Rhapsody: Marl Kingdom Chronicles z datą premiery

Muzyczna przygoda w rytmie JRPG umili nam dzień rozpoczęcia roku szkolnego. Na pierwszy miesiąc powinno wystarczyć.

NIS America ogłosiło, że 1 września w Europie swoją premierę będzie miało Rhapsody: Marl Kingdom Chronicles. Jest to kompilacja dwóch gier z serii: Rhapsody II: Ballad of the Little Princess i Rhapsody III: Memories of Marl Kingdom.

Rhapsody II: Ballad of the Little Princess

Córka władcy Królestwa Marl, Kururu marzy o znalezieniu własnego rycerza w lśniącej zbroi tak jak jej matka przed nią. Dwunastoletnia dziewczyna postanawia wyruszyć w swoją własną podróż w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Jednak Kururu wkrótce przekona się, że droga do szczęśliwego życia nie jest tak czarująca, jak przedstawiają to historie, i jest pełna niebezpiecznych bestii, mrocznych spisków i innych niewidzialnych przeszkód. Czy uda jej się znaleźć siłę w sercu, by zobaczyć koniec swojej podróży i dowiedzieć się, co naprawdę oznacza prawdziwa miłość? W komplecie z większą liczbą piosenek, nowym turowym systemem walki i nową, ale znajomą historią, Rhapsody II jest gotowa na swój magiczny debiut na Zachodzie i sprawi, że twoje serce zaśpiewa!

Kluczowe Elementy:

  • Zanurz się w muzycznej magii jak nigdy dotąd dzięki ulepszonej grafice i muzyce, a także rozszerzonej ścieżce dźwiękowej.
  • Skupiona wokół podróży „Księżniczki Chłopczycy” Kururu, doświadczysz solidnej historii pełnej uroku, humoru i oczywiście miłości!
  • Zawiera nowy turowy system walki, a także dopracowaną, szybszą rozgrywkę, która sprawia, że walka jest równie wciągająca, jak fabuła.

Rhapsody III: Memories of Marl Kingdom

Celem jest prawdziwa miłość i istnieje wiele magicznych ścieżek, które mogą cię do niej doprowadzić. Przeżyj historie Cornet, władczyni Królestwa Marl, jej córki Kururu, „Księżniczki Chłopczycy” i innych zakochanych dusz w Królestwie Marl, które obejmują przeszłość, teraźniejszość i przyszłość serii Rhapsody. Czekają na ciebie opowieści o prawdziwej miłości, zarówno te nowe, jak i stare, w tym losy zbliżającego się małżeństwa Kururu, dwóch zdezorientowanych kochanków i ich walczących rodzin oraz podróż matki Cornet, Cherie. Próby i udręki, którym musi stawić czoła każda z tych postaci, wystawią ich serca na próbę, jak nigdy dotąd. Czy prawdziwa miłość naprawdę zwycięży?

Kluczowe Elementy:

  • Długo oczekiwane i uwielbiane zakończenie serii Rhapsody debiutuje na Zachodzie! Zanurz się w emocjonalnym zbiorze humorystycznych, ale szczerych historii.
  • Odświeżony i udoskonalony turowy system walki błyszczy dzięki połączonym atakom postaci i dodaniu kamery 3D.
  • Ten tytuł to uczta zarówno dla oczu, jak i uszu, z ciepłą grafiką w stylu książki z obrazkami i uroczą ścieżką dźwiękową, która oddaje magię serii, jednocześnie wprowadzając nowe utwory.

Dodaj komentarz