Nowy film prezentuje rozszerzenie, które trafi do Splatoon 3 w czwartek

Side Order to rozszerzenie z historią dla pojedynczego gracza, więc jeśli ostatnio nie gracie z kolegami, będziecie mieli co robić.

Już 22 lutego swoją premierę będzie miał Side Order, czyli nowe rozszerzenie dla Splatoon 3. Posiadacze przepustki mogą liczyć na sporą dawkę zabawy o smaku rogueliteów. Ta rozgrzewka dla pojedynczego gracza pomoże wam rozegrać się przed startem nowego wiosennego sezonu dwa tygodnie później. Nintendo wydało nowy film, który prezentuje najważniejsze elementy nowego dodatku.

W Side Order wcielasz się w Agenta 8, mieszkańca Inkopolis, który budzi się w nowym „świecie porządku”, w którym spektrum kolorów przechodzi od białego do… trochę mniej białego, do… trochę szarego do… cóż, to w zasadzie tyle. Co ma zrobić Octoling? Dowiedz się, jak przywrócić trochę koloru obrazowi i o to właśnie chodzi! Wraz z dronem, który twierdzi, że jest członkiem Off the Hook, Pearl, Agent 8 musi wspiąć się na szczyt Iglicy Porządku, stawiając czoła hordom zaskakujących wrogów i przeszkód.

Na każdym piętrze Iglicy znajdują się cele, które zmieniają się za każdym razem, gdy podejmujesz próbę, i stają się trudniejsze, im wyżej się wspinasz. Cele mogą obejmować pokonywanie wrogów, zabezpieczanie określonych obszarów przez określony czas i pokonywanie innych wyzwań wymagających sprawdzenia umiejętności. Skorzystaj z otrzymanych żetonów kolorów, aby dostosować swoją paletę do swoich upodobań, korzystając z ulepszeń, takich jak zwiększona prędkość strzelania, zwiększone obrażenia i nie tylko. Jeśli nie uda ci się dotrzeć na szczyt, będziesz musiał zacząć od nowa – ale zebrane kolorowe żetony zostaną zamienione na walutę, którą można wymienić na trwałe i przydatne ulepszenia. Te ulepszenia mogą po prostu dać ci szansę na dotarcie na szczyt następnym razem.

Zaprojektowany, aby można go było odtwarzać w kółko w miarę aktualizowania Agenta 8 o potężne (i kolorowe) umiejętności, Side Order to zabawny, ale wymagający sposób na udoskonalenie umiejętności Splatoon, zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów.

A te umiejętności będą musiały być wyostrzone, ponieważ 1 marca wystartuje nowy Splatoon 3 „Fresh Season”. Ten sezon niesie ze sobą nowe etapy dla wielu graczy, takie jak etap bitwy „Marlin Airport” i etap „Bonerattle Arena” Salmon Run, nowe bronie, takie jak warianty brella i dualies, oraz dodatkowe nowe przedmioty, takie jak Fizzbang, których można używać podczas Splatfestów.

Splatoon 3 DLC ‘Expansion Pass – Side Order’ – ‘Overview’ trailer, details, and screenshots – Gematsu

Dodaj komentarz