[Rozkład Jazdy] Marzec 2024

W marcu jak w garncu! Sprawdźcie jakie tytuły będą nam umilały ostatnie tygodnie zimy i wprowadzą nas w długo wyczekiwaną wiosnę!

Expeditions: A MudRunner Game

Data premiery: 5 marca 2024

Cena: 219 zł (Nintendo eShop)

Przemierzaj rozległe, otwarty światy od Arizony po Karpaty w poszukiwaniu ukrytych skarbów i zapomnianych ruin. Expeditions: A MudRunner Game to przełomowy symulator jazdy terenowej, stworzony przez Saber Interactive, autorów gorąco przyjętej gry SnowRunner.
Prowadź misje badawcze kierując różnymi pojazdami terenowymi z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i narzędzi oraz zarządzając obozem i jego załogą, co pozwoli ci przetrwać w dziczy. Wyrusz na niezmiernie satysfakcjonujące ekspedycje naukowe, podczas których stawisz czoło wyzwaniom natury i odkryjesz tajemnice niezbadanych lądów.


Snufkin: Melody of Moominvalley

Data premiery: 7 marca 2024

Cena: 72 zł (Nintendo eShop)

Włóczykij: Melodia Doliny Muminków to bogata fabularnie przygoda muzyczna, której tytułowy bohater stara się przywrócić baśniowy charakter doliny oraz pomaga zamieszkującym ją słynnym postaciom i zwierzątkom. W Dolinie Muminków pojawiło się kilka paskudnych parków, które szpecą jej krajobraz i zaburzają naturalną harmonię. Gracz wciela się we Włóczykija, aby wodzić za nos policjantów, wyrywać znaki i przewracać pomniki. Włóczykij zrobi wszystko, by przywrócić naturalne piękno Doliny Muminków i pokrzyżować niecne plany zarządcy parków…


Ancient Weapon Holly

Data premiery: 8 marca 2024

Cena: 82,99 zł (Nintendo eShop)

Holly, humanoidalna broń pieczętowana głęboko w labiryncie z powodu potencjalnego zagrożenia dla ludzkości, po tysiącach lat snu budzi się z pragnieniem zemsty na ludziach.
Zanurz się w napiętą grę akcji w stylu roguelike, w której musisz chronić źródło swojej skradzionej mocy, ołtarz. Niszcz bramy stojące na twojej drodze i dąż do ukończenia poziomów. Używaj zdobywanych magicznych kamieni, aby rozwijać Holly i rozbudowywać ołtarz, pogłębiając swoje strategie.


Unicorn Overlord

Data premiery: 8 marca 2024

Cena: 269 zł (Nintendo eShop)

Od twórców, którzy sprowadzili 13 Sentinels: Aegis Rim i Odin Sphere, ATLUS x Vanillaware przedstawia odrodzenie taktycznego fantasy RPG. Walcz z losem i rozpocznij królewską przygodę, aby odzyskać panowanie u boku godnych zaufania sojuszników.
Unicorn Overlord łączy ponadczasowy gatunek taktycznego RPG z eksploracją świata i innowacyjnym systemem walki, tworząc wyjątkową, epicką rozgrywkę fantasy w kultowym stylu Vanillaware.


Warhammer 40,000: Dakka Squadron FLYBOYZ EDITION

Data premiery: 8 marca 2024

Cena: 80 zł (Nintendo eShop)

Dakka Squadron to szybka strzelanka powietrzna, w której wcielasz się w Orka Flyboya i wzbijasz się w przestworza, by robić to, co Orkowie robią najlepiej – walczyć!
Leć przez obce światy wbrew szalonym przeciwnościom, strzelając Supa-Shootas, aby zniszczyć wrogie siły powietrzne i cele naziemne, jednocześnie odblokowując nową broń i ulepszając swój samolot, aby był największym zabójcą na niebie.


Death of a Wish

Data premiery: 11 marca 2024

Cena: 91,99 zł (Nintendo eShop)

Death of a Wish to brutalna gra akcji RPG, w której styl jest zbawieniem.
Graj jako Christian, który jednoczy się z nowymi towarzyszami, aby rzucić wyzwanie kultowi, który go wychował. Likwidując cztery wiary święte: Ojca, Siostry, Kardynała i Kapłana, wywróca porządek świata.
Przebij się przez koszmar pełen przerażających potworów i przerażających ludzi. Opanuj brutalne ataki i efektowne kombinacje, walcząc z korupcją, która pożera cię ze stylem i wdziękiem. Świeć swoim światłem w tym surrealistycznym morzu ciemności.


Stolen Realm

Data premiery: 11 marca 2024

Cena: 78 zł (Nintendo eShop)

Stolen Realm to turowa, taktyczna gra typu dungeon crawling z elementami RPG, w której sterujesz maksymalnie 6 bohaterami, solo lub w trybie współpracy online, wyruszając w przygody osadzone w świecie high-fantasy i low-poly.
Stolen Realm zawiera innowacyjny turowy system walki, w którym jednoczesne tury pozwalają każdej drużynie podjąć działania na raz, tworząc szybkie potyczki bojowe, które łączą taktyczną głębię tytułów takich jak Divinity: Original Sin z dreszczykiem emocji płynącym z szybkiej akcji RPG. Każda bitwa skaluje się w oparciu o liczbę zaangażowanych graczy, dzięki czemu możesz łatwo wskoczyć i wyjść z gry nawet podczas tej samej rozgrywki!


Contra: Operation Galuga

Data premiery: 12 marca 2024

Cena: 144 zł (Nintendo eShop)

Nowa odsłona legendarnej serii Contra nadeszła! Contra: Operation Galuga to świeże spojrzenie na przewijaną strzelankę z lat 80., charakteryzujące się nowoczesną oprawą graficzną i dźwiękową, nowymi poziomami, przeciwnikami, bossami oraz mechanikami gry, jak i odświeżonym arsenałem oraz wybuchową kooperacyjną walką dla 2 graczy w trybie fabularnym bądź 4 graczy w trybie arcade!
Gdy grupa terrorystyczna Red Falcon przejmuje kontrolę nad wyspami Galuga u wybrzeża Nowej Zelandii, elitarni komandosi z jednostki Contra, Bill Rizer i Lance Bean, ruszają do akcji, rozpętując wojnę, której stawką jest los ludzkości!
Biegnij, skacz i strzelaj po ośmiu poziomach z użyciem niszczycielskiego arsenału, w tym spread shot, laser i homing missiles – od teraz z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitą zdolnością Overload! Dynamiczną akcję można dostosować za sprawą trzech poziomów trudności oraz szeregu dodatkowych opcji wyzwań. Prawdziwa legenda Contra właśnie się rozpoczyna!


Highwater

Data premiery: 13 marca 2024

Cena: 80,31 zł (Nintendo eShop)

Highwater to niezwykła gra przygodowa 3D z izometrycznym, turowym systemem walki, osadzona w zalanym wodą postapokaliptycznym świecie. Pływaj łódką, odkrywaj wyspy, znajduj nowych sojuszników do pomocy i przeżyj niezwykłą historię przyjaźni podczas tej melancholijnej, klimatycznej ucieczki.
W Wielkiej Katastrofie Klimatycznej zalany wodą region Hightower stał się swego rodzaju bezpieczną strefą pomiędzy dwoma suchymi regionami: niemal całkowicie spustoszoną Strefą Wojenną i ufortyfikowanym miastem Alphaville, za murami którego mieszkają ci obrzydliwie bogaci.
Ponieważ życie na Ziemi zdaje się chylić ku końcowi, a plotki o ucieczce na Marsa zaczynają się pojawiać coraz powszechniej, Nikos rozpoczyna ryzykowną podróż, zabierając przy okazji swoich przyjaciół. Najpierw rusza do Hightower, potem dalej, ku nieprzystępnej granicy Alphaville, walcząc w trakcie podróży z rebeliantami i kradnąc jedzenie. Czy Nikos i jego przyjaciele dotrą na czas do rakiety?


Death Trick: Double Blind

Data premiery: 14 marca 2024

Cena: TBA (Nintendo eShop)

Chodźcie wszyscy, chodźcie wszyscy do Morgan’s Traveling Circus, największego przedstawienia w Ameryce! A przynajmniej tak było, dopóki jej gwiazda, Hattie, nie zniknęła.
Cofnij się w czasie do połowy XX wieku, gdy magik i prywatny detektyw zajmują się sprawą zaginionego maga. Podziwiaj bujną grafikę Pulp Art i klimatyczną ścieżkę dźwiękową, która nawiązuje do złotych dni wędrownego cyrku! Ale nigdy nie zapominaj, że czeka cię zabójcza tajemnica do rozwiązania.


Dungeon Drafters

Data premiery: 14 marca 2024

Cena: 80 zł (Nintendo eShop)

Wciel się w młodego poszukiwacza przygód pragnącego odkrywać starożytne ruiny w tej opartej na kafelkach grze typu dungeon crawler z elementami rogue-lite. Wybierz swoją postać, stwórz unikalną talię zaklęć i zanurz się w starożytnych lochach, aby uwolnić świat od złych i zakazanych kart.
Walcz w walce opartej na kafelkach, korzystając ze swojej talii zaklęć, aby wykonywać niesamowite kombinacje, które niszczą pole bitwy. Zbieraj rzadkie karty, zdobywaj skarby, ratuj zaginionych poszukiwaczy przygód, a następnie wróć do miasta, aby przygotować się na kolejną wyprawę. Zanurz się głębiej i wypracuj sobie najlepszą talię zaklęć, która na zawsze wygna zło ze świata.


Garden Life: A Cozy Simulator

Data premiery: 14 marca 2024

Cena: 160 zł (Nintendo eShop)

Pod twoją pieczą znalazł się opuszczony ogród komunalny i postanawiasz zakasać rękawy, aby przywrócić mu dawną świetność. Wykonuj zadania powierzane przez sąsiadów i zdobywaj nagrody. Odblokuj nowe narzędzia, nasiona, ozdoby i obszary ogrodu. Dowiedz się czegoś więcej o tym ustronnym miejscu.
Odblokuj w jednej chwili każdy zakątek ogrodu, w szczególności wszystkie nasiona i ozdoby. Daj upust swojej kreatywności – w tym pozbawionym ograniczeń trybie możesz stworzyć swoje wymarzone projekty!
Proceduralna symulacja wzrostu opracowana specjalnie na potrzeby gry sprawia, że każda roślina rośnie w swój własny sposób! Wzrost roślin jest proceduralny, a niektóre nawet adaptują się do swojego środowiska, pnąc się do góry po znajdujących się w pobliżu obiektach.
W Garden Life nie ogranicza cię siatka planowania: podczas tworzenia projektów możesz rozmieszczać rośliny i obiekty w dowolnym miejscu!


GYLT

Data premiery: 14 marca 2024

Cena: 120 zł (Nintendo eShop)

GYLT to gra osadzona w mrocznym i melancholijnym świecie, opowiadająca upiorną historię łączącą fantazję z rzeczywistością w surrealistycznym miejscu, gdzie koszmary przybierają namacalną postać. Ukryj się przed strasznymi stworami lub staw im czoła, pokonując wyzwania tego wypaczonego świata.
Uciekająca przed grupą prześladujących ją rówieśników Sally trafia do wypaczonej wersji jej rodzinnego miasta, w której jej lęki oraz najgorsze wspomnienia przybrały nikczemną i bardzo namacalną postać.


STAR WARS: Battlefront Classic Collection

Data premiery: 14 marca 2024

Cena: 140 zł (Nintendo eShop)

Weź udział w ikonicznych bitwach z galaktyki STAR WARS™
Sięgnij po tę kompletną kolekcję i graj w klasyczne gry z serii STAR WARS Battlefront (online lub offline).


Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition

Data premiery: 15 marca 2024

Cena: 199 zł (Nintendo eShop)

Czechy – położone w sercu Europy, ziemie bogate w kulturę, srebro i wznoszące się wszędzie zamki. Śmierć ukochanego władcy, cesarza Karola IV., pogrążyła królestwo w ciemności: wojna, korupcja i niezgoda rujnują klejnot cesarstwa.
Najstarszy syn Karola, Wacław, dziedziczy koronę. W przeciwieństwie do swego ojca, to naiwny, rozwiązły i mało ambitny monarcha. Jego przyrodni brat, król Węgier, Zygmunt, wyczuwa te słabości. Pozorując dobrą wolę, Zygmunt udaje się do Czech i uprowadza Wacława. Gdy tron zostaje pusty, Zygmunt plądruje czeskie ziemie i przywłaszcza sobie majątki.
W samym środku tego chaosu znajdujesz się Ty – Henryk, syn kowala. Twoje spokojne życie rozpada się na kawałki, gdy najazd wojsk, najętych przez samego króla Zygmunta, pali doszczętnie Twoją wioskę. Szczęście w nieszczęściu, jesteś jednym z niewielu ocalałych z tej masakry.
Bez domu, rodziny czy przyszłości, kończysz na służbie u pana Radzika Kobyły, który przeciwstawia się wtargnięciu wojsk Zygmunta do Czech. Los wciąga Cię w ten krwawy spór i wpuszcza w środek zaciekłej wojny, w której pomagasz walczyć o przyszłe losy Korony Czeskiej.


MLB The Show 24

Data premiery: 19 marca 2024

Cena: 259 zł (Nintendo eShop)

Ruszaj za płoty, przeżyj momenty decydujące o meczu, zostań legendą i spełnij swoje baseballowe marzenia w MLB The Show 24.
Każdy ma chwilę dla siebie. Każdy ma historię do opowiedzenia. Odblokuj swoją chwilę. Posiadaj program.
To twoje przedstawienie.
Wyrusz w drogę do świetności baseballu — niezależnie od tego, co chcesz osiągnąć, MLB The Show 24 Ci to zapewni.
Zdobądź powołanie z juniorów do wielkich lig i udowodnij, że potrafisz grać na szczycie. Poznaj znane i niedoceniane legendy tego sportu i czerp inspirację z ich bohaterstwa. Zachowaj spokój, gdy ma to znaczenie, i zdobądź prawo do tytułu mistrza World Series.
Zapisuj zwycięstwa, podnoś się po porażkach. Cokolwiek się stanie, wiedz, że nic nie zostawiłeś w ziemiance.


Princess Peach: Showtime!

Data premiery: 22 marca 2024

Cena: 249,80 zł (Nintendo eShop)

Tajemniczy, zamaskowany złoczyńca przejął Sparkle Theatre i zadaniem Księżniczki Peach jest uratowanie przedstawienia – i dnia! Zajmij centralne miejsce w szafie pełnej spektakularnych przemian w Princess Peach: Showtime!
Peach pomaga błyszcząca opiekunka teatru Sparkle, Stella. Dzięki mocy wstążki Stelli Peach może wchodzić w interakcję ze sceną, zjednoczyć aktorów i dokonać szeregu transformacji, a każda z nich ma swoje unikalne zdolności!
Przekształcaj i wykorzystuj zapierające dech w piersiach zdolności, aby zepsuć złe plany Grape’a. Jakie przemiany kryją się tuż za kurtyną?


The Legend of Legacy HD Remastered

Data premiery: 22 marca 2024

Cena: 200 zł (Nintendo eShop)

Przejmij kontrolę nad swoją opowieścią w The Legend of Legacy HD Remastered! Dołącz do siedmiu poszukiwaczy przygód, którzy eksplorują tajemniczą krainę Avalon, wyruszając w swoją własną, wyjątkową podróż.
Przeżyj klasyczną walkę RPG z niespodzianką! Zwycięstwo zależy od tego, jak zarządzasz formacjami i wyznaczasz określone role bojowe, aby zyskać przewagę na polu bitwy. Możesz także wykorzystać starożytną moc żywiołaków, zawierając kontrakty w połowie bitwy, aby przywołać potężne umiejętności! Śledź swoją podróż, a gdy będziesz potrzebować odpoczynku, wróć do samotnego miasta na kontynencie, aby ożywić swoją załogę.
Każda trasa ma swoją niepowtarzalną narrację. Zanurz się w wyjątkowych historiach każdego bohatera, poznaj jego motywacje i odkryj sekrety Avalonu w tej ekscytującej przygodzie RPG!


SOUTH PARK: SNOW DAY!

Data premiery: 26 marca 2024

Cena: 129,99 zł (Nintendo eShop)

South Park Digital Studios, które wypuściło South Park: The Stick of Truth, South Park: The Fractured but Whole oraz South Park: Phone Destroyer, prezentuje kolejny rozdział historii Nowego.
Cartman, Stan, Kyle i Kenny powracają w pełnej, trójwymiarowej chwale. Uczcij wraz z nimi najwspanialszy czas w życiu dziecka – dzień, w którym odwołano lekcje! W związku z nadejściem potężnej śnieżycy w miasteczku zapanował kompletny chaos i, co najważniejsze, władze zamknęły szkołę.
Przemierzaj zaśnieżone miasteczko z trójką znajomych, skorzystaj z dobierania rozgrywek lub graj solo z botami-sojusznikami. Weź udział w szaleńczych walkach między wojującymi frakcjami i poznaj zupełnie nową historię podczas zabawy, w której to ty ustalasz zasady. Walcz unikatowym orężem i używaj przepotężnych umiejętności, które możesz ulepszać. Przeżyj nową przygodę, uratuj świat i w pełni wykorzystaj dzień bez szkoły!
Kabanie, nie ma lekcji!


Outward: Definitive Edition

Data premiery: 28 marca 2024

Cena: 159 zł (Nintendo eShop)

W grze Outward zimna noc czy zakażona rana mogą być równie niebezpieczne co czający się w ciemności potwór. Odkryj przepastny świat Aurai samodzielnie lub wspólnie ze znajomymi. Wydanie Definitive Edition zawiera oba dodatki, jak i usprawnienia rozgrywki.


Pepper Grinder

Data premiery: 28 marca 2024

Cena: 60 zł (Nintendo eShop)

Pepper Grinder to ciekawa przygodowa gra piracka, w której tytułowymi bohaterami są Pepper, morska podróżniczka mająca zamiłowanie do kopania w ziemi, oraz jej potężny świder o nazwie Grinder.
Wyrzucona na brzeg i obrabowana ze skarbu Pepper musi rozgrzać swoją niezawodną broń przyboczną i odzyskać to, co ukradli złośliwi Narlingowie. Uzbrojona w Grindera, przebija się przez ziemię i wodę, steruje maszynami oraz ściera na proch wszystkich przeciwników stojących na drodze do odzyskania – i to z odsetkami –zaginionego skarbu!
Ale Pepper wcale nie będzie tak łatwo, ponieważ z mroku zaczynają wyłaniać się tajemnicze istoty…


Touch Detective 3 + The Complete Case Files

Data premiery: 28 marca 2024

Cena: 160 zł (Nintendo eShop)

W tej wypełnionej po brzegi kolekcji znajdziesz Touch Detective 3, największą i najlepszą przygodę młodszej detektyw Mackenzie i jej wiernego pomocnika Funghi, w którą po raz pierwszy można grać w języku angielskim. Wraz z przybyciem do miasta niezwykle konkurencyjnego detektywa Normana Touche, Mackenzie odczuwa presję, aby rozwiązywać sprawy, zanim zrobi to jej rywal!
Touch Detective 3 + The Complete Case Files zawiera także wszystkie oryginalne gry Touch Detective i Touch Detective 2½, a także dwie dodatkowe sprawy z Funghi w roli głównej oraz obszerną galerię grafik z całej historii serii Touch Detective. Pomóż Mackenzie i jej przyjaciołom badać wskazówki, przeprowadzać wywiady z podejrzanymi i docierać do sedna jednej szalonej zagadki po drugiej!


Pozostałe gry, które ukażą się w marcu 2024

1 marca: Cricket Through the Ages, DIY Fashion Star, Helicopter Simulator : RESCUE SIM, Ufouria The SAGA, Virus Rush
2 marca: Buggy Race – Racing Master, Gravityscape DX, Pool Together 2
3 marca: Crazy Goose Simulator
5 marca: Mediterranea Inferno, Plumbers Don’t Wear Ties: Definitive Edition
6 marca: 10 Seconds to Win!, Berserk Boy, Cat and Ghostly Road, Diamond Hands: To The Moon, Hellstuck: Rage With Your Friends, Hex Gambit: Respawned, TV Studio Story
7 marca: Astro Duel 2, Become The Wild, Drone Racer: Fly Stunt Simulator, Eldgear, Matches Puzzle 2: Classic Logic Arcade, Metal Mind, New Star GP, Top Racer Collection
8 marca: Car Racing Ice – Classic, DateJournal, PAW Patrol Grand Prix Complete Edition, Xatrom Command
9 marca: Gunsmith Workshop Simulator
10 marca: Bad Cat Sam Simulator
12 marca: Passing By – A Tailwind Journey
13 marca: Cybertrash STATYX, Lawn Mowing Simulator, Llamasoft: The Jeff Minter Story, Violet Wisteria
14 marca: Lazriel the Demon’s Fall, Macross Shooting Insight, Monster Tribe, Rebel Transmute, UNABLES
15 marca: Atari Mania, PJ Masks Power Heroes: Mighty Alliance, Rainbow Moon, Rainbow Moon + Rainbow Skies Strategy RPG Bundle
20 marca: Blasphemous 2 (Collector’s Edition), Master Maker 3D Ultimate, Power of Ten
21 marca: Krimson, Monomals (Pudełko), Scott Whiskers in: the Search for Mr. Fumbleclaw
22 marca: Pastel Pink Joy-Cons, Take Off: The Flight Simulator (Pudełko)
26 marca: Farming Simulator Kids
27 marca: Sunny Cafe
28 marca: Arcade Archives Volfiev, Blind Shot, Cirrus Business, CoComelon: Play with JJ (Pudełko), Cricket 24: Official Game of The Ashes, Felix the Cat, Hatch Tales, Mars 2120, Open Roads
29 marca: 3D Printer – PrintMaster Simulator, FUN! FUN! Animal Park (Pudełko)

W marcu mogą zadebiutować jeszcze: ANIMAL WELL, Baladins, Broken Sword: Shadow of the Templars – Reforged, Flashback 2, Flynt Buckler Wakes the Sleepy Castle, G.I. Joe: Wrath of Cobra, GUITAR LIFE -LESSON1, Hero.EXE, I See Red, Monolith: Requiem of the Ancients, PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs, RIN: The Last Child, Roman Sands RE:Build, Romance of the Three Kingdoms 8 Remake, Shantae Advance: Risky Revolution, Sociable Soccer 24, Suspects Room: Keishichou Monzen Sho Torishirabe Han, The Godfeather : A Mafia Pigeon Saga, Valiant Hearts: Coming Home

Daty premier mogą ulec zmianie!


Co padnie Waszym łupem w marcu 2024? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

2 komentarze

  1. Ależ potężna lista gier w tym miesiącu.

    Na 100% będę zainteresowany w przyszłości kupnem Unicorna, poza tym może Garden Life, oraz Mudrunner chociaż raczej na inną platformę niż switch. Na pewno będę śledził czym jest gierka 1st party od Nintendo, jako że tych w tym roku może być niewiele. Poza tym kilka mniejszych i większych chociaż mniej interesujących mnie premier

Dodaj komentarz