Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

LOST EPIC odnajdziemy na Nintendo Switch już za 2 dni

Starcie ludzkości z bogami? LOST EPIC pozwoli nam właśnie na to, a wszystko polane jest dwuwymiarowym sosem!

LOST EPIC zadebiutuje na Nintendo Switch 19 kwietnia — wspólnie ogłosili One or EIGHT i Team EARTH WARS. Twórców możecie znać z EARTH’S DAWN, które trafiło do ponad 300 tysięcy graczy.

LOST EPIC to dwuwymiarowa scrollowana gra akcji z elementami RPG, w której wmieszamy się w sam środek wojny pomiędzy bogami i ludźmi. Gracze wcielą się w rolę rycerza – God Slayera, broniącego ludzi przed bogami. Zwiedzimy świat znany jako Sanctum i postaramy się rzucić na kolana Panteon Sześciu.

Grę można znaleźć już w Nintendo eShop, gdzie można ją nabyć przed premierą z 24% zniżką, czyli za 58,20 zł. Do sprzedaży trafiła również wersja Premium, która poza grą da nam dostęp do cyfrowego albumu z grafikami i cyfrowej ścieżki dźwiękowej. Do 5 maja zapłacicie za nią 69 złotych.

Kluczowe Elementy:

  • Łącz ataki i Boskie Umiejętności, aby stworzyć satysfakcjonującą kombinację — Każda broń ma swój własny unikalny ruch zwany Boską Umiejętnością. Możesz spersonalizować swojego rycerza, łącząc swoje ulubione boskie umiejętności. Aktywując umiejętność Divine w odpowiednim momencie, możesz pokonać wroga i zadać mu ogromne obrażenia.
  • Stwórz własną postać za pomocą punktów umiejętności — Możesz dalej rozwijać się bitewnie, ulepszając statystyki postaci zgodnie z bronią, której często używasz. Skoncentrowanie się na określonych statystykach i stworzenie silnej, umiejętności lub magicznej konstrukcji również będzie skuteczne w postępach w zadaniu.
  • Wykonuj zadania i zdobywaj nagrody — Wykonywanie zadań zleconych przez wiele postaci spowoduje postęp w fabule pobocznej i zdobycie nagród dla gracza. Niektóre misje wymagają walki z wrogami znanymi jako Elita. Pokonanie elit może dać ci potężne nagrody.
  • Twórz przedmioty, aby ulepszyć swoją eksplorację — Kiedy zaczniesz mówić do siebie: „Gdzie są moje lekarstwa?” „Za dużo debuffów”, spróbuj zdobyć materiały poprzez kultywację lub łowienie ryb i wytwarzanie przedmiotów! Jeśli niektórzy wrogowie czasami sprawiają ci trudność, dobre przygotowanie może cię uratować. To nie wszystko, w całym Sanctum ukryte są przedmioty, które z pewnością pomogą ci w twoim przedsięwzięciu. Przeszukaj zakątki, które łaskoczą twoje zmysły, a może coś znajdziesz.
Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też