Za tydzień do NSO+ trafi Fire Emblem: The Blazing Blade

W tym roku mamy wiele okazji do gry w Fire Emblem, a krążą plotki, że na horyzoncie czeka nas jeszcze jedna przygoda.

Nintendo podzieliło się informacją, jaka gra trafi do rozszerzonego abonamentu Nintendo Switch Online + Expansion Pack w czerwcu. Będzie to wydany w kwietniu 2003 roku na Game Boya Advance – Fire Emblem: The Blazing Blade. Ten nowy tytuł trafi do NSO+ 23 czerwca.

Fire Emblem to pierwsza odsłona serii, która została wydana poza Japonią. Poza tym był to także debiut bohaterki Lyn, którą możecie znać jako Emblem of Blazing z Fire Emblem Engage!
W grze Fire Emblem naród Licji stoi na skraju wojny po wiekach pokoju. Zamieszanie narasta, gdy rody szlacheckie knują zdradę, sprzymierzeńcy stają się wrogami, a armie szykują się do walki… a wszystko to podczas gdy tajemnicza postać manipuluje imperium z cienia. Teraz Lyn, wraz z Eliwoodem i Hectorem, muszą zgromadzić własną armię, aby walczyć z siłami, które zniszczyłyby wszystko, co jest im drogie – i zanim świat zostanie spalony na popiół.
W trakcie fabuły będziesz gromadzić bohaterów po swojej stronie, szkolić ich, aby wyróżniali się szeroką gamą broni i klas, a także doskonalić ich umiejętności na polu bitwy. W bitwie opracuj strategię działania w różnych warunkach terenowych i warunkach. Następnie przejmij dowództwo nad polem bitwy i poprowadź swoje jednostki do zwycięstwa, wypełniając określone cele. Pamiętaj jednak: w tej grze Fire Emblem, jeśli twoi żołnierze zginą, to przepadną na zawsze.

Dodaj komentarz