Rayman zawita w Mario + Rabbids Sparks of Hope pod koniec miesiąca

Ulubiona maskotka Ubisoftu, na której nową grę fani czekają już wiele lat, zamelduje się na Nintendo Switch już 30 sierpnia.

Ubisoft postanowił nie trzymać graczy w niepewności i zapowiedział, kiedy trafi następne DLC do Mario + Rabbids Sparks of Hope. Phantom Show, w którym pierwsze skrzypce będzie grał Rayman, zadebiutuje 30 sierpnia!

W tej nowej przygodzie, niezależnej od głównej gry, Phantom pracuje teraz jako reżyser w dramatycznym Space Opera Network, niesamowitym studiu telewizyjnym pełnym pisanek i rekwizytów. Gdy oglądalność studia w telewizji spadła do najniższego poziomu, Phantom potrzebuje pomocy prawdziwych gwiazd, które pomogą mu wrócić do dawnej świetności.
Gracze będą kontrolować Raymana, Kórlika Peacha i Kórlika Mario, odkrywając zupełnie nowe poziomy dzięki pionowej eksploracji na różnych zestawach telewizyjnych. Rayman może użyć swojej zdolności helikoptera, aby zabrać ze sobą innych Bohaterów podczas skoku. Wykorzystaj pełną moc arsenału Raymana, od jego umiejętności przemieszczania się w powietrzu po jego miotacz tłoków, aby otworzyć nowe możliwości taktyczne podczas bitew.

Recenzję Akiego możecie sprawdzić [tutaj], a grę i DLC możecie znaleźć w Nintendo eShop.

Dodaj komentarz