[Konkurs] WarioWare: Move It! debiutuje dzisiaj na Nintendo Switch! Wymyślcie mini grę i zgarnijcie zestaw fantów z gry!

Gotowi na ogromną ilość szybkich i zabawnych gier? Wymyśl własną zwariowaną błyskawiczną rozgrywkę, która będzie pasować do WarioWare!

Już dzisiaj swoją premierę na Nintendo Switch ma WarioWare: Move It! Zlepek szalonych błyskawicznych mini gierek, które rozruszają każde imprezowe towarzystwo. Na graczy czeka ponad 200 gier, które nie tylko was rozruszają, ale i rozbawią was do łez. W sklepach znajdziecie wersje pudełkową, a w Nintendo eShop wersję cyfrową.

KONKURS!

Za pewne część z was oddało się już szalonej rozgrywce w WarioWare: Move It!, ale oderwijcie się na jeszcze krótką chwilę od waszych konsol Nintendo Switch. Wspólnie z ConQuest Entertainment – polskim oficjalnym dystrybutorem Nintendo przygotowaliśmy dla was konkurs. Co należy zrobić?

Wymyśl mini grę, która idealnie pasowałaby do gier z serii WarioWare!


Po tym, jak już ją wymyślisz, wyślij jej krótki opis do nas na email: konkursy@mynintendo.pl
Wraz ze wszystkimi redaktorami MyNintendo.pl wybierzemy trzy najlepsze pomysły, które zostaną nagrodzone poniższym zestawem fantów z gry WarioWare: Move It! W konkursie udział wziąć mogą wyłącznie mieszkańcy Polski (nagrody nie będę wysyłane za granicę!).

Na wasze pomysły czekamy do 17 listopada! Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Dodaj komentarz