Might & Magic: Clash of Heroes powraca z definitywną edycją

Clash of Heroes to ostatnia udana pozycja z uniwersum Might & Magic, więc to chyba fajnie, że dostaniemy smacznego odgrzewanego kotleta.

Kilkanaście lat temu pewnie każdy z nas myślał, że uniwersum Might & Magic będzie dostarczało świetnych gier i nie da o sobie zapomnieć. Jednak teraz w latach 20. XXI wieku mało kto pamięta o tej marce, a boomerzy wspominają i nadal grają w trzecią część hirołsów. Fani z czerwonego obozu ciepło wspominają spi-off Clash of Heroes, który pierwotnie pojawił się na Nintendo DS, a już tego lata w jego remaster zagramy na Nintendo Switch.

W Might & Magic: Clash of Heroes Definitive Edition czeka na nas ciekawe połączenie strategii turowej, rpg i łamigłówek. Akcja dzieje się 40 lat przed wydarzeniami znanymi z Heroes of Might & Magic 5 i opowiada historię pięciu bohaterów rozrzuconych po krainie Ashan. Planując każdy nasz ruch, przebędziemy niebezpieczne ścieżki, zwiększymy naszą siłę i postaramy się ocalić świat przed zagładą. Wersja definitywna zawierać będzie dodatek DLC, odświeżone portrety postaci, wiele usprawnień oraz rozszerzony i zrównoważony tryb sieciowy.

Kluczowe Elementy:

  • Wyjątkowe połączenie gatunków: dzięki pomysłowości zawsze wyprzedzaj przeciwnika o krok. Im więcej stworzysz kombosów, tym więcej obrażeń odniesie twój przeciwnik!
  • Poprowadź swoją armię…: wybierz idealne połączenie jednostek, oddziałów, artefaktów i zaklęć dla swojego bohatera i poprowadź wszystkich do zwycięstwa!
  • … i rośnij w siłę: w każdej bitwie zdobywaj punkty doświadczenia i zwiększaj poziom oraz atrybuty swojego bohatera!
  • Tryb dla jednego gracza: sprawdź swoje umiejętności taktyczne w trwającym ponad 20 godzin trybie fabularnym. To nie będzie łatwe, ale musisz zwyciężyć, aby uratować świat przed zagładą.
  • Tryb wieloosobowy: wciągający, rozbudowany tryb wieloosobowy. 1 na 1, 2 na 2, z botami lub innymi graczami, w sieci lub lokalnie – tak czy inaczej, masz tylko jeden cel: poprowadzić swoją armię na sam szczyt!
  • Ostateczna wersja zawiera dodatek I Am the Boss: przejdź na stronę Chaosu i zagraj jako jeden z czterech złoczyńców w każdym trybie poza kampanią! W dodatku pojawia się nowy, wyjątkowy boss do trybu wieloosobowego – Arcydruid Euny!

Dodaj komentarz