SOUTH PARK: SNOW DAY! z pierwszym pokazem rozgrywki

Kolejna gra, która przeniesie nas do kolorowego i przyjemnego wszystkim mieszkańcom miasteczka South Park. Wraz z jego wszystkimi problemami.

THQ wrzuciło do sieci pierwszy film pełny rozgrywki z SOUTH PARK: SNOW DAY!. To dwóch przygodach w turowym świecie RPG, Cartman i spółka tym razem zaznają trochę akcji. Spadł śnieg, a po drugiej stronie oceanu to ważna sprawa. Lekcje są odwołane, więc rozpoczyna się śnieżna wędrówka po miasteczku. Tym razem zabawa przyjmie kooperacyjny obrót spraw, więc chaos będziemy siać ze znajomymi, lub botami (jeśli znajomi mają timeout). Gra zadebiutuje w przyszłym roku i kosztować będzie 29.99€.

Cartman, Stan, Kyle i Kenny powracają w pełnej, trójwymiarowej chwale. Uczcij wraz z nimi najwspanialszy czas w życiu dziecka – dzień, w którym odwołano lekcje! W związku z nadejściem potężnej śnieżycy w miasteczku zapanował kompletny chaos i, co najważniejsze, władze zamknęły szkołę.

Przemierzaj zaśnieżone miasteczko z trójką znajomych, skorzystaj z dobierania rozgrywek lub graj solo z botami-sojusznikami. Weź udział w szaleńczych walkach między wojującymi frakcjami i poznaj zupełnie nową historię podczas zabawy, w której to ty ustalasz zasady. Walcz unikatowym orężem i używaj przepotężnych umiejętności, które możesz ulepszać. Przeżyj nową przygodę, uratuj świat i w pełni wykorzystaj dzień bez szkoły!

Kabanie, nie ma lekcji!
Kluczowe Elementy
  • Wywalcz sobie drogę przez zasypane śniegiem miasteczko South Park w całkiem nowej kooperacyjnej grze 3D.
  • W South Parku szaleje śnieżyca stulecia. Tylko Cartman, Stan, Kenny, Kyle i ty – w roli Nowego – możecie uratować miasteczko przed wieczną zimą.
  • Graj z trójką znajomych lub botów w pierwszy kooperacyjny tytuł z serii South Park i wspólnie przypuszczajcie na wrogów silne, skoordynowane ataki.
  • Używaj potężnego oręża i ulepszaj je, by jeszcze lepiej walczyć wręcz i na dystans. Korzystaj ze specjalnych mocy i umiejętności, dzięki którym powalisz na kolana hordy wrogów i strasznych bossów.
  • Spersonalizuj Nowego dzięki szerokiemu wyborowi kultowych przedmiotów kosmetycznych, od czapek przez koszulki serowych chrupków po jaja na brodzie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz