KarmaZoo to nowa gra do wspólnej zabawy

Czy dziesięciu losowych graczy poradzi sobie wspólnie z platformówkowymi wyzwaniami? Tego dowiemy się z KarmaZoo.

KarmaZoo to nowy sidescrollowany platformer, który nadchodzącego lata zadebiutuje na Nintendo Switch. Devolver Digital wspólnie z Pastagames postarają się zaciągnąć graczy do kooperacyjnej drogi do sukcesu.

KarmaZoo stawia kooperacje ponad rywalizację. 10 losowych graczy będzie ze sobą współpracować i pomagać sobie nawzajem. W trakcie gry będziemy zbierać karmę, co pozwoli nam nawiązać relacje z nieznajomymi graczami z sieci. Tylko wspólnie będziemy w stanie sięgnąć po sukces. W tej platformowej frajdzie naraz zagra ze sobą 10 losowych graczy, ale nie będziemy musieli korzystać z tego samego zestawu umiejętności. Do wyboru będziemy mieli 50 zdolności, z którymi zamkniemy pętlę i zbierzemy karmę.

Kluczowe Elementy:

  • NIEKOŃCZĄCE SIĘ WYZWANIE – Tryb pętli to szereg coraz trudniejszych poziomów, które dostosowują się do wielkości drużyny, wybranych postaci i zebranych atutów. Każda rozgrywka jest zdecydowanie inna od pozostałych!
  • MOC KARMY – Ustaw się tak, aby zdobyć punkty! Musicie trzymać się razem, a więc pomóż towarzyszom w osiągnięciu celów, a nawet poświęć się, aby mogli przebić się przez zabójcze przeszkody. Za każdy dobry uczynek, taki czy inny, zdobywasz słodką karmę, za którą odblokujesz nowe postacie lub zdolności do przyszłych pętli.
  • LOKALNY TRYB WIELOOSOBOWY – Odwiedzili cię w domu przyjaciele lub rodzina? Totem to dodatkowy lokalny tryb gry, idealny do rozgrywania na jednym ekranie. To turniej, w którym do 8 graczy mierzy się w błyskawicznych i dynamicznych mini-grach.
  • SKROJONE DLA CIEBIE – Zarówno nowi, jak i doświadczeni gracze mogą zagrać i pomóc swojej drużynie zdobyć karmę na różne sposoby. Znajdź swoją metodę! Gra jest dostępna 22 językach i obsługuje wspólne rozgrywki dla PC i konsol. Są też prywatne poczekalnie do rozgrywania pętli i totemów ze znajomymi. Do zobaczenia w zoo!

Dodaj komentarz