Ptaszki ćwierkają, że w przyszłym tygodniu odbędzie się Nintendo Direct

Mój Wujek z Nintendo jest lepszy od twojego Wujka!

Od ostatniego Nintendo Direct minęło trochę czasu, więc nie powinno nikogo dziwić, że aktywność Wujków z Nintendo zwiększa się i to jeszcze w gorącym okresie, gdzie kiedyś przeżywaliśmy E3. Co więcej, sam fakt, że nie mamy żadnych zapowiedzi na drugą część roku, tylko potęguje spekulacje. Ostatni tytuł od Nintendo ma się pojawić 21 lipca i jest to Pikmin 4. Później jest posucha, a żadnego świątecznego hitu nie mamy jeszcze zapowiedzianego.

Ostatnio sporo mówi się o tym, że w trzecim tygodniu czerwca ma się odbyć pokaz. Wskazują na to między innymi tweety od użytkownika NateTheHate, który dosyć często ma trafne informacje. Według niego pomiędzy 20 a 23 czerwca mamy otrzymać upragniony Direct.

Podobne informacje ma brazylijska fanowska strona o Nintendo – Universo Nintendo. Autorem posta jest Felipe Necro Lima, który w przeszłości miał już trafione wieści. Jaki będzie format pokazu, jest wciąż owiany tajemnicą. Jednak w pokazie mają być zawarte tytuły first-party, więc Partner Showcase odpada.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi przez Universo Nintendo z zaufanych anonimowych źródeł, firma powinna przedstawić prezentację z nowościami w ramach Nintendo Direct w przyszłym tygodniu do 23 czerwca. Format prezentacji, czy to mini, czy ogólny, wciąż nie jest znany, ale wiemy, że ze względu na zawarcie tytułów first-party w zapowiedziach, firma nie wykorzysta formatu Partner Showcase.

Czyli mamy mniej więcej ustalony termin prezentacji, ale czego możemy się spodziewać na pokazie? W Internetach jest kilka poszlak dotyczących tego tematu, ale podejdźcie do tego z dużą dozą dystansu. Na 4chanie w zeszłym tygodniu pojawił się wpis z taką treścią:

Super Mario Odyssey 2 – 2024 – z Luigim i najlepszym przyjacielem Cappy’ego, Bowlerem.
3 rozszerzenia TOTK: The Zonai Trials, Above & Below, Sages Of Hyrule – 2023 lipiec, wrzesień, grudzień.
Segment promujący Sonic Superstars i Sonic Origins Plus.
Hogwarts Legacy Switch Port trailer – 2023… Nie mam pojęcia, jak to możliwe, że nie jest to wersja cloud.
Pikmin 4 Gameplay Trailer.
Paper Mario: TTYD remaster – 2023.
Splatoon 3: Side Order – gameplay i szacowana data premiery – 2024.
OFF: Purified Edition – 2023 r.
Deltarune/Toby…? –  Toby Fox opowiada o tym, jak tworzy muzykę do gier Nintendo. Większość rozgrywki w tle jest zakryta przez ogromny sprite mówiącego psa.
Tak przy okazji, chłopaki, Metroid Prime 4 wciąż powstaje, ale proszę, zrozumcie, wytrzymajcie jeszcze trochę.
Brak Switch Pro/2.

Natomiast na forum famiboards pojawiły się wskazówki, że na pokazie mogą zostać zaprezentowane Metroid Prime 4, F-Zero GX HD oraz Super Mario Odyssey 2.

Ciekawe ile z tego okaże się prawdą? Dopóki nie dostaniemy oficjalnej informacji, to możemy spekulować do woli. A czego wy spodziewalibyście się, że zostanie zaprezentowane na kolejnym Nintendo Direct?

Dodaj komentarz