Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Dzisiaj do Monster Hunter Rise: Sunbreak trafi nowa aktualizacja

Amatsu i Risen Shagaru Magala pojawiły się na naszych terenach łowieckich i jeszcze nie wiedzą, że to ich największa pomyłka.

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Wczoraj odbył się kwietniowy Monster Hunter Digital Event i w jego trakcie poznaliśmy wszystkie szczegóły, które zostały zawarte w dzisiejszej aktualizacji dla Monster Hunter Rise: Sunbreak.

Szczegóły aktualizacji nr 15:

  Nowe potwory

 • Amatsu – Starsze smoki, które potrafią manipulować pogodą i są w stanie wyczarować niesłabnące wichury. Amatsu szybują w powietrzu na prądach, które wytwarzają za pomocą membrany skrzydeł, dzięki czemu wyglądają, jakby tańczyły na niebie. Burze, które przywołują, są niezwykle niszczycielskie i mogą zrujnować całe miasta, dlatego są znane jako „Nadchodzące nieszczęście”. Kiedy są wściekłe, ich burze stają się jeszcze bardziej gwałtowne, otaczając obszar niesłabnącymi uderzeniami piorunów.
 • Risen Shagaru Magala – Risen Shagaru Magala to starsze smoki, które znalazły sposób na pokonanie swojej przypadłości. Tłumiąc wirusa Qurio, zdobyły wielką siłę i nowe zdolności. Uwalniają większe ilości wirusa Frenzy, powodując wybuchy wirusów o zwiększonym promieniu. Wszystko, co stanie im na drodze, padnie ofiarą ich potężnych skrzydeł. Kiedy ich gniew osiągnie szczyt, wejdą w stan Zmartwychwstania, a ich ciała zaczną świecić.
 • Questy

 • Anomaly Research Quests – Nowe potwory, w tym Risen Shagaru Magala! Badania Anomalii przechodzą teraz do poziomu 300!
 • Specjalne Dochodzenia – Nowy typ misji dla doświadczonych łowców! Specjalnych Dochodzeń powinni podejmować się tylko ci, którzy naprawdę wierzą w swoją siłę. Gdy misja maksymalnego poziomu (300) zostanie ukończona, gracz, który ją opublikował, otrzymuje nagrodę za specjalne śledztwo (tylko raz). Zadania te są niezwykle niebezpieczne i trudne. Ukończenie ich nie przyniesie żadnych nowych zadań ani luksusowych nagród, ale możesz zdobyć specjalną Odznakę Bohaterów, jeśli wykonasz wiele z tych zadań z różnymi potworami docelowymi.
 • Zadania związane z wydarzeniami – Ukończ zadania związane z wydarzeniami, aby zdobyć specjalne nagrody!
 • DLC

 • Płatna zawartość do pobrania – Różnorodna zawartość, w tym specjalne naklejki zaprojektowane przez Minoto!
 • Pakiet zawartości do pobrania Monster Hunter Rise 10.
 • Zestaw naklejek „Specjalne naklejki 14”.
 • Fryzura „Loki Bahari”.
 • Fryzura „Asymetryczna”.
 • „Mechaniczna” farba do twarzy
 • Malowanie twarzy „Zmartwychwstały”.
 • Element zbroi warstwowej Łowcy „Dzika głowa”.
 • Element zbroi warstwowej Łowcy „Dzikie ciało”.
 • Element zbroi warstwowej Łowcy „Wild Arms”.
 • Element zbroi warstwowej Łowcy „Dzika talia”.
 • Element zbroi warstwowej Łowcy „Dzikie nogi”.
 • Głos myśliwego: Oboro
 • Głos myśliwego: Jae
 • Muzyka w tle – „Monster & Elgado Music: Chill Version”
 • Zestaw zbroi warstwowej Łowcy „Rondine”.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

 1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

 2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Smok nadlatuje! Elder Dragon będzie główną gwiazdą nadchodzącej aktualizacji do Monster Hunter Rise: Sunbreak, a więcej info jutro.

Nintendo Switch

ŁOWCY... assemble, a nie czekaj. Ale tylko do wtorku, wtedy w mieście pojawi się nowa zwierzyna, którą przerobimy na pasztet i oręż.

Nintendo Switch

Nowy zwiastun przyniósł nowe potwory, w tym ulubieńca fanów — Stefana. Zobaczyliśmy nowy system followersów oraz nowego pada.

Nintendo Switch

Capcom zabiera nas na przechadzkę po pierwszym nowym regionie — Cytadeli i pokazuje starcie z ognisto-wodnym Garangolmem.