[Rozkład Jazdy] Październik 2023

Koniec lata! A co za tym idzie, gier będziemy mieli teraz pod dostatkiem. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Silent Hope

Data premiery: 3 października 2023

Cena: 159,90 zł (Nintendo eShop)

Eksploruj, walcz i produkuj przedmioty, aby rosnąć w siłę jako siedmiu różnych bohaterów w tym cichym świecie. Kierując się Księżniczką, zagłębisz się w Otchłań i poznasz tajemnice Króla i jego zrujnowanego królestwa. Jaka jest nadzieja dla ludzkości w świecie bez słów?

Pewnego dnia straszliwe nieszczęście nawiedziło spokojne królestwo. W chaosie, który nastąpił, ludzie zaczęli się oszukiwać i dźgać się nawzajem w plecy. Ich król użył swojej potężnej magii, aby odebrać ludziom zdolność mówienia i rzucił się w Otchłań. Jego córka, księżniczka, płakała nieskończonym strumieniem łez, aż pokryły ją gigantyczną kryształową łzą.

Wiele lat po tym, jak te wydarzenia zatarły się w pamięci, z Otchłani wyleciało siedem tęczowych świateł. Te promienie nadziei pojawiły się przed Księżniczką, objawiając się jako siedmiu bohaterów, gotowych odpowiedzieć na wołanie Księżniczki o pomoc. Dlaczego król porzucił swoją córkę i swój lud? I dlaczego ukradł im zdolność mówienia?


Bang-On Balls: Chronicles

Data premiery: 5 października 2023

Cena: 99,99 zł (Nintendo eShop)

Niezwykła platformówka 3D z elementami walki, inspirowana klasykami gatunku, czyli włoskimi hydraulikami, niebieskimi jeżami oraz dzikimi borsukami! Wcielisz się w bezlitosnego skaczącego bohatera BOBA, by przeżyć niezwykłe przygody i poznać świat chaosu.

Wjedź do zatłoczonych otwartych światów i odkrywaj je, przy okazji rozwalając je na kawałki! Pokonuj przeciwników i bossów, podejmuj emocjonujące wyzwania i odkrywaj mnóstwo tajemnic. Rób swoje we własnym tempie, niszcząc wszystko, co stanie na twej drodze. Przeskakuj między różnymi otwartymi światami, które czerpią inspirację z historii (i nieco mijają się z faktami). W każdym z nich znajdziesz inną mechanikę, przedmioty i wrogów. Od ery wikingów po czasy piratów. Od japońskiego feudalizmu po wyścig w kosmos. Możesz przeskakiwać między nimi, kiedy tylko zapragniesz, nie tracąc postępów. Graj samodzielnie lub ze znajomymi. Dostępne są tryby: jednoosobowy, dwuosobowy z podzielonym ekranem oraz sieciowy tryb współpracy, w którym jednocześnie mogą zagrać maksymalnie 4 osoby. Gromadź broń, tarcze i przedmioty tematyczne, które pozwolą ci spersonalizować twoją postać! Bez płatnych DLC – obudź w sobie kreatywność i dostosuj wygląd bohatera za pomocą przedmiotów zdobytych w grze.


FRONT MISSION 2: Remake

Data premiery: 5 października 2023

Cena: 139,99 zł (Nintendo eShop)

FRONT MISSION 2 łączy intensywną strategię z głęboką i wciągającą fabułą. Od drugiego konfliktu Huffmana minęło 12 lat. Zubożała Ludowa Republika Alordesh od zakończenia wojny doświadcza poważnego kryzysu gospodarczego. W czerwcu 2102 roku żołnierze Armii Alordesh powstają i pod wodzą Vena Mackarge ogłaszają niepodległość od OCU. (Oceański Związek Spółdzielczy).

Ash, jest żołnierzem O.C.U. któremu udaje się przetrwać bitwę, ale Alordesh zostaje całkowicie opanowany przez Armię Rewolucyjną. Ash i jego towarzysze, którzy przeżyli, infiltrują chaotyczne podziemia Alordesha, próbując uciec z kraju. Wkrótce jednak odkrywają, że za zamachem stanu kryje się ogromny spisek.

W FRONT MISSION 2 perspektywa zmienia się pomiędzy trzema postaciami: Ashem, Lisą i Thomasem, tworząc światopogląd wykraczający poza prostą dychotomię pomiędzy dobrem i złem.

FRONT MISSION 2: Remake zachowuje dojrzałą historię, strategiczną walkę turową i opcje dostosowywania Wanzerów znaną z oryginału. Cieszcie się odnowionym klasykiem ze zaktualizowaną grafiką oraz nowymi funkcjami i ulepszeniami!


The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Data premiery: 5 października 2023

Cena: 79 zł (Nintendo eShop)

Antologia The Dark Pictures to seria trzymających w napięciu, samodzielnych gier z gatunku horroru z kinową atmosferą i rozgałęzioną fabułą, którą gracze mogą odkrywać w pojedynkę lub w trybie wieloosobowym.

Profesor z 4 studentami zostają uwięzieni w miasteczku Little Hope. Próbując uciec, napotykają nieprzeniknioną mgłę. Muszą zrozumieć powody kierujące nawiedzającymi ich zjawami, zanim zło pochłonie dusze każdego z nich.

Zobacz przeraźliwe wizje przeszłości przedstawiające procesy o czary toczące się w Andover w XVII wieku.

Ucieknij przed koszmarnymi, kryjącymi się we mgle zjawami, które czyhają na życie bohaterów!

Graj online ze znajomym lub z maksymalnie 5 znajomymi w trybie offline.

Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie!


Wargroove 2

Data premiery: 5 października 2023

Cena: 73,59 zł (Nintendo eShop)

Wargroove powraca! Wyrusz na zupełnie nową przygodę, pełną nieprawdopodobnych przyjaźni, nieznanych przeciwników i okropnych planów zemsty. Prowadź wojnę ze swoimi wrogami z obsadą nowych dowódców i wykorzystaj ich nowy, wielopoziomowy system umiejętności, aby przechylić walkę na swoją korzyść. Projektuj i udostępniaj mapy, przerywniki filmowe i kampanie za pomocą łatwych w użyciu edytorów i dogłębnych narzędzi dostosowywania.

Minęły trzy lata, odkąd królowa Mercja i jej sojusznicy pokonali starożytnych przeciwników i przywrócili pokój Auranii. Teraz ambitna zagraniczna frakcja odkrywa zakazane technologie, które mogą mieć katastrofalne skutki dla krainy i jej mieszkańców. Walcz w 3 kampaniach, podążając za 1 przeplatającą się historią. Tylko odważne decyzje, inteligentne zasoby i wiedza taktyczna mogą naprawić rozbitą rzeczywistość…

Pokonaj swoich wrogów i zadaj ostateczny cios za pomocą „Groove” swojego dowódcy, specjalnej umiejętności unikalnej dla każdego dowódcy, która może zmienić losy bitwy. Wargroove 2 wprowadza do miksu nowy system Groove. Zwiększ swoje szanse na zwycięstwo, doładowując zdolność Commander’s Groove, aby uwolnić jeszcze potężniejszy atak!

Naród ciekawskich myszy-ludzi wylądował w Auranii z ekspedycją naukową. Braki Republiki Faahri w zakresie doświadczenia wojskowego z nawiązką nadrabiają teorią akademicką. Wyposażeni w tajemniczą technologię kryształów, Dowódcy Lytra, Pistil i Rhomb muszą współpracować w poszukiwaniu informacji dla swoich tajemniczych dobroczyńców.

Podbój to zupełnie nowy tryb gry typu roguelike dla jednego gracza. W tych szybkich, małych bitwach każdy wybór jest trwały. Złoto i zdrowie przenoszą się z potyczki na potyczkę i żadna jednostka nie jest zbędna. Wybierz swojego dowódcę, wystartuj z oddziałami i zaplanuj swoją drogę do zwycięstwa!

Masz dość zasad? Zmień je! Chcesz napisać rozdzierającą duszę nowelę o zakazanej miłości w kraju rozdartym wojną? Zjedz swoje serce! Każdy znajdzie coś dla siebie. Korzystając z edytora w grze, możesz tworzyć własne mapy, przerywniki filmowe i kampanie, a nawet udostępniać je społeczności!

Grajcie w 4 graczy w trybie współpracy lub w bitwach, lokalnie lub online. Zawiera pełną personalizację reguł i grę asynchroniczną.


Borderlands 3 Ultimate Edition

Data premiery: 6 października 2023

Cena: 269 zł (Nintendo eShop)

Borderlands 3 Ultimate Edition to kwintesencja gry Borderlands 3, teraz dostępna na Nintendo Switch™. Zrób chaos w domu lub w podróży, korzystając z wielokrotnie nagradzanej gry podstawowej oraz wszystkich sześciu dodatków i pełnej kolekcji dodatkowych pakietów kosmetycznych!

Zostań jednym z czterech niezwykłych Łowców Krypty, każdy z unikalnymi zdolnościami, stylem gry, głębokimi drzewkami umiejętności i mnóstwem opcji personalizacji.

Dzięki bazylionom broni i gadżetów każda walka jest okazją do zdobycia nowego sprzętu. Broń palna z samobieżnymi tarczami kulowymi? Jest. Broń, której rosną nogi i ściga wrogów, rzucając słowne obelgi? Tak, też jest dostępna.

Odkryj nowe światy poza Pandorą, każdy z unikalnymi środowiskami do odkrycia i wrogami do zniszczenia. Przemierzaj wrogie pustynie, przedzieraj się przez rozdarte wojną miasta, poruszaj się po śmiercionośnych bagnach i nie tylko!

Graj ze znajomym w trybie współpracy online, niezależnie od poziomu i postępu misji. Pokonuj wrogów i rzucaj wyzwania jako zespół, ale zdobądź nagrody, które należą tylko do Ciebie — nikt nie straci łupów.


Detective Pikachu Returns

Data premiery: 6 października 2023

Cena: 209,80 zł (Nintendo eShop)

Poznaj sedno intrygującej tajemnicy w Detective Pikachu Returns na Nintendo Switch. Dołącz do wspomnianego detektywa i jego towarzysza Tima, aby pomóc rozwiązać zagadkę jego zaginionego partnera oraz inne ciekawe zdarzenia.

Terenem patrolowanym przez znany duet detektywów jest Ryme City – malownicza metropolia, w której obok siebie żyją ludzie i Pokémony. Podczas śledztwa odwiedzą elegancki dwór, starożytne ruiny i nie tylko, nie zapominając oczywiście o dziwnej wycieczce do Hi-Hat Café na kawę!

Zbadaj swoje otoczenie i zbadaj podejrzane obszary w poszukiwaniu dowodów, które pomogą Ci dotrzeć do sedna Twojego obecnego kaprysu.

Zawsze ważne jest, aby rozmawiać z przypadkowymi osobami, w tym zarówno z ludźmi, jak i Pokémonami! Tim przeprowadza wywiad z ludźmi, a detektyw Pikachu może rozmawiać z mieszkańcami Pokémonów w Ryme City.

Wykorzystaj swoją zdolność dedukcji i podręczny notatnik, aby przeanalizować wskazówki i zeznania, które odkryłeś, aby rozwikłać sprawę!

Podczas śledztwa możesz także skorzystać z pomocy kilku Pokémonów. Przejmij kontrolę nad detektywem Pikachu, który wskakuje na pokład przyjaznych postaci i korzystaj z ich umiejętności, aby polować na dowody!


Disgaea 7: Vows of the Virtueless

Data premiery: 6 października 2023

Cena: 240 zł (Nintendo eShop)

Dołącz do głównego bohatera Fuji i przeżyj przygodę Disgaea, która jest większa i lepsza niż kiedykolwiek wcześniej! Zanurz się w demonicznej krainie Hinomoto, gdzie nie obowiązuje kod Bushido, a nadchodzi Kodeks Zniszczenia Hinomoto! Hinomoto, składające się z niezliczonej liczby zaświatów, jest domem dla wielu demonów, z których każdy ma własne przekonania. Pojawia się fanka bushido, Pirilika, naiwna i bogata młoda dama, której udaje się przekonać Fujiego, aby ją chronił, gdy będzie realizować swoje ambicje. Ale w tej umowie rzuca się w oczy coś więcej, więc sprawdź drobny druk…

Wyrusz na piekielną przygodę SRPG i wykorzystaj diabelnie ekscytujące nowe funkcje, w tym Jumbification, Hell Mode i Item Reincarnation, aby przenieść swoją drużynę bojową na wyższy poziom! Następnie odblokuj nową i ulepszoną automatyczną bitwę, pomyślnie kończąc każdy etap, i zobacz, jak Twoja drużyna radzi sobie w bitwach rankingowych online. Mając do wyboru ponad 40 różnych klas postaci, możesz dostosować swój zespół do stale zmieniających się warunków bitwy!

Disgaea 7: Vows of the Virtueless przenosi klasyczne emocje SRPG na wyższy poziom!


Harvest Moon: The Winds of Anthos

Data premiery: 6 października 2023

Cena: 200 zł (Nintendo eShop)

Odkryj niesamowity świat Anthos!

Wierząc, że rozdzielone osady i ludzie pewnego dnia znów się połączą, Bogini Żniw wysłała list w butelce wraz z magicznym kluczem, po czym zapadła w głęboki sen…

Teraz, po 10 latach, udało Ci się odnaleźć wiadomość SOS wysłaną w butelce przez Boginię Żniw! Z pomocą swojego przyjaciela, szalonego wynalazcy Doca Jr., a także wielu innych postaci możesz ożywić Boginię Żniw i Duchy Żniw i znów połączyć wszystkie osady Anthos. Wszystko w Twoich rękach!


Wild Card Football

Data premiery: 10 października 2023

Cena: 160 zł (Nintendo eShop)

Wild Card Football to zabawna, zręcznościowa gra piłkarska typu pick-and-play, obejmująca rozgrywkę zespołową 7 na 7 z unikalnym systemem Wild Card, który pozwala w jednej chwili zmienić bieg akcji dzięki specjalnym ulepszeniom i zasadom zdolności łamania.

Dzięki zoptymalizowanym zestawom zasad, konfigurowalnym drużynom i strojom, autentycznym zawodowym graczom i bombastycznym ruchom gracze mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami w trybie dla jednego gracza i w trybie rywalizacji wieloosobowej, korzystając jednocześnie z „Dzikich kart”, które na nowo definiują gatunek footballu i wyzwalają kontrolę nad najwyższą akcją.

Wybieraj spośród setek profesjonalnych graczy w nowym stylu Playgrounds i stwórz najlepszą drużynę 7 na 7. Przejdź przez różne wyzwania i wydarzenia, aby odblokować nowych graczy i inne ekscytujące nagrody.

Uwolnij ponad 150 dzikich kart, aby w jednej chwili odwrócić losy gry na swoją korzyść. Wykonuj specjalne ruchy, takie jak przywoływanie ścian lub niewidzialność, zwiększ statystyki swojej drużyny w kluczowym momencie lub zagraj w Rule Breaker i całkowicie odwróć zasady gry.

Udowodnij swoje umiejętności w trybie sezonowym dla jednego gracza, wspinaj się na szczyty rankingów w konkurencyjnym trybie wieloosobowym online z pełną rozgrywką krzyżową lub rzuć wyzwanie znajomym w domu i przechwalaj się w lokalnym trybie dla wielu graczy.


Company of Heroes Collection

Data premiery: 12 października 2023

Cena: 89 zł (Nintendo eShop)

Gra, która na nowo zdefiniowała strategię czasu rzeczywistego, debiutuje na Nintendo Switch™ w kolekcji Company of Heroes — łączącej klasykę RTS z II wojny światowej i jej dwa epickie rozszerzenia w jeden wybuchowy pakiet. Opanuj wymagające połączenie szybkiej walki i taktyki drużynowej i poprowadź szarżę dzięki zupełnie nowemu schematowi sterowania, stworzonemu specjalnie dla dowódców konsolowych.

Walcz po obu stronach — poprowadź siły amerykańskie, brytyjskie, Panzer Elite i Wehrmacht podczas historycznych kampanii w bitwie o Normandię lub twórz własne bitwy i walcz przeciwko sobie w wysoce powtarzalnym trybie Potyczki.


Batman: Arkham Trilogy

Data premiery: 13 października 2023

Cena: 269 zł (Nintendo eShop)

Zostań najlepszym obrońcą Gotham City w kultowej trylogii Batman: Arkham.

Zmierz się ze znanymi superzłoczyńcami DC: Jokerem, Strachem na Wróble, Poison Ivy i nie tylko w Batman: Arkham Asylum. Wejdź w cień otwartego świata Batman: Arkham City, nowego „domu” o maksymalnym bezpieczeństwie dla bandytów, gangsterów i szalonych kryminalistów. W Batman: Arkham Knight przedzieraj się ulicami Gotham i staw czoła największemu zagrożeniu w epickim zakończeniu trylogii.

Poznaj docenioną przez krytyków rozgrywkę i oryginalną historię AAA we wszystkich 3 grach PLUS wszystkich DLC w jednym kompletnym pakiecie.


TRANSFORMERS: EARTHSPARK – Expedition

Data premiery: 13 października 2023

Cena: 180 zł (Nintendo eShop)

Walcz i eksploruj jako Bumblebee, aby powstrzymać jego nemezis – Mandroida – przed staniem się złowieszczym cyborgiem!

Bumblebee ma przed sobą arcyważną misję – odzyskać starożytną cybertrońską technologię rozrzuconą po całym świecie, zanim Mandroid i jego poplecznicy wykorzystają ją do zniszczenia ziemskich miast. Dzięki pomocy Optimusa Prime’a i z tobą za sterami, Bumblebee będzie stawać się coraz silniejszy i zmierzy się z całą armią robotów w walce na gołe, metalowe pięści, odnajdzie zaginioną technologię i odblokuje nowe, potężne kombinacje ataków i umiejętności!

Czeka na ciebie mnóstwo akcji z transformerami w roli głównej. Przygotuj się do walk z bossami, w których stawisz czoła największym złoczyńcom serii. Odkrywaj sekrety i dodawaj kolejne relikty do swojej kolekcji podczas eksploracji trzech rozległych lokacji. Dostępne są tryby gry zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy – każdy fan transformerów znajdzie coś dla siebie.


Sonic Superstars

Data premiery: 17 października 2023

Cena: 269 zł (Nintendo eShop)

Wyrusz na przygodę na wyspy Northstar Islands w zupełnie nowej wersji przyprawiających o zawrót głowy klasycznych platformowych przygód Sonica 2D. Graj jako Sonic, Tails, Knuckles lub Amy i opanuj nieznane dotąd szmaragdowe moce, które pozwolą ci dynamicznie się przemieszczać i atakować jak nigdy wcześniej. Przemierzaj cudowne, nieodkryte jeszcze krainy w pojedynkę lub maksymalnie z trojgiem innych graczy i zatrzymaj Dr. Eggmana, Fanga oraz tajemniczego nowego wroga, zanim przemienią zamieszkujące wyspy olbrzymie zwierzęta w badniki!

Klasyk w nowym wydaniu: szybka, dwuwymiarowa platformowa akcja, którą wszyscy znamy i kochamy, z nową grafiką 3D, nowymi mocami i zdolnościami, nową scenerią i nowymi sposobami gry! Nie znasz jeszcze klasycznego Sonica w takiej postaci!
Wciel się w swoich ulubionych bohaterów – Sonica, Tailsa, Knucklesa lub Amy – i wykorzystaj ich wyjątkowe zdolności podczas przemierzania wysp Northstar Islands. Pomóż im powstrzymać Dr. Eggmana, który połączył siły z dawnym wrogiem, Fangiem, oraz tajemniczym nowym opancerzonym przeciwnikiem.
Opanuj moc Szmaragdów Chaosu: klonuj się, pływaj w górę wodospadów, zmieniaj postać i nie tylko.
W grupie raźniej: po raz pierwszy możesz przejść całą kampanię w grze Sonic z trzema innymi graczami w lokalnym trybie współpracy dla maks. 4 graczy – z opcją dołączania i opuszczania rozgrywki w dowolnej chwili!
Rzucaj wyzwania graczom z całego świata: rywalizuj na miejscu lub przez internet z nawet ośmioma graczami w nowym trybie bitwy!


Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged

Data premiery: 19 października 2023

Cena: 219 zł (Nintendo eShop)

Jeśli pierwszy rozdział wydał ci się wspaniały, zapnij pasy, bo nowe, niesamowite funkcje przerosną twoje oczekiwania!

Na samym początku zrób sobie miejsce na wirtualnej półce, ponieważ teraz uzyskasz dostęp do ponad 130 pojazdów i jeszcze większej liczby różnych opcji! Tak, mówimy nie tylko o Hot Wheels™ Originals, ale również Hot Wheels™ Monster Trucks i pojazdach ze świata rozrywki. Teraz można jeździć również na motorach i quadach, a każdy z nich ma swój własny styl jazdy, który pomoże walczyć na każdym torze w możliwie najbardziej strategiczny sposób!
Nowy system określi kategorię pojazdów, którą można ulepszyć za pomocą specjalnego drzewka umiejętności, co bezpośrednio wpłynie na ich osiągi. Obserwuj, jak twój pojazd staje się nie do zatrzymania!

Nieważne, czy to podwórko jakiegoś domu na przedmieściach czy tor minigolfa w wiosce na Dzikim Zachodzie. Otoczenie twoich torów będzie naprawdę oszałamiające!Poznaj 5 nowych miejsc, odkryj ich tajemnice, a poczujesz się jak w domu na torze i na podium.
Nowe tereny to kolejny element, dzięki któremu wyścigi będą jeszcze bardziej emocjonujące i wymagające. Trawa, piasek i inne czynniki bezpośrednio wpłyną na prowadzenie pojazdu. Pamiętaj o tym, gdy będziesz go wybierać. Teraz strategia odgrywa jeszcze ważniejszą rolę!

Zanim zaimponujesz przeciwnikom wspaniałym zwycięstwem, odbierz im dech w piersiach nowymi, szalonymi manewrami! Poza driftem i boostem teraz możesz popisać się też bocznym doskokiem oraz pojedynczym lub podwójnym skokiem. Użyj ich w odpowiednim momencie, aby zderzyć się z rywalami i zepchnąć ich z toru… albo po prostu ominąć te bariery!Nowe skoki pozwolą też ominąć korki lub odnaleźć nieznane dotąd skróty!

Należysz do śmiałków, dla których każdy wyścig to czysta adrenalina? A może jesteś typem kogoś, kto lubi rzucać wyzwanie własnym ograniczeniom albo uwielbia wielkie karambole? W HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 – Turbocharged zobaczysz to wszystko i jeszcze więcej. Poznaj różne tryby gry dla różnych rodzajów zabawy solowej lub przez sieć.

Najpopularniejsze edytory powracają! Stwórz tor swoich marzeń przy pomocy potężnego edytora albo użyj najlepszych propozycji od społeczności graczy!
Oczywiście piękne tory wymagają świetnych samochodów. Nowy i ulepszony edytor malowania ma wszystko, czego potrzebujesz: nowe narzędzia, takie jak edytor naklejek, pozwolą zaprojektować i zapisać wzory lub kształty, aby stworzyć prawdziwe arcydzieło. Jesteśmy przekonani, że najlepsze z nich będą wytworem twojej wyobraźni!

Dosłownie. W nowym trybie kampanii zobaczysz zupełnie nową przygodę z oryginalną fabułą! Miasto jest atakowane i tylko ty możesz uratować je przed stworami. W jaki sposób? Po prostu wygrywaj specjalne, emocjonujące wyścigi i podejmuj wyzwania! Szczerze mówiąc, nie będzie łatwo… ale na pewno nie będzie też nudno! Przygotuj się zatem nie tylko na wygraną, ale również na status prawdziwego bohatera!


Inescapable: No Rules, No Rescue

Data premiery: 19 października 2023

Cena: 200 zł (Nintendo eShop)

Inescapable: No Rules, No Rescue to thriller społeczny, którego akcja rozgrywa się w kurorcie na tropikalnej wyspie: zostałeś porwany i zmuszony do wzięcia udziału w pokręconym reality show z 10 nieznajomymi. Na koniec pobytu otrzymasz 500 000 dolarów. Jest tylko jeden haczyk – na wyspie nie ma żadnych zasad ani nadziei na ratunek.


Super Mario Bros. Wonder

Data premiery: 20 października 2023

Cena: 249,80 zł (Nintendo eShop)

Dołącz do Mario i przyjaciół w nowej, pełnej cudów przygodzie 2D! Niespodzianki czekają na każdym rogu w Super Mario Bros. Wonder na Nintendo Switch.

Książę Florian zaprosił Mario i jego przyjaciół w odwiedziny, ale znajomy wróg wpada bez zaproszenia! Gdy jego armia rozbija imprezę, Bowser kradnie Cudowny Kwiat i łączy się z zamkiem księcia Floriana, przekształcając go w pływającą fortecę!

Gdy moc Cudownego Kwiatu szybko rozprzestrzenia się po królestwie, zaczynają się dziać wszelkiego rodzaju dziwne i cudowne rzeczy. Ponieważ Castle Bowser jest teraz na wolności, załoga Mushroom Kingdom musi uratować sytuację!

Każde pole zawiera swój własny Cudowny Kwiat – zbierz go, a wszystko może się wydarzyć. Od ruchomych rur po pochyły teren, podskakiwanie Hopposów, tupiące sitowia, skoki spadochronowe i spacery kosmiczne – nigdy nie wiesz, co wydarzy się dalej. Możesz nawet przekształcić się w coś zupełnie nowego!

Cudowne Kwiaty są często ukryte w polach, więc miej oczy szeroko otwarte, czy nie widzisz niczego podejrzanego lub niezwykłego!

Wybierz swoego ulubionego bohatera i zanurz się w przygodę. Z 12 różnymi postaciami do wyboru, jest to największy jak dotąd skład w grze Super Mario!

Świat Super Mario Bros. Wonder jest jeszcze lepszy, gdy cieszysz się nim z innymi! Grajcie razem lokalnie lub online i jako zespół pomóżcie ocalić Królestwo Kwiatów przed Bowserem, lub cieszcie się ulepszeniami gry solo, łącząc się online.

Oprócz znanych ulubionych power-upów, takich jak Super Grzyb, Ognisty Kwiat i Super Gwiazda, Super Mario Bros. Wonder dodaje do miksu kilka nowych wzmocnień! Przygotuj się na trzy nowe transformacje, które pomogą Ci stawić czoła Bowserowi i jego sługom.

Odznaki są kluczem do odblokowania unikalnych umiejętności i nagród do wykorzystania na każdym kursie. Możesz je zdobyć, zaliczając specjalne poziomy Wyzwania Odznak lub odbierając je w niektórych sklepach Poplin na całej mapie.

Na każdym polu można wyposażyć jedną odznakę, nawet podczas gry w drużynie ze znajomymi. Eksperymentuj z różnymi odznakami na kursach i zobacz, który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni!


METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol.1

Data premiery: 24 października 2023

Cena: 240 zł (Nintendo eShop)

Kultowa skradanka powraca. Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 ujednolica początek metalowej rozgrywki w jednym pakiecie. Infiltruj fortece wroga na całym świecie, wypełnij swoje misje w ukryciu i doświadcz ekscytującej historii serii Metal Gear.

Pierwsza składanka zawiera oryginalne tytuły i początek serii Metal Gear, w tym oryginalne wersje Metal Gear i Metal Gear 2: Solid Snake, Metal Gear Solid (który obejmuje również misje VR/misje specjalne) oraz kolekcję HD wersje Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty and Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

Każdy główny tytuł w składzie będzie również zawierał ekskluzywną książkę ze scenariuszem cyfrowym oraz główną książkę, która szczegółowo opisuje historię i postacie w tej grze. Ta kolekcja zawiera klasyczne wersje gier, wraz z minimalnymi edycjami do zawartości chronionych prawem autorskim.

Ci, którzy kupią zestaw, będą mieli również dostęp do różnych treści bonusowych, w tym dwóch regionalnych wersji Metal Gear, oryginalnej wersji Snake’s Revenge, pierwszej i drugiej cyfrowej powieści graficznej w formie wideo oraz cyfrowej ścieżki dźwiękowej.


Dave the Diver

Data premiery: 25 października 2023

Cena: 80 zł (Nintendo eShop)

Dave The Diver to swobodna, pojedyncza gra RPG z głębokim eksploracją i połowami w ciągu dnia oraz zarządzania restauracjami sushi w nocy. Dołącz do Dave’a i jego dziwacznych przyjaciół, którzy starają się odkryć tajemnice tajemniczej niebieskiej głębi.

Zanurz się w ciągle zmieniającą się niebieską głębię i użyj harpunów oraz innych broni, aby łowić ryby i różne stworzenia. Ulepsz i wykuj sprzęt z zebranych zasobów i zysków z restauracji sushi, aby przygotować się na niebezpieczeństwa, które czają się w nieznanym. Koniec tlenu oznacza pozostawienie zebranych przedmiotów i ryb za sobą!

Połączenie grafiki Pixel i 3D zapewnia oszałamiający styl sztuki, który prezentuje zapierające dech w piersiach podwodne scenerie. Ta oceaniczna przygoda rozgrywa się w prawdziwym morskim środowisku niebieskiej otchłani pełnej ponad 200 rodzajów stworzeń morskich.


CRYMACHINA

Data premiery: 27 października 2023

Cena: 240 zł (Nintendo eShop)

Przekonaj się, czy szczęśliwa katharsis czeka na te mechaniczne dziewczyny, gdy płaczą, walczą i pokonują swój los.

Crymachina to RPG akcji, w której mechaniczne dziewczęta starają się przetrwać w postapokaliptycznym świecie, aby stać się „prawdziwymi ludźmi”. Ale co to znaczy być „prawdziwym człowiekiem”?
Dołącz do trzech grywalnych głównych bohaterek, które sprawdzą się w szybkiej walce RPG akcji z niezliczoną liczbą taktyk, aby dostosować broń i rzucić wyzwanie wrogom.
Ta porywająca historia miłości, opowiadana przez syntetyczne istoty, przyciągnie sznurki twojego biologicznego serca.

W czasach współczesnych szaleje dziwna choroba. Młoda dziewczyna o imieniu Lebel Distel, która chwieje się na krawędzi śmierci, słyszy tajemniczy głos – „Zostałeś wybrany”. Choć przyjęta przez ciemność, Leben budzi się w ciemnym, postapokaliptycznym świecie i jest witany przez Androida o imieniu Enoa.

Leben znajduje się w Edenie, strukturze, w której maszyny nadal starają się stworzyć „prawdziwych ludzi” w celu przywrócenia ludzkości.


Pozostałe gry, które ukażą się we październiku 2023

1 października: Virtual Mom – Job Simulator Manager
2 października: Bilkins’ Folly, PictoPull, Synergia – NextGen Edition
3 października: Elder Story, PAINT PRO for KIDS 0+, Survivor: Castaway Island, World of Outlaws: Dirt Racing ‘23 Edition
4 października: A Tiny Sticker Tale, Café Master Story, DINOBREAK, Diorama Dungeoncrawl – Master of the Living Castle, Lord of the Click: Interstellar Wars, Treachery in Beatdown City: Ultra Remix, UDO
5 października: Astérix & Obélix: Heroes, BLACK WITCHCRAFT, Cricket 24, Fabled Lands, Family Games, Hidden Through Time 2: Myths & Magic, Knight vs Giant: The Broken Excalibur, Pirates on Target, schleich Puzzles FARM WORLD, My Little Universe, The Sisters 2 – Road to Fame
6 października: Aquarium Land, Freaky Trip, Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass Set, Merge Master, Park Racer, Project Blue, Shy Cats Hidden Orchestra, Sunshine Manor, The Pale Beyond
10 października: Long Gone Days, Phantom Fury
11 października: Astebros, RedRaptor, Terra Alia: The Language Discovery RPG
12 października: Anime Poly Puzzle – Sci-Fi Maidens, Dementium: The Ward, Dino Ranch – Ride to the Rescue, Dwerve, Haunted House, Rear Sekai, River City: Rival Showdown, Talisman (40th Anniversary Edition)
13 października: Absolute Drift (Premium Edition), Fortnite (Transformers Pack), Red Dead Redemption (Wydanie Fizyczne), The Grinch: Christmas Adventures, Traumatarium
17 października: A Boy and His Blob: Retro Collection, Skull Island: Rise of Kong, Train Valley 2 Community Edition, Vlad Circus: Descend into Madness
18 października: Ball laB II, Hellboy Web of Wyrd, Kittengumi: The Sakabato’s Thief
19 października: AGATHA CHRISTIE – Murder on the Orient Express, Animal Hospital, Bish Bash Bots, Endless Dungeon, Gargoyles Remastered, Ghostbusters: Spirits Unleashed – Ecto Edition, Mail Time, Passpartout 2: The Lost Artist, The Jackbox Party Pack 10, Witchy Life Story, World of Horror
20 października: Warm Snow
24 października: Archetype Arcadia, Just Dance 2024 Edition, METAL GEAR & METAL GEAR 2 SOLID SNAKE, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3: Snake Eater
25 października: Swapshot
26 października: Bahnsen Knights, DINOSAURS: Mission Dino Camp, Hana Awase New Moon -Himeutsugi Volume-, Hana Awase New Moon -Iroha Volume-, Hana Awase New Moon -Karakurenai/Utsutsu Volume-, Hana Awase New Moon -Mizuchi Volume-, Horror Tale 2: Samantha, Paintball 3 – Candy Match Factory, Varenje – Don’t Touch The Berries
27 października: Barbie Dreamhouse Adventures, DESOLATIUM, Disney Dreamlight Valley Cozy Edition, DreamWorks Trolls Remix Rescue, Kraken Odyssey, Skautfold Bloody Pack
31 października: 30 Sport Games in 1, Headbangers: Rhythm Royale

Na październik zaplanowane są również premiery następujących gier: Crown Wars: The Black Prince, KarmaZoo, PlateUp!, The Last Faith, There Is No Light, World of Anterra


Daty premier mogą ulec zmianie!

Co padnie Waszym łupem w październiku 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

2 komentarze

Dodaj komentarz