[Rozkład Jazdy] Kwiecień 2024

Zaczynamy drugi kwartał 2024 roku! Przygotujcie się na mnóstwo ciekawych i interesujących gier w ciągu gorącego kwietnia!

SAVIORLESS

Data premiery: 2 kwietnia 2024

Cena: 52 zł (Nintendo eShop)

Saviorless przedstawia wciągającą platformówkę 2D osadzoną w stylowym, mrocznym świecie fantasy. Gra zawiera wykwintne, ręcznie rysowane grafiki i animacje, które poprawiają wrażenia wizualne. Gracze wcielają się w Antara, zdeterminowane dziecko pragnące zostać Zbawicielem. Wyrusz w podróż zdradziecką ścieżką do zakazanej krainy, Uśmiechniętych Wysp, pokonując po drodze mnóstwo przeszkód.


Savage Age

Data premiery: 3 kwietnia 2024

Cena: 47,36 zł (Nintendo eShop)

Savage Age to gra stworzona przez jednoosobową firmę Hidden Blade Studios, która opowiada historię starożytnej legendy.

Dawno temu ziemię zamieszkiwały gęste liście i gęste sączące się bagna. Ze strachem i szacunkiem w sercach zdesperowani pionierzy walczący o przetrwanie zbudowali totemy, które oznaczały ich istnienie, mozolnie przekazując pochodnie swojego dziedzictwa przyszłym pokoleniom.

Nasza historia zaczyna się od małego plemienia. Nasz bohater wyrusza na misję odzyskania świętego Trójskrzydłego Totemu i wkracza w nieznane, rozpoczynając w ten sposób podróż pełną romansu i przygód.


Freedom Planet 2

Data premiery: 4 kwietnia 2024

Cena: 99,90 zł (Nintendo eShop)

Dołącz do bohaterów Avalice, którzy stają przed największym wyzwaniem w swojej historii! Z głębin oceanu wyłonił się starożytny terror. Merga, wodny smok biorący udział w najstarszej i najbardziej śmiercionośnej wojnie w Avalice, został uwolniony ze swojego kryształowego więzienia w wyniku zniszczenia Kamienia Królestwa. Wojna znów jest nieunikniona, ale tym razem bohaterowie są podzieleni pomiędzy stronami. Czy przyjaźnie wystawione na próbę będą zjednoczone, gdy Bakunawa powstanie?


Kitchen Crisis

Data premiery: 5 kwietnia 2024

Cena: 59,20 zł (Nintendo eShop)

Kitchen Crisis to kulinarna gra obronna. Zostałeś porwany przez kosmitów i musisz zaspokoić ich apetyt. Jeśli chcesz dożyć kolejnego dnia, sprawnie rozmieść swoje urządzenia kuchenne, ulepsz swoje składniki i narzędzia! Aby przetrwać, podejmuj mądre decyzje, kierując się ciągle zmieniającymi się przepisami.


No Umbrellas Allowed

Data premiery: 5 kwietnia 2024

Cena: 72 zł (Nintendo eShop)

W Ajik City jesteś zupełnie obcy. Ponieważ kilka dni temu uratowano cię na plaży, tracąc wszystko, nawet wspomnienia. Osobą, która Cię uratowała, jest Darcy, który od 30 lat prowadzi w mieście jedyny w swoim rodzaju sklep z używaną odzieżą „Darcy’s”. Wyznaczył cię na menadżera swojego sklepu i nadał imię swojego syna, Boba.

Jednak miasto wydaje się dziwne. Wydaje się, że ludzie nie wiedzą, jak ujawnić swoje myśli i uczucia, a może je ukrywają. Wszyscy wydają się mieć obsesję, czy to w pozytywnym, czy na odwrotnym sensie, na punkcie czegoś, co nazywa się „Fixerain”. A niektórzy ludzie w ciemnych mundurach nazywają siebie aktywistami obywatelskimi, podczas gdy wszyscy nazywają ich naśladowcami policji.


Botany Manor

Data premiery: 9 kwietnia 2024

Cena: 100 zł (Nintendo eShop)

Witamy w Botany Manor, okazałej rezydencji w XIX-wiecznej Anglii. Wcielasz się w mieszkankę Arabellę Greene, emerytowaną botaniczkę. Eksploruj swój dom i ogrody, wypełnione badaniami, aby znaleźć idealne siedlisko zapomnianej flory. Rozwijaj każdą roślinę, aby odkryć jej tajemnicze właściwości…


Let’s! Revolution!

Data premiery: 11 kwietnia 2024

Cena: 91,99 zł (Nintendo eShop)

Let’s! Revolution! to kolorowa gra typu roguelite, polegająca na powstrzymaniu narcystycznego króla przed zrujnowaniem Twojego świata. Odwróć płytki, aby odkryć ukrytą ścieżkę do króla. Użyj rozumowania dedukcyjnego, aby uniknąć jego kumpli lub pokonaj ich wszystkich w strategicznej walce turowej.


Moonglow Bay

Data premiery: 11 kwietnia 2024

Cena: 75 zł (Nintendo eShop)

W Moonglow Bay wcielasz się w początkującego wędkarza i współpracujesz z przyjaciółmi, rodziną i sąsiadami, aby doskonalić swoje umiejętności wędkarskie, pielęgnować relacje i odbudować rozbitą społeczność odległego miasta.


Slave Zero X

Data premiery: 11 kwietnia 2024

Cena: 100 zł (Nintendo eShop)

Slave Zero X to stylowa gra akcji z postaciami 2,5D, osadzona w biopunkowym świecie Slave Zero (1999). Przebij się przez dystopijną przyszłość w tej grze akcji z rozwijaniem postaci, która spodoba się fanom Devil May Cry, Strider i Guilty Gear.

Ze szczytu Megacity S1-9 Sovereign Khan rządzi pięściami z żelaza i ciała. Pod gnijącymi fundamentami miasta mściwy wojownik wyrusza w podróż, by go zamordować. 5 lat przed wydarzeniami z Slave Zero, Slave Zero X wnosi nowe życie do świata, w którym przerażające, żywe maszyny znane jako Slaves (Niewolnicy ) są przygotowane, by stać się najnowszymi narzędziami wojennymi w długiej i krwawej historii ludzkości. Tajna grupa wojowników znana jako The Guardians ma nadzieję powstrzymać uwolnienie tych biomechów do świata, ale jeden szermierz w ich szeregach ma inny pomysł: użyć przeciw wrogowi jego własnej broni. Łącząc się ze skradzionym prototypem jednostki Slave, Shou stanie się wściekłym diabłem dążącym do zabicia fałszywego boga.


Grounded

Data premiery: 16 kwietnia 2024

Cena: 151,99 zł (Nintendo eShop)

Świat jest rozległym, pięknym i niebezpiecznym miejscem – zwłaszcza gdy zostałeś skurczony do rozmiarów mrówki. Eksploruj, buduj i przetrwaj razem w tej pierwszoosobowej przygodzie dla wielu graczy o przetrwaniu. Czy potrafisz przetrwać wśród hord gigantycznych owadów, walcząc o przetrwanie w obliczu niebezpieczeństw na podwórku?


Planet of Lana

Data premiery: 16 kwietnia 2024

Cena: 76,49 zł (Nintendo eShop)

Młoda dziewczyna i jej wierny przyjaciel wyruszają na misję ratunkową przez kolorowy świat pełen zimnych maszyn i nieznanych stworzeń. Planet of Lana to filmowa gra przygodowa z łamigłówkami osadzona w epickiej sadze science-fiction, która rozgrywa się na przestrzeni wieków i galaktyk.


Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Data premiery: 23 kwietnia 2024

Cena: 219 zł (Nintendo eShop)

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes to gra będąca w założeniu współczesną odsłoną klasycznej rozgrywki z gatunku jRPG. Przygotuj się, aby poprowadzić ponad 100 postaci przez ogarnięty wojną świat, który tylko ty możesz uratować.

Opowieść rozpoczyna się w pewnym zakątku Allraanu, zamieszkałym przez mnóstwo narodów o rozmaitych kulturach i wartościach. Jego historię, naznaczoną mieczem i magią „runicznych soczewek”, ukształtowały sojusze i konflikty ludzi, zwierzoludzi, elfów oraz mieszkańców pustyni. Dominację nad innymi narodami osiągnęło Imperium Galdean, które odkryło technologię wzmacniającą magię runicznych soczewek.

Wysłannicy Imperium przeczesują kontynent w poszukiwaniu artefaktu, który jeszcze bardziej zwiększy ich siłę.

Właśnie podczas jednej z takich wypraw spotykają się i zaprzyjaźniają Seign Kesling, młody i utalentowany imperialny oficer, oraz Nowa, chłopak z odległej wioski.


Lunar Lander Beyond

Data premiery: 23 kwietnia 2024

Cena: 120 zł (Nintendo eShop)

Jako nowo mianowany kapitan korporacji Pegasus musisz poprowadzić grupę kolorowych pilotów, eklektycznych doradców i najnowocześniejszych lądowników przez serię wyczerpujących misji. Dostarczaj ładunek, odzyskuj zasoby i ratuj osieroconych pilotów, poruszając się po tajemniczym wszechświecie księżyców i planet.

To niewdzięczna praca, pełna napięcia i niebezpieczeństw, która wywiera psychologiczne piętno na załodze. Ktoś jednak musi utrzymać w ruchu ten niewidzialny krwiobieg gospodarki międzyplanetarnej.

Kiedy pojawi się tajemniczy portal prowadzący na dziwną, niezbadaną planetę, odkryjesz, że jesteś na kursie kolizyjnym z pewnymi złowrogimi prawdami, które leżą niewidoczne za wszechświatem. Słabe latanie i zmęczenie zestresują twoich pilotów i mogą prowadzić do złudzeń sensorycznych… zmory samotnych pilotów na długich dystansach. Mogą zacząć widzieć rzeczy, które mogą nie być prawdziwe – czy to mina, czy ryba? A co jest z tymi niebiańskimi różowymi słoniami?!

Mając wielu pilotów, cztery statki i tuzin ulepszeń do zebrania, możesz wykonać zadanie, jeśli poradzisz sobie ze wszystkim… jeśli nie, stawka jest wysoka, i to nie tylko dla Twojej kariery.


Tales of Kenzera: ZAU

Data premiery: 23 kwietnia 2024

Cena: TBA (Nintendo eShop)

Posłuż się tańcem szamanów. Odzyskaj duszę swego ojca.

Pogrążony w żałobie chłopiec zaczyna czytać baśń Bantu napisaną przez zmarłego ojca. Przeżyj przygodę w pięknych i niebezpiecznych krainach Kenzery jako Zau, młody szaman, który zawiera umowę z bogiem śmierci, aby sprowadzić swojego Babę z ciemności.

Dzięki kosmicznym mocom i niespodziewanej odwadze zapuścisz się w nieznane, mitologiczne krainy. Niegdyś tętniąca życiem Kenzera jest teraz pełna zagubionych duchów przodków. Gdy Zau zbliża się do swojego celu, czekają na niego 3 potężne istoty. Ich siła jest przerażająca i z jakiegoś dziwnego powodu wydają się znajome. Czy weźmiesz udział w szamańskim tańcu?


TMNT Arcade: Wrath of the Mutants

Data premiery: 23 kwietnia 2024

Cena: 102 zł (Nintendo eShop)

Przeżyj ponownie przygody z klasycznej gry arkadowej z 2017 roku, wzbogaconej o 3 dodatkowe etapy i 6 dodatkowych walk z bossami! Zagraj jako Leonardo, Michelangelo, Donatello lub Raphael w tej klasycznej bijatyce inspirowanej kultową grą Turtles in Time. Baw się razem ze znajomymi w lokalnej rozgrywce z trybem współpracy i daj popalić Klanowi Stopy, aby pokrzyżować szalony plan Shreddera.


Insurmountable

Data premiery: 24 kwietnia 2024

Cena: 90 zł (Nintendo eShop)

Insurmountable to gra przygodowa typu roguelike z mechaniką permadeath, w której zadaniem gracza jest przejście przez ogromne góry. Generowane proceduralnie środowisko sprawia, że każda sesja wspinaczki jest inna.

Jeśli alpinista ma przeżyć, musisz stale dbać o to, aby jego parametry życiowe nie osiągnęły wartości krytycznych. Dodatkowym utrudnieniem w realizacji tego zadania jest dynamiczny system pogody, zmiany warunków w dzień i w nocy oraz mnóstwo generowanych losowo zdarzeń, których wyniku nie jesteś nigdy w stanie przewidzieć. Twoje decyzje mają znaczenie… każda z nich. Każda może być Twoją ostatnią.


Another Crab’s Treasure

Data premiery: 25 kwietnia 2024

Cena: TBA (Nintendo eShop)

Another Crab’s Treasure to gra typu soulslike osadzona w rozpadającym się podwodnym świecie. Jako krab pustelnik Kril będziesz musiał nosić wokół siebie śmieci jak skorupę, aby wytrzymać ataki wrogów wielokrotnie większych od ciebie. Wyrusz na epicką wyprawę po skarby, aby odkupić przejętą muszlę i odkryj mroczne sekrety kryjące się za zanieczyszczonym oceanem.


MEGATON MUSASHI: WIRED

Data premiery: 25 kwietnia 2024

Cena: TBA (Nintendo eShop)

Megaton Musashi W: Wired to gra akcji typu RPG opracowana i opublikowana przez LEVEL-5. Dostosuj części gigantycznego robota Łotrzyka, aby odzyskać Ziemię z rąk najeźdźców z kosmosu w tej mechowej grze. Pokonuj wrogów efektownymi i ekscytującymi atakami!


SaGa Emerald Beyond

Data premiery: 25 kwietnia 2024

Cena: TBA (Nintendo eShop)

Najnowsza, samodzielna odsłona serii SaGa, SaGa Emerald Beyond, łączy w sobie najlepsze elementy ukochanej serii, aby zapewnić każdemu graczowi własne, niepowtarzalne wrażenia z rozgrywki.

Korzystaj z błysków i kombinacji w walce; spotkaj różnorodne rasy, w tym potwory, mechy i wampiry; i przeżyj swoją własną historię, stworzoną poprzez Twoje wybory i działania.


El Shaddai ASCENSION OF THE METATRON HD Remaster

Data premiery: 28 kwietnia 2024

Cena: 80 zł (Nintendo eShop)

El Shaddai: Ascension of the Metatron, pierwotnie wydane w 2011 roku, to wyjątkowa przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, wypełniona głęboko artystycznym budowaniem świata, wyjątkową estetyką i ekscytującymi bitwami. Przeżyj niesamowitą mieszankę platformowej akcji 2D i kolorowego świata 3D w wyjątkowej scenerii.


Braid: Anniversary Edition

Data premiery: 30 kwietnia 2024

Cena: TBA (Nintendo eShop)

Rozwiązuj zagadki, zmieniając bieg czasu w remasterze klasycznej, wielokrotnie nagradzanej gry Braid. Ten remaster zawiera nowe łamigłówki, ręcznie malowaną grafikę i całkowicie przeprojektowany dźwięk, a także zupełnie nieuzasadnioną ilość komentarzy twórców.


Pozostałe gry, które ukażą się w kwietniu 2024

3 kwietnia: Flightpath: Adventures in Venaris, Girl Genius – Adventures in Castle Heterodyne, Knowledge Keeper
4 kwietnia: Cats Organized Neatly, Colony Defense – The Ultimate Minimalist Tower Base Defense Game, CrashOut Xtreme, Deadland Chronicles, Doll Explorer, Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons – Sacred Reunion, Erogods: Mirage, Korean Rail Driving Tour – LRT Uijeongbu, Make it! Ikayaki, Retro Mystery Club 2: The Beppu Case, Spy Guy Hidden Objects Deluxe Edition, Sugar Tanks 2, SUSHI SOUL UNIVERSE, Tengoku Struggle -Strayside-, The Gap, WWII AIRPLANE FIGHT – Battle War Squad
5 kwietnia: Hair Dye, Heisting, Life of Slime, Stunt Scooter Simulator, Super Destronaut Landed X Loaded
6 kwietnia: Last Bloody Snack
9 kwietnia: Class of Heroes 1 & 2: Complete Edition
10 kwietnia: Die Again, Oxytone, Ruff Ghanor
11 kwietnia: Ato, Cleaning Queens 2: Sparkling Palace, Golazo! 2 Deluxe – Complete Edition, Hatsumira -from the future undying-, Hero’s Hour, Loretta, Motorcycle Extreme Driver: Moto Racing Simulator, Sophia the Traveler, Steel Sand Mars Chronicles – Survival Simulator, The Kindeman Remedy
13 kwietnia: Overdelivery – Delivery Simulator
18 kwietnia: 4 in a row, A Tale of Paper: Refolded, ArcRunner, Bunny Garden, Fate/Samurai Remnant “Record’s Fragment: — Sword Chronicles” (DLC), Ikki Unite, Ready, Steady, Ship!
19 kwietnia: Corn Kidz 64, Magical Girl Dash, Whisker Waters
24 kwietnia: Builder Simulator
25 kwietnia: Home Office Simulator – Ayame Life Sim, S.O.L Search of Light
26 kwietnia: Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Sweep the Board!, Zombies, Aliens and Guns

Daty premier mogą ulec zmianie!


Co padnie Waszym łupem w kwietniu 2024? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Jeden komentarz

  1. Tym razem trochę mniej ekscytujących premier w kwietniu, jednak na pewno będę rozważał Eiyuden.

    Poza tym wizualnie Planet of Lana przykuła moją uwagę, oraz rozgrywkowo trochę Kenzera, Revolution i Kitchen Crisis (tym ostatnim akurat nie będę się interesował, bo kompletnie nie mój typ gameplayu)

Dodaj komentarz