Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nowe filmy zachęcają do Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

Premiera Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp już za rogiem, więc do sieci trafiają ostatnie materiały promocyjne.

Już w ten piątek zadebiutuje Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp tylko na Nintendo Switch. Deweloper WayForward wspólnie z wydawcą Nintendo wypuścili do sieci nowe filmy prezentujące grę. Pierwszy z nich w ciągu niecałych 6 minut postara się nam w pełni przybliżyć całą grę. Drugi natomiast przybliża nam sylwetki dowódców Armii Orange Star.

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp znajdziecie w Nintendo eShop w cenie 249,80 zł. Do sprzedaży trafi również wersja pudełkowa.


Oficjalne Informacje:

Dowódź armią w strategicznej walce turowej jako doradca taktyczny Armii Pomarańczowej Gwiazdy. Twoja wiedza jest potrzebna, gdy przemieszczasz jednostki lądowe, powietrzne i morskie po polu bitwy. Pokonuj wrogie oddziały i zdobywaj miasta oraz bazy, aby zapewnić sobie zwycięstwo i zachować pokój. Miej oko na zmieniający się teren i pogodę, prowadząc różne jednostki na wielu mapach. Ten remake zawiera dwie kampanie, które obejmują wydarzenia z Advance Wars i Advance Wars 2: Black Hole Rising!

Walcz u boku zdolnych dowódców

Broń swojej ziemi z pomocą Andy’ego, Maxa, Sami i innych dowódców, z których każdy ma własne specjalizacje i moce CO. Andy może naprawiać jednostki, a Sami może zwiększać zdolności oddziałów. Twoi przeciwnicy również mogą używać własnych zdolności CO! W obu kampaniach spotykani dowódcy odgrywają kluczową rolę zarówno na polu bitwy, jak i w fabule.

Zrekrutuj przyjaciół i zobacz, kto jest najlepszym strategiem

Kiedy nie jesteś zajęty utrzymywaniem pokoju w jednej z dwóch kampanii fabularnych, wykorzystaj swoje możliwości dowodzenia armią w trybie Kontra. Do czterech graczy może walczyć na dziesiątkach map. Każdy gracz wybiera CO z dowolnej kampanii i może strategicznie wykorzystać swoje moce CO, aby odwrócić losy bitwy. Dostosuj swoją walkę za pomocą opcji, takich jak fundusze na sojuszniczą bazę i mgłę wojny.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

1-2-Switch! przywitało nas z Nintendo Switchem, a czy jest również zwiastunem pożegnania? Nie wiem, ale się domyślam.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Trzech niezbyt śmiałych śmiałków, postanowiło się podzielić swoimi przemyśleniami, po 3,4 i 9 dniach z grą.

Nintendo Switch

Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp jest fenomenalną składanką, która pozostawia uczucie niedosytu i niewykorzystanego potencjału.