Cztery kolejne tytuły z SEGA Genesis zasilają NSO+

Coś dla poszukiwaczy przygód, szukających zemsty ninja, niszczycieli ghuli i zbroi oraz lubujących się w podróżach w czasie.

Jak zwykle pod koniec czerwca Nintendo dodaje kolejne gry z Segi Genesis do Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

  • Crusader of Centy pozwoli ci na wystrzelenie swojej ostrej jak brzytwa broni niczym płonący bumerang. TNIJ! Pokonaj najeżdżające potwory, tnąc w idealnie wymierzonym momencie w tej niesamowitej grze RPG akcji, w której znajdziesz zaciekłych wrogów, różnorodnych potężnych bossów, zwierzęcych towarzyszy ze specjalnymi zdolnościami, podróże w czasie oraz świat magii i intryg do odkrycia.
  • Ghouls 'n Ghosts wystraszy cię grasującymi demonami: uzbrojonymi w kosy szkieletami, łasicami z sierpami i złymi książętami wypełzającymi spod błota. Musisz odeprzeć ich wszystkich, aby obronić królestwo i zrobić to bez utraty koszuli… lub, w przypadku Artura, jego zbroi. Poza tym miej oczy szeroko otwarte na twardego wroga, który występuje także w Gargoyle’s Quest, spin-offie, w który można znaleźć w bibliotece Game Boy – Nintendo Switch Online!
  • Landstalker to nazwa, a beztroskie poszukiwanie skarbów to gra. Nigel, leśny elf, musi zmierzyć się z bardziej zachwycającymi łamigłówkami w tej przygodowej grze akcji, niż możesz potrząsnąć wykutym na zamówienie mieczem. Podróżuj przez fantastyczne królestwo, poruszając się po skomplikowanych izometrycznych labiryntach, które jeszcze bardziej przybliżą Cię do tajemnicy bogactwa króla Nole’a.
  • The Revenge of Shinobi nie można lekceważyć, zwłaszcza gdy ten ninja dysponuje brutalnym arsenałem shurikenów i umiejętności ninjitsu. Kontynuacja klasycznej gry zręcznościowej firmy SEGA, ten side-scroller akcji pozwala ci wcielić się w Joe Musashiego, który prześladuje i próbuje unicestwić – jeśli sprostasz zadaniu – złowrogą siatkę przestępczą Neo Zeed. Miej wiarę: moc ninja jest potężna.

Dodaj komentarz