Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

W środę w końcu na Switchu pojawi się Final Fantasy Pixel Remaster

Pierwsze części Final Fantasy już wkrótce będą dostępne na wyciągnięcie ręki! Oprzecie się magii Final Fantasy?

Square Enix nareszcie podzieliło się z fanami datą premiery remasterów sześciu pierwszych części Final Fantasy. Nie będziemy długo na nie czekać, bo tylko do 19 kwietnia, czyli do nadchodzącej środy.

W Nintendo eShop pojawiły się już karty dla każdej z części oraz dla wspólnego zestawu. Każda z pierwszych trzech części kosztuje 54 złote, natomiast druga trójka po 81 złotych. Wszystkie gry można nabyć w jednym zestawie, ale wtedy musimy zapłacić 319 zł.

Zmiany, jakie dotkną sześciu odświeżonych części Final Fantasy to między innymi:

  • Zaktualizowana nowa pikselowa grafika 2D, zaprojektowana tak, aby wyglądała świetnie na ekranach HD.
  • Przearanżowaną ścieżkę dźwiękową nadzorowaną przez oryginalnego kompozytora Nobuo Uematsu.
  • Ulepszone funkcje gry, w tym zmodernizowany interfejs użytkownika, opcje automatycznej walki i wiele innych.

Wersje na Nintendo Switch zostały również ulepszone o kilka funkcji, które sprawią, że powinno się w nie grać przyjemniej niż dotychczas. Oczywiście wszystkie są opcjonalne.

  • Zmiana ścieżki dźwiękowej – Seria Pixel Remaster zawiera zupełnie wspaniałe nowe orkiestrowe aranżacje ścieżek dźwiękowych Final Fantasy od I do VI. Ci, którzy będą chcieli odtworzyć oryginalne wrażenia z gry, będą mogli przełączać się pomiędzy oryginalnymi i nowymi ścieżkami dźwiękowymi.
  • Zmiana czcionek – W konsolowych wydaniach Final Fantasy I-VI przełączymy się między dwoma różnymi czcionkami: domyślną i nową, opartą na pikselach, która odtwarza klimat oryginalnych gier.
  • Wyłączanie losowych spotkań – Ta funkcja w grach Pixel Remaster pozwala całkowicie wyłączyć losowe spotkania. Oznacza to, że gracze przemierzając świat, nie będą nękani przez potwory.
  • Dostosuj doświadczenie – Funkcje Boost pozwalają na czterokrotne zwiększenie zdobywanego doświadczenia. To idealne rozwiązanie, jeśli chcecie łatwiej przejść przez gry.
Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Na nową grę z głównej serii Dragon Quest pewnie jeszcze trochę poczekamy, ale czas umili nam kolejny spin-off.

Nintendo Switch

Theatrhythm Final Bar Line okazało się niezłą grą, a Square ma sporo materiałów, aby dodawać do gry nowe utwory. Np. z Niera.

Nintendo Switch

Druga część Front Mission — fantastycznej serii strategicznych RPG-ów o Wanzerach, która nigdy nie trafiła do Europy, pojawi się 12 czerwca!

Nintendo Switch

The DioField Chronicle to nowa marka Square Enix, więc bardzo miło jest zobaczyć darmową aktualizację do tej ciekawej produkcji.