Reptile powraca, a wraz z nim Havik i Ashrah dołączają do Mortal Kombat 1

Niecałe 6 tygodni do premiery, a ja już nie mogę doczekać, aż dorwę Mortal Kombat 1 w swoje łapy i przetrącę kilka krę... kręgli.

Evo już za nami, Ninjakilla_212 został ostatnim mistrzem MK11, a ostatniego dnia imprezy dostaliśmy nowy zwiastun Mortal Kombat 1. Tym razem zobaczyliśmy trzy nowe grywalne postacie oraz jedno nowe Kameo. Szczegóły wraz z filmem znajdziecie poniżej.

Wszystkie trzy postacie, z których każda pochodzi z różnych światów, zostały zaprezentowane w nowym zwiastunie zatytułowanym The Banished, zawierającym pierwsze spojrzenie na rozgrywkę i elementy fabuły. Reptile, znany również jako Syzoth, jest reptiloidalnym niewolnikiem i zmiennokształtnym z obrzeży Outworld, posiadającym zdolność plucia w przeciwników potężną, podobną do kwasu substancją. Ashrah jest demonem z Netherrealm, który porzucił swoje przesiąknięte złem ideologie i teraz walczy zaklętym sztyletem Kriss w poszukiwaniu rozgrzeszenia. A Havik jest anarchistycznym buntownikiem z opresyjnego królestwa Seido, który zamierza obalić reżim swojego świata, wykorzystując unikalny styl walki, polegający na rozdzieraniu kończyn.

Mortal Kombat 1 zadebiutuje na Nintendo Switch 19 września 2023 roku. Grę możecie znaleźć już w Nintendo eShop, gdzie preorder został wyceniony na 314 zł. Za zakup przed premierą gracze uzyskają darmowy dostęp do postaci Shang Tsunga.

Dodaj komentarz