Atelier Marie Remake: The Alchemist of Salburg z nowym zwiastunem, screenshotami i preorderem

Marysia było lekko w szoku, gdy zobaczyła, jak wygląda jej odrestaurowana gierka. Pozytywnym szoku, bo prezentuje się to spójnie!

Wczoraj do sprzedaży trafiły Cyfrowe preordery na Atelier Marie Remake: The Alchemist of Salburg. Z tej okazji Koei Tecmo wypuściło nowy krótki zwiastun i podzieliło się świeżymi screenshotami z gry. Gracze będą mogli nabyć dwie cyfrowe wersje gry: Standardową i Deluxe. Ta druga poza odświeżoną grą będzie zawierać oryginalną produkcję, muzyczną paczkę Gust Extra Background oraz zestaw kostiumów Another Look. Jeśli zakupimy wersję standardową, to będziemy mogli ją ulepszyć do wersji Deluxe. Składając preorder na obie wersje przed 12 lipca, gracze otrzymają zestaw DLC – Useful Items Set.

Więcej informacji o Atelier Marie Remake: The Alchemist of Salburg znajdziecie [tutaj], a jeśli chcecie złożyć preorder w Nintendo eShop, to musicie na to wyłożyć 200 zł na wersję standardową lub 260 zł na wersję Deluxe.

Akcje remake’u Atelier Marie pozwoli nam powrócić do Salburga – stolicy Królestwa Schigsal. Główną bohaterką jest Marie – przeciętna studentka uczęszczająca do Królewskiej Akademii Magii. Warunkiem ukończenia nauki jest stworzenie przedmiotu w ciągu 5 lat, który zadowoli jej nauczyciela. Marysia będzie musiała rozwinąć swoje umiejętności, kupując podręczniki i narzędzia potrzebne do syntezy alchemicznej. Wszystkie eksperymenty będzie mogła przeprowadzać w swoim Atelier, który podarował jej nauczyciel. Nie wszystkie składniki znajdziemy w mieście, więc potrzebne będą wycieczki poza miasto, które mogą skończyć się potyczkami z potworami z okolicy. Jednak na taki wypad będziemy mogli się przygotować poprzez zakup broni i zbroi w lokalnym sklepie. Zatrudnimy również poszukiwaczy przygód, którzy chętnie za odpowiednią cenę użyczą swojego miecza.

Dodaj komentarz