Demo Fate/Samurai Remnant trafiło do eShopu

Świetna gierka od teraz do sprawdzenia za darmo. Mnie do zakupu nie muszą namawiać, bo już mam, więc może pora zagrać!

Fate/Samurai Remnant to świetna gra od Koei Tecmo i Omega Force, która w zeszłym roku pozytywnie zaskoczyła graczy i krytyków. Zaraz do gry ma trafić pierwsze DLC, więc wydawca zdecydował się wrzucić do Nintendo eShop demo gry.

W wersji demonstracyjnej możemy sprawdzić początkowe etapy gry, a twórcy rekomenduję grę na poziomie „Apprentice”, aby na spokojnie czerpać radość z zabawy i fabuły.

Tak jak wcześniej wspomniałem, w lutym do gry trafi większe DLC — Record’s Fragment: Keian Command Championship. Trailer tego możecie sprawdzić tutaj: Fate/Samurai Remnant – DLC Vol. 1 Teaser Trailer

Fate/Samurai Remnant znajdziecie w Nintendo eShop, gdzie kosztuje 280 zł. Z kolei przepustka sezonowa, która będzie zawierać wszystkie dodatkowe epizody, kosztuje 160 zł.

Jeden komentarz

  1. O i to jest fajna wiadomość, nie brałem na premiere, to teraz tylko mam gdzieś z tyłu głowy że taki tytuł jest i ewentualnie kiedyś fajnie by było się nim zainteresować, to można teraz sprawdzić demo na ile siądzie i na ile dobrze działa na switchu, czy brać wersje switchową czy też na ps5

Dodaj komentarz