RESISTOR to wyścigowa gra RPG i właśnie dostaliśmy film z grą w ruchu

Tę grę można by promować utworem Sidneya Polaka: „Łączymy style, mieszamy gatunki, jak na imprezie trunki”

Połączenie gry fabularnej z wyścigową jest bardzo rzadkie, więc cieszy mnie, że RESISTOR postara się wypełnić tę niszę. PQube wspólnie z Long Way Home wrzucili do sieci pierwszym film, na którym możemy przyjrzeć się rozgrywce. Gra ma trafić na Nintendo Switch, ale nie podano jeszcze daty premiery.

Oficjalne informacje

W roku 2060 światowe rządy już dawno wyniszczyły się nawzajem, a w ich miejsce powstały niezależne państwa-miasta, którym przewodzi liga potężnych korporacji. W murach tych zatłoczonych miejskich metropolii obywatele cieszą się życiem w komforcie i dostatku, z dala od surowych realiów rozsianych po świecie społeczności, które zarabiają na życie na niekończących się pustynnych pustkowiach zewnętrznych krain.

Aby pozostać „konkurencyjnymi, ale przyjaznymi”, korporacje na zmianę organizują coroczny turniej wyścigowy dla mas, wystawiając najlepsze zespoły i najodważniejszych śmiałków do rywalizacji w serii ekscytujących, szybkich wyścigów na śmierć i życie. Główna nagroda? Bilet w jedną stronę do uzyskania statusu obywatela i lepszego życia w miastach.

Dla Astera tegoroczne wydarzenie, sponsorowane przez Dekker Industries, stanowi okazję do zapewnienia opieki zdrowotnej niezbędnej do uratowania jego chorej matki. Jednak czy życie w blichtrze korporacyjnej utopii Ethana Dekkera jest rzeczywiście tak piękne, jak się wydaje?

Walka o podium szybko przeradza się w wojnę o zniszczenie systemu! Zbierz członków swojej drużyny, odpal silniki plazmowe i – co najważniejsze ze wszystkiego – STAW OPÓR.
Kluczowe elementy
  • Barwnie odwzorowany otwarty świat – ruszaj w drogę i przemierzaj spalone słońcem pustynne pustkowia w swoim pojeździe lub wysiądź z niego, aby badać zakurzone posterunki i miejskie zabudowania.
  • Ścigaj się w emocjonujących turniejach – rywalizuj u boku członków twojego zespołu w zawodach o wysoką stawkę, zawierających wybuchowe walki samochodowe i zaprzeczające grawitacji akrobacje.
  • Przeżyj wciągającą historię – przyjmuj misje od ogromnej liczby postaci, aby zwiększać swoją reputację, odblokowywać dodatkowe wątki fabularne i poznawać alternatywne zakończenia.
  • Zmierz się z wymagającymi bossami – stań twarzą w twarz z twoimi największymi rywalami w pojedynkach o wszystko, aby odblokowywać nowe umiejętności samochodu.
  • Powiększ swoje terytorium – korzystaj z rosnącej reputacji, aby ulepszać swoją bazę i rozwijać obszary mapy, na które masz wpływ, i docierać do nowych miejsc.
  • Poprowadź najlepszy zespół kierowców wyścigowych – rekrutuj członków drużyny i zarządzaj relacjami w swojej młodej załodze. Rozwijaj więzi i odblokowuj premie, które pomogą ci w wyścigach.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz