną rozgrywkę!


Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Quest of Memories

Data premiery: 20 czerwca 2024

Cena: 176,87 zł (Nintendo eShop)

„Zamierzam przeżyć to drugie życie w pełni!”
Postanowił 34-letni prawiczek i bezrobotny samotnik.
Został potrącony przez ciężarówkę i stracił życie, wkrótce po tym, jak został wyrzucony z domu w dniu pogrzebu rodziców. Kiedy się obudził, odkrył, że odrodził się jako noworodek w innym świecie miecza i czarów.
Zanurz się w świecie anime „Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation” z perspektywy pierwszej osoby!
Możesz ponownie przeżyć historie Rudeusa, eksplorując różne obszary.
Współpracuj z postaciami o charakterystycznych osobowościach, rozwijając swobodnie drzewo umiejętności i walcz w strategicznych bitwach, które wystawią twój spryt na próbę.
Dołączono również nowe tryby gry, w tym odcinek Roxy, restaurację Roxy itp.!
Sylphiette, Ghislaine i Geese, które nie dołączyły ponownie w oryginalnym anime, mogą teraz połączyć siły w grze!
Zbierz silną drużynę ze swoimi ulubionymi postaciami i baw się dobrze podczas bitew w innym świecie!


Mouse & Crane

Data premiery: 21 czerwca 2024

Cena: 60 zł (Nintendo eShop)

Gra dostosowana do dzieci w wieku 4-7 lat, przedstawia trójkę najlepszych przyjaciół, Myszkę, Crane’a i Electrynę, którzy uwielbiają szukać nowych narzędzi i złomu, których mogą użyć do budowania niesamowitych rzeczy. Stworzona w rysunkowym i kolażowym stylu przypominającym przytulne książki obrazkowe, przedstawia port zamieszkany przez zaskakujące stworzenia, takie jak kraby złomowe i kocięta rysie, ale także pyszne „mousemallows”.
Przygoda SOLO jest odpowiednia dla małych dzieci, które mogą grać samodzielnie, dzięki specjalnym funkcjom ułatwień dostępu. Nie wymaga umiejętności czytania i można w nią grać za pomocą ekranu dotykowego. Dzięki krótkim etapom rozgrywki, które umożliwiają metodę prób i błędów, Mouse & Crane pasuje do różnych poziomów umiejętności i doświadczenia.
Mouse & Crane błyszczy również w trybie CO-OP, w którym dziecko i rodzic (lub starsze rodzeństwo) współpracują kreatywnie, aby rozwiązywać zagadki, których nie da się ukończyć samemu, dzieląc się cyfrowymi chwilami. W tym trybie jeden gracz gra jako Crane, podczas gdy drugi może sprawić, że Electryna będzie się poruszać i skakać za pomocą zabawnych elementów sterujących ruchem, pomagając Mouse zdobyć nowe narzędzia… Szybkość i moce elektryczne Electryny są rozkoszą.


Times & Galaxy

Data premiery: 21 czerwca 2024

Cena: 91,99 zł (Nintendo eShop)

Wyrusz w międzyplanetarną przygodę jako pierwszy robo-reporter dla Times & Galaxy, najbardziej zaufanej hologazety w Układzie Słonecznym. Jesteś tylko stażystą, ale jeśli uda ci się zdobyć temat, napisać świetne historie i zaimponować swoim kolegom, być może uda ci się zachować pracę!
Nigdy wcześniej nie było robo-reportera, więc nie zmarnuj tej (bezpłatnej) okazji. Wszyscy wielcy zaczynali jako stażyści, a ty masz tylko siedemnaście cykli, aby udowodnić, że pasujesz do redakcji.
Przydzielamy ci historie, które wnoszą hiper do hiperlokalnych wiadomości! W dowolnym cyklu wybierz, czy chcesz relacjonować katastrofy wahadłowców, międzygwiezdne wystawy kotów, a nawet pogrzeby kosmicznych duchów. To zależy od ciebie!
Po wybraniu zadania udaj się do hangaru wahadłowca i wyrusz na przygody stażystów!! Oznacza to przeprowadzanie wywiadów ze źródłami, wykopywanie wskazówek i badanie miejsca zdarzenia. Mamy nadzieję, że Twoje obwody konwersacyjne są dobrze naoliwione, gdy zdobywasz lub zdradzasz zaufanie ponad 100 postaci i zadajesz wiele pytań.
Zawsze jest więcej niż widać na pierwszy rzut oka, a im więcej informacji zbierzesz, tym lepiej będziesz przygotowany.


Super Monkey Ball Banana Rumble

Data premiery: 25 czerwca 2024

Cena: 209,80 zł (Nintendo eShop)

Dołącz do AiAi i przyjaciół w Super Monkey Ball Banana Rumble, gdzie do 16 graczy może rywalizować online w wielu trybach gry, a Twoim celem jest zostanie Top Banana! Możesz również współpracować ze swoją ulubioną grupą w trybie kooperacji dla 4 graczy lub zanurzyć się w cudownie opracowanej historii w zupełnie nowym trybie Adventure!


Luigi’s Mansion 2 HD

Data premiery: 27 czerwca 2024

Cena: 249,80 zł (Nintendo eShop)

W tej wizualnie ulepszonej przygodzie odwiedzisz mrożące krew w żyłach miejsca w niesamowitej Dolinie Evershade, gdzie do niedawna na niebie wisiał osobliwy Czarny Księżyc. Według badacza duchów, profesora E. Gadda, uspokoił on duchy doliny… aż do pewnej nocy, kiedy Czarny Księżyc tajemniczo się roztrzaskał!
Teraz miejsce to wrzeszczy i roi się od sprawiających kłopoty duchów! Czy Luigi zdoła odzyskać brakujące części Czarnego Księżyca i przywrócić pokój dolinie?
Na szczęście profesor E. Gadd wyposażył Luigiego w odpowiednie narzędzia do tego zadania, takie jak oszałamiający wrogów Strobulb i niezawodny Poltergust 5000, który może odkurzać duchy, przedmioty lub wchodzić w interakcje z otoczeniem.
Paranormalne eskapady Luigiego zaprowadzą go w najróżniejsze miejsca, w tym do dawnego laboratorium badań roślin, zniszczonej fabryki zegarów i lodowatej, pokrytej śniegiem kopalni, żeby wymienić tylko kilka.
Maksymalnie czterech graczy może połączyć siły, aby podjąć wyzwania ScareScraper, nawiedzonego budynku pełnego duchów i wyzwań, których nie znajdziesz w głównej przygodzie. Zrekrutuj towarzyszy łowców duchów, aby wspięli się na przerażającą wieżę za pośrednictwem lokalnej gry bezprzewodowej lub online.


Tchia

Data premiery: 27 czerwca

Cena: 125 zł (Nintendo eShop)

Dołącz do Tchii podczas jej tropikalnej przygody w otwartym świecie, w trakcie której musi uratować ojca z rąk okrutnego tyrana Meavora, władcy archipelagu. Wspinaj się, szybuj, pływaj oraz żegluj łodzią po pięknych wyspach, odkrywając otwarty świat, oparty na zaawansowanym modelu fizycznym. Zmierz się w otwartych starciach z tkaninowymi żołnierzami stworzonymi przez Meavorę, w których własna kreatywność daje ci przewagę. Przejmij kontrolę nad każdym zwierzęciem lub obiektem, na jaki natrafisz. Poznaj nowych przyjaciół i graj na ukulele. Oto poetycka opowieść o dojrzewaniu, inspirowana Nową Kaledonią.
Tchia ma specjalny dar — potrafi przejąć kontrolę nad napotkanym zwierzęciem lub przedmiotem. Skorzystaj z tego wyjątkowego sposobu rozgrywki i umiejętności, żeby podróżować, rozwiązywać łamigłówki i odkrywać tajemnice. Lataj jako ptak, eksploruj ocean jako ryba, wykopuj skarby jako pies. Ponad 30 grywalnych zwierząt i setki przedmiotów.
Skacz i szybuj po przepastnym archipelagu. Korzystaj z systemu sztuczek, żeby wykonać świetne akrobacje i triki. Mechanika klasycznej wspinaczki pozwala wspiąć się na wszystko, bez ograniczeń, w tym na każde bazujące na fizyce drzewo. Żegluj stworzoną pod siebie łodzią po turkusowych lagunach i nurkuj wśród raf koralowych i wraków.
Zmierz się z Maano: tajemniczymi wrogami wychodzącymi z kawałków drewna i tkaniny. Pozostawaj w ruchu, improwizuj i skorzystaj ze wszystkich zdolności Tchii, aby wyjść zwycięsko z tych zaciekłych starć. Możesz też sprawdzić swoje umiejętności, zaliczając mistyczne wyzwania w kaplicach totemów.
Brzdąkaj dla siebie albo w sesjach z NPC. W pełni grywalne ukulele będzie Ci wiernie towarzyszyć w trakcie rozgrywki. Korzystaj z niego w ważnych momentach w trakcie sekcji rytmicznych albo wygrywaj możliwe do odblokowania melodie w dowolnej chwili w otwartym świecie, żeby wywołać specjalne wydarzenia, jak zwierzęta czy ulewa…
Zabierz Tchię w poruszającą podróż i spotkaj przeróżne postaci zainspirowane kulturą Nowej Kaledonii. W pełni animowane przerywniki filmowe z głosami w tradycyjnym języku przetykają Twoją drogę, a wyjątkowa aranżacja orkiestrowa połączona z lokalnymi dźwiękami tworzy niezwykły i wciągający świat.
Wystylizuj ubrania i łódź Tchii dzięki setkom możliwych do odblokowania przedmiotów, od tradycyjnych po najbardziej przesadzone. W trakcie rozgrywki odblokujesz również przydatne i zabawne przedmioty, takie jak latarka, proca, kompas, aparat…
Świat Tchii jest zainspirowany Nową Kaledonią, małą wyspą na Oceanie Spokojnym, miejscem, z którego pochodzą współzałożyciele Awaceb. Inspirację czerpano z bogatego i zróżnicowanego lokalnego pejzażu, kultur, muzyki, języków, folkloru i tradycji. Wykorzystano je do stworzenia fikcyjnego świata i opowiedzenia uniwersalnej historii, którą zrozumieją i pokochają wszyscy. Głos pod postaci w grze podkładają lokalni aktorzy w tradycyjnych językach, a napisy są dostępne w wielu językach, w tym angielskim, francuskim, rosyjskim, chińskim, niemieckim i nie tylko.


Gigantosaurus: Dino Sports

Data premiery: 28 czerwca 2024

Cena: 180 zł (Nintendo eShop)

Ruszają Giganto Igrzyska, huczna impreza sportowa dla maksymalnie 4 dinozaurów! Te mini-wyzwania zapewniają olbrzymią porcję rozrywki. Nigdy nie wiadomo, kiedy do akcji wkroczy sam Giganto!

Wciel się w jednego z czterech dino-towarzyszy: Mazu, Rocky’ego, Billa lub Tiny’ego i rywalizuj w najdzikszych konkurencjach sportowych, jakie widział świat. Możesz ścigać się na lotni nad kamiennymi pustyniami, ślizgać się przez lodowce w bobsleju i strzelać do celów z miotacza jagód w tropikalnej dżungli, a to nie koniec atrakcji! Możesz wcielić się w samego Giganto podczas wyzwania „Spustoszenie Giganto”!

Dzięki wielu trybom gry możesz tworzyć własne turnieje, walczyć z przeciwnikami Si lub zwołać ekipę do zabawy na podzielonym ekranie. Przekonaj się, czy uda ci się zdobyć jak najwięcej medali i wygrać Super Ananasa Giganto, zanim Cror i Totor z nim czmychną! Czeka cię mnóstwo dino-frajdy!


SPY×ANYA: Operation Memories

Data premiery: 28 czerwca 2024

Cena: TBA (Nintendo eShop)

Na podstawie popularnego serialu anime i manga! Anya Forger otrzymała nowe zadanie w szkole: musi stworzyć album fotograficzny.
W dni powszednie udaj się na zajęcia rano, a wieczorem ciesz się czasem spędzonym z rodziną.
W weekendy odwiedzaj ekscytujące miejsca, takie jak plaża czy muzea sztuki, w poszukiwaniu obiektów wartych sfotografowania!
Jaki album fotograficzny pomożesz stworzyć Anyi?
Ciesz się ponad 15 minigrami, w tym inspirowanymi serialem anime i tymi stworzonymi oryginalnie na potrzeby gry!
Walcz, aby dotrzymać kroku Yor podczas treningów, dosiadaj Bonda, bawiąc się w szpiega, i używaj telepatycznych mocy Anyi, aby odczytywać karty przeciwników w grze Tycoon.
Zmieniaj wygląd Anyi, Loida, Yor i Bonda za pomocą ponad 80 wyjątkowych strojów, akcesoriów i fryzur!
Kupuj stroje w sklepie w grze za punkty zdobyte w minigrach. Grając, odblokuj mnóstwo rodzajów ubrań do noszenia podczas wycieczek!
Oprócz Anyi, Loida, Yor i Bonda do zabawy dołączą również Damian i Becky z Eden College – nie wspominając o bracie Yor, Yurim, i agentce WISE Noc!
Bawcie się razem w szkole, pomagajcie sobie w odrabianiu lekcji i twórzcie niezliczone cenne wspomnienia z przyjaciółmi i rodziną Anyi.


Pozostałe gry, które ukażą się w czerwcu 2024

1 czerwca: Sticky Hands, The Cat
2 czerwca: Mars Colonization Expedition: Survival Simulator, Ultra Mission
3 czerwca: Kittey 64, Korean Rail Driving Tour LRT Busan-Gimhae, WAKUSEI
4 czerwca: Fireside
5 czerwca: Ghost Teen Escape from Limbo
6 czerwca: Aery – Peace of Mind, Cat Pipes, Cybercube, Garage: Bad Dream Adventure, HighScore Anomaly Underground, Let Me Sleep, Pinball M: Texas Chainsaw Massacre Pinball (DLC), Rider’s Spirits, Touhou Spell Carnival
7 czerwca: Sociable Soccer 24, TEVI (pudełko)
8 czerwca: Delivery Drop
9 czerwca: Craft Archeology Simulator: Pyramid to Polar
11 czerwca: Hookah Haze, Mortal Kombat 1: Homelander (DLC), Rocket Knight Adventures: Re-Sparked
12 czerwca: Lesson Learned, Roxy Raccoon’s Pinball Panic
13 czerwca: Dungeon Slasher, Hidden Cats in Paris, Path to Purge, Pathfinder: Wrath of the Righteous – A Dance of Masks (DLC), Willy’s Wonderland – The Game
14 czerwca: Astrune Academy, Bumper Kitty, Neon Noir, Railbreak
15 czerwca: Anime vs Evil: Apocalypse
18 czerwca: #BLUD, Dunk Dunk
19 czerwca: Glyphs of Gitzan
20 czerwca: DarkStar One – Nintendo Switch Edition, Rusted Moss, Ylands: Nintendo Switch Edition
21 czerwca: Hatch Tales
22 czerwca: Greedy Snake
23 czerwca: Grass Cutting Simulator: Lawn Mooving Care
24 czerwca: Backbeat (Pudełko)
25 czerwca: Super Monkey Ball Banana Rumble
26 czerwca: Go Go Jump!!!
27 czerwca: A Street Cat’s Tale 2, everlasting flowers, Fort Boyard – Les Défis du Père Fouras, Gothic Classic Khorinis Saga (Gothic Classic, Gothic II Classic), Magnus Trilogy, NeoSprint, Radiant Tale -Fanfare!-, Tsukihime -A piece of blue glass moon-
28 czerwca: 34 Sports Games – World Edition, Neptunia VS Titan Dogoo

W czerwcu mogą się również ukazać: Bloomtown: A Different Story, Demonschool, Forgotlings, Irem Collection Volume 3, Lost In Fantaland, Mars 2120, Moonstone Island, Phantom Breaker: Battle Grounds Ultimate, Sam & Max: The Devil’s Playhouse, Thank Goodness You’re Here!, The Lullaby of Life

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2024? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

6 komentarzy

  1. Całkiem dużo gierek w tym miesiącu i o ile nie wiem czy można tu mówić o jakichś mocnych tytułach (może prócz Luigiego), o tyle na pewno jest to dość mocno różnorodna lista. Na pewno mniej lub bardziej mnie interesuje gra o żabach, zarówno ze względu na tym gameplayu jak i stylistyke. Dicefolk spoko bo turówka z pokemonami. Railway Islands 2 wygląda jak idealna gierka na krótkie posiedzenia na switchu. Dla mnie chyba tyle, ale no Smerfy wyglądają spoko, nawet jeśli niepotrzebny kotlet to jest SMT, gra o dinozaurach wygląda jak spoko party gierka o ile ma się z kim grać, Tchie grałem na ps5 i całkiem fajny pomysł na eksploracje świata. Dodatkowo wspomniany wcześniej Luigi który stety/niestety pewnie będzie jedną z najlepszych gier na switcha w tym roku

  2. Hmmmm, trochę tych gier w tym miesiącu będzie. Choć zakładam, że raczej nic nie kupię z powodu braku czasu (wychodzi dodatek do ESO i ogrywam jeszcze inne, zaległe gry). Jeśli miałbym się zdecydować na niektóre z tych produkcji to chyba wezmę je na steamie a nie na switchu (jak np. MonHun Stories czy SMTV Vengeance). Chociaż kto wie, może znowu mi przyjdzie spora ochota na ogrywanie gier na switchu to wtedy wezmę je tutaj. Wróciłbym chętnie do Gothica ale na promocji a nie na premierę (i to takiej dużej promocji).

Dodaj komentarz