Dodatek Future Redeemed do Xenoblade Chronicles 3 wychodzi w następny wtorek!

Więcej takich niespodzianek! Tempo, w jakim Nintendo wydaje w tym roku DLC do swoich gier, jest zaskakujące i intrygujące!

Nintendo wie, jak zepsuć ludziom plany na następny tydzień i nie zostać za to ukaranym. Po licznych spekulacjach, ostatnie DLC z Xenoblade Chronicles 3, nie trafi do nas przed końcem roku, a we wtorek 25 kwietnia.

W Future Redeemed poznamy wydarzenia dziejące się na długo przed tym, co znamy z Xenoblade Chronicles 3. Gracze dołączą do obsady nowych i znajomych postaci w oryginalnym scenariuszu fabularnym, który spina historię wszystkich trzech części Xenoblade Chronicles. W tym dodatku zostaje wprowadzona także nowa mechanika – Unity Combo, w której dwie postacie mogą atakować jednocześnie.


Przy okazji poznaliśmy garść informacji na temat amiibo dla postaci z gier Xenoblade Chronicles. Na pierwszy ogień dowiedzieliśmy się, że figurki Pyry i Mythry trafią do sprzedaży 21 lipca. Ich zeskanowanie da nam dostęp dla specjalnych skórek broni dla klasy Swordfighter. Jeśli nie kupimy amiibo, to też będziemy mogli te skórki odblokować, spełniając odpowiednia warunki w jednej z przyszłych aktualizacji gry.

Xenoblade Chronicles 2 amiibo

Również protagoniści z Xenoblade Chronicles 3 dostaną swoje plastikowe figurki amiibo. Więcej o Noah i Mio dowiemy się w przyszłości.

Xenoblade Chronicles 3 amiibo


Dodatkowo do sieci trafił nowy utwór muzyczny, który będzie przygrywał graczom w trakcie walki w DLC 4: Future Redeemed.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz