Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Fuga: Melodies of Steel 2 ze szczegółami 2 rozdziału, fazy przerwy, notatniku i trybu bohatera

Jeszcze trochę i znowu będziemy mogli zasiąść za sterami potężnych fortec na gąsienicach w Fuga: Melodies of Steel 2.

Do premiery Fuga: Melodies of Steel 2 coraz bliżej, ale zanim nastąpi 11 maja, powinniśmy dostać jeszcze trochę informacji na temat gry. Tym razem CyberConnect2 na główną stronę gry dodał informacje o 2 rozdziale historii, fazie przerwy, notatniku i trybie bohatera.

Historia 2 Rozdziału

Podążając śladami pozostawionymi przez Taranisa, dzieci w końcu dotarły do zrujnowanego portu, zniszczonego przez atak. Port służy jako hub dla sterowców — nowego środka transportu, który odegrał kluczową rolę w odbudowie Gasco.

Tajemniczy Bohater

Hrabia Nouvellune (głos użycza Yuya Murakamiego)

No, no… kolejny kulturalny młodzieniec dobrze zorientowany w Przygodach Sucre, jak przypuszczam?
  • Wiek: ???
  • Wyścig: ???

Tajemniczy mężczyzna, który dostarcza dzieciom najnowsze numery The Adventures of Sucre. Wzoruje swój wygląd na podstawie hrabiego Nouvellune – postaci z tego samego komiksu.

Fuga: Melodies of Steel 2

Pięknie narysowane karty końcowe rozdziału historii od utalentowanych artystów

Podobnie jak w poprzedniej grze po wyczyszczeniu wszystkich rozdziałów od 1 do 11 otrzymamy kartę końcową zilustrowaną przez jednego z utalentowanych artystów! Mamy nadzieję, że nie możecie się doczekać, aby zobaczyć świat Fuga: Melodies of Steel 2 ich oczami!

Fuga: Melodies of Steel 2

Przerwy

W fazie przerwy możesz wchodzić w interakcje z innymi dziećmi, aby zwiększyć wzajemne powinowactwo i korzystać z udogodnień, aby rozszerzyć dostępne funkcje. Rozmowa z innymi dziećmi lub korzystanie z obiektów będzie zużywać Punkty Akcji (AP). Mądrze używaj swoich ograniczonych AP, aby wzmocnić zarówno dzieci, jak i czołg!

Efekty wsparcia dzieci w bitwie będą wzrastać wraz z ich powinowactwem. Osiągnięcie określonych poziomów powinowactwa uruchomi zdarzenie połączenia, które jeszcze bardziej zwiększy powinowactwo między dziećmi i udostępni ich ataki łącza w bitwie.

Obiekty usługowe:

  • Warsztat: Możesz wzmocnić broń i zbroję czołgu za pomocą polecenia Ulepsz
  • Łowienie złomu: Łowiąc na ziemi, możesz zdobyć różne materiały do ulepszenia broni czołgu i HP / SP w warsztacie!

Notatnik i Tryb Bohatera

Każde z życzeń dzieci jest zapisane w zeszycie. Kiedy życzenie dziecka zostaje spełnione, poprawia mu się humor i staje się bardziej energiczny w walce. Mają wtedy większe szanse na pomyślny udział w walce. Postaraj się poprawić nastroje dzieci, spełniając jak najwięcej życzeń! Nastrój postaci, które czują się świetnie, stopniowo wzrasta w bitwie i ostatecznie osiąga maksimum, aktywując tryb bohatera. Tryb bohatera trwa pięć tur, więc skorzystaj z niego, zanim przestanie działać. Efekty trybu bohatera są różne dla każdego dziecka.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Fani Diamond is Unbreakable radujcie się! Keicho Nijimura czyli znany antagonista, trafi do JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R!

Nintendo Switch

Tym razem poznajemy szczegóły o czołgu Exo-Taranis, Soul Cannon i broniami Managarm w Fuga: Melodies of Steel 2

Nintendo Switch

Poznajcie bohaterów, szczegóły pierwszego rozdziału i mechaniki systemu walki w drugiej części Fuga: Melodies of Steel 2.