6 listopada rozpoczniemy kolejny sezon menadżerski w Football Manager 2024

A czy wy obronicie swój klub przed petrodolarami i wykupieniem waszych 30-letnich Słowaków do ligi arabskiej w Football Manager 2024?

Sezony piłkarskie ruszyły pełną parą, okienko transferowe w Arabii Saudyjskiej, a to oznacza, że pora na Football Manager 2024. SEGA wspólnie z Sports Interactive zapowiedzieli najnowszą odsłonę, która 6 listopada zadebiutuje na Nintendo Switch. Nowe ulepszenia pozwolą nam jeszcze głębiej zgubić się w setkach statystyk tabelek i niespełnionych marzeń. Więcej informacji poznamy pod koniec września, po tym jak twórcy zdradzą wszystkie tajemnice.

Futbol to wieczna pogoń za perfekcją. Sukcesy klubu zależą od tych, którzy czuwają nie tylko nad selekcją zawodników i planowaniem, ale też każdym aspektem ich działania.

Odkryj nowe sposoby na wygraną w Football Manager 2024, poszerzając swoje horyzonty i rywalizując o największe stawki w świecie futbolu.

Nieważne więc, czy jesteś menedżerem, który lubi od razu rywalizować o najważniejsze trofea, czy też takim, który woli budować własną markę od podstaw. Dzięki możliwości przeniesienia zapisu z gry z Football Manager 2023 nie musisz już zaczynać swojej przygody od nowa.
 • Opracuj zwycięską taktykę, wdrażaj nowoczesne systemy i twórz nowatorskie ustawienia, by rządzić na boisku.
 • Opanuj tajniki rynku transferowego, korzystając z nowych możliwości kształtowania składu spełniającego twoje oczekiwania i realizującego twoje cele.
 • Rozwijaj swoich graczy podczas treningów, by stworzyć zgraną drużynę przyszłych mistrzów.
 • Zobacz, jak podczas każdego meczu twoja staranie dopracowana taktyczna wizja urzeczywistnia się na boisku.

2 komentarze

 1. Ok, parę noobowskich pytań, która ostatni raz w menadżera grała 20 lat temu:
  1. to switch dostaje już „normalne” FMy, nie porty z komórek?
  2. niezależnie od tego czy normalny czy komórkowy – port na switcha oraz sterowanie padem zamiast myszą daje w ogóle radę?
  3. „Dzięki możliwości przeniesienia zapisu z gry z Football Manager 2023 nie musisz już zaczynać swojej przygody od nowa” – znaczy tylko jeden sezon można w tych FMach rozgrywać?

Dodaj komentarz