Poznajcie Amadeusza — Władcę P… Czarodzieja w Trine 5: A Clockwork Conspiration

Zawsze powtarzam, że magowie są tacy czarujący i z Amadim, Amadim nie jest inaczej. On też potrafi czarować.

Tylko kilka dni dzieli nas od premiery Trine 5: A Clockwork Conspiration na Nintendo Switch. Magicy z Frozenbyte i czarodziejki z THQ Nordic podzielili się pewnie już jednym z ostatnich zwiastunów, zanim gracze położą swoje dłonie na nowej przygodzie kooperacyjnej.

Z wielką odpowiedzialnością wiąże się wielka moc? Prawie… Amadeusz, który jest nie tylko oddanym mężem i ojcem trojaczków, ale także mistrzem sztuk tajemnych, zajmuje centralne miejsce w najnowszym zwiastunie Trine 5: A Clockwork Conspiracy. Dzięki szeregowi budzących podziw zaklęć Amadeusz okazuje się nie tylko świetnym poszukiwaczem przygód w pojedynkę, ale także nieocenionym nabytkiem dla swoich towarzyszy w trybie współpracy z maksymalnie czterema graczami (tak, czterema!), gdy przyzywa skrzynki i zręcznie manewruje przeszkodami, aby oczyścić ścieżkę.

Magiczna umiejętność Amadeusza w manipulowaniu otoczeniem poprzez tworzenie pudeł i pokonywanie przeszkód dodaje graczom nowy poziom strategii i kreatywności.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy zadebiutuje już 31 sierpnia. Do sprzedaży trafiły już preordery. Zarówno cyfrowe w Nintendo eShop, jak i fizyczne u sprzedawców.

Dodaj komentarz