Nowy Cat Quest zmienia nazwę i prezentuje rozgrywkę

Przygoda w Puuraibach dostała numer, a więc następna część to oficjalna kontynuacja!

Cat Quest: Pirates of the Purribean zmieniło nazwę i od teraz to oficjalnie Cat Quest III, poinformowali wspólnie Kepler Interactive i The Gentlebros. Przy okazji podzielili się nowy zwiastunem, na którym możemy rzucić okiem na fragmenty rozgrywki. W grę zagramy w przyszłym roku.

Rozpocznij cudowną kocią przygodę w Cat Quest III, trzeciej odsłonie nagradzanej serii Cat Quest!

Graj jako miauczący kociokorsarz w otwartym świecie RPG akcji 2,5D i ruszaj do fantastycznego pirackiego świata – na Miauraiby. To archipelag pełen pirackich szczurów szukających Gwiazdy Północy – dawno zaginionego, miautycznego skarbu. U boku swojego wiernego duchowego towarzysza postaw żagle i ruszaj na Miauraiby własnym statkiem! Strzeż się jednak, bo szykuje się bunt, a hordy pirackich szczurów pod wodzą swego króla zamiaurzają na ciebie polować…
  • POWRÓT KOTA
    Najbardziej urocze RPG akcji, które znasz i kochasz, powraca w kot-lorowej przygodzie, pełnej cudownie zabawnej rozgrywki! Zanurz się w niesamowitym nowym świecie, pełnym zróżnicowanych lochów i biomów, które musisz odkryć. Czekają na ciebie zaciekłe bitwy z użyciem przebudowanego systemu walk obejmującego serię ataków oraz wymianę broni. Możesz grać solo albo w lokalnym trybie kociej współpracy!
  • ŻEGLUJ NA MIAURAIBACH
    Po raz pierwszy w historii seri ruszaj na morza i oceany oraz walcz na pokładzie własnego statku! Odkrywaj niezbadane wody, wychodź na brzeg i szukaj skarbów w niesamowitym pirackim świecie – na Miauraibach! Znajdziesz mnóstwo skarbów, w tym nowe uzbrojenie, takie jak koci garłacz, mrrruczące zaklęcia, połyskliwe kot-stiumy i nie tylko!
  • SZUKAJ TAM, GDZIE X
    Rozpocznij własne polowanie na skarby i napisz własną historię. Masz całkowitą dowolność, więc możesz chodzić własnymi ścieżkami! Odkryj najdalsze zakotki Miauraibów we własnym tempie albo krzyknij „ahoj” do towarzyszy i pomóż im w trakcie ich wypraw – w dowolnym porządku! Tajemnice Gwiazdy Północy sięgają odległych lądów, a ty musisz je zbadać, zebrać wskazówki oraz odkryć liczne sekrety Miauraibów. Nie baw się w kotka i myszkę, podnieś kot-wicę i ruszaj!

Dodaj komentarz