Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[Rozkład Jazdy] Kwiecień 2023

Pierwszy kwartał 2023 roku nie dał nam odpocząć, a jak będzie wyglądał pierwszy miesiąc drugiego kwartału? Sprawdźcie sami!

Rozkład Kwiecień


Batora: Lost Haven

Data premiery: 6 kwietnia 2023

Cena: 109,9 zł (eShop)

Batora: Lost Haven to izometryczna przygodowa gra akcji z fabułą kształtowaną przez decyzje, elementami RPG i wyjątkowym systemem dualizmu, który wpływa na walkę, fabułę, dialogi, zagadki i zakończenia, które sprawią, że zakwestionujesz znaczenie poświęcenia.
W Batora: Lost Haven przemierzysz liczne obce planety o wyjątkowych właściwościach i poznasz galaktykę, w której kwestia moralności nie jest czarno-biała, a dobro i zło dzieli bezlitośnie cienka granica. Posiądź wyjątkowe zdolności i opanuj do perfekcji style walki, by pokonać potężnych przeciwników, rozwiązać złożone łamigłówki i sprostać zadaniom zlecanym przez interesujących, zamieszkujących te planety obcych. Każda podjęta decyzja wpłynie na kierunek przygody i na sposób realizacji ostatecznej misji: odbudowy Utraconej Przystani.


Curse of the Sea Rats

Data premiery: 6 kwietnia 2023

Cena: 80 zł 72 zł (eShop)

Curse of the Sea Rats to platformowa przygoda typu „ratoidvania” z pięknymi, ręcznie rysowanymi animacjami. Wyrusz w epicką podróż z czterema więźniami imperium brytyjskiego, którzy zostali przemienieni w szczury przez piracką wiedźmę Florę Burn. Aby odzyskać swoje ludzkie ciała, więźniowie będą musieli walczyć z niebezpiecznymi bossami, odkrywać tajemnice rozległego irlandzkiego wybrzeża, a ostatecznie schwytać wiedźmę, która ich przeklęła.


Pupperazzi

Data premiery: 6 kwietnia 2023

Cena: 60 zł (eShop)

Rób zdjęcia psom, jednocześnie utrzymując swoją obecność w mediach społecznościowych. Czy będziesz publicznie zabiegał o sławę, czy raczej będziesz traktowany poważnie jako artysta? Być może po prostu chcesz pokazać znajomym uroczego psa, którego widziałeś na wyjeździe. To Ty decydujesz, w jakim kierunku pójdzie Twoja kariera – nie zapomnij tylko pogłaskać psów po drodze.
Unikaj ludzi i przeszkód, próbując uchwycić psie piękno na wiecznych zdjęciach cyfrowych. Przeskocz przez budynki, aby zrobić lukratywne ujęcie miejscowego psiego celebryty, który po prostu próbuje żyć swoim życiem. Powiększanie w zwolnionym tempie pomaga uchwycić chwile w powietrzu, które sprawiają, że coś czujesz.
Na zewnątrz panuje szaleńczy świat i od Ciebie zależy, czy go udokumentujesz!


GrimGrimoire OnceMore

Data premiery: 7 kwietnia 2023

Cena: 200 zł (eShop)

Klasyczna strategia-RPG powraca z zupełnie nowym wyglądem! GrimGrimoire OnceMore to odświeżona wersja oryginalnej gry GrimGrimoire, oferująca fantastycznie stworzony świat i zawiłą narrację, z której słynie Vanillaware, a także rozgrywkę taktyczną w czasie rzeczywistym z nową, ulepszoną mechaniką.
Dzięki zmienionym proporcjom ekranu i zaktualizowanej rozdzielczości piękno GrimGrimoire staje się jeszcze bardziej magiczne! Prowadź swoich chowańców w bitwach strategicznych w czasie rzeczywistym, aby ukończyć misje ze scenariusza i odwrócić bieg wydarzeń za pomocą zupełnie nowych zaklęć Wielkiej Magii.
Wykorzystaj w pełni dodane drzewko umiejętności, aby zdobyć więcej zdolności i uzupełnij swój notatnik taktyczny, aby dowiedzieć się więcej o świecie!


The Library of Babel

Data premiery: 7 kwietnia 2023

Cena: 53,60 zł 48,24 zł (eShop)

Zainspirowana opowiadaniem Jorge Luisa Borgesa o tym samym tytule, The Library of Babel wita cię w świecie 20 000 lat po wyginięciu ludzkości. Światem rządzą zaawansowane roboty, które niewiele wiedzą o swoich mitycznych twórcach. W społeczeństwie rządzonym przez roboty wszystko jest ok, aż do odkrycia biblioteki zawierającej wszystko to, co zostało, jest i kiedykolwiek zostanie napisane – doskonały zwiastun chaosu.
Grasz jako Ludovik, Poszukiwacz, wysłany do zbadania sprawy morderstwa w Babilonie. Kiedy nagle zostaje ogłoszony stan wyjątkowy, Ludovik znajduje się na coraz bardziej niebezpiecznym terytorium, podążając tropem mordercy i odkrywając tajemnicę nagłego zamknięcia Biblioteki.


Sherlock Holmes The Awakened

Data premiery: 11 kwietnia 2023

Cena: TBA (eShop)

Crossover, w którym Sherlock Holmes mierzy się z obłędem w wydaniu Lovecrafta, The Awakened (Przebudzony) to opowieść o serii tajemniczych zaginięć, rzekomo mających związek z mrocznym kultem który oddaje cześć starożytnemu bogowi. Niezależnie od tego, jaki jest ich plan, musisz ich zatrzymać… albo ponieść nieopisane konsekwencje swej opieszałości. Po raz pierwszy w swoim życiu, Sherlock naprawdę się czegoś boi. Człowiek który kieruje się rozumem i zdrowym rozsądkiem musi stawić czoło istocie zaprzeczającej wszelkim prawom logiki. Odkrycie to całkowicie niszczy znane Sherlockowi ramy rzeczywistości. Pogoń za prawdą prowadzi go na granicę obłędu. To jedyna historia, której Watson nigdy nie ośmieli się opublikować. Akcja rozgrywa się w roku 1882. Przebudzony odkrywa karty historii w której współlokatorzy, Sherlock i John, stają się najsłynniejszym duetem od rozwiązywania spraw rzekomo niemożliwych.


TRON: Identity

Data premiery: 11 kwietnia 2023

Cena: 67,99 zł (eShop)

TRON: Identity to przygodowa powieść wizualna, będąca kontynuacją Query, programu detektywistycznego, którego zadaniem jest odkrycie tajemnicy tego, co i przez kogo zostało zabrane. Znajdując się w świecie zbudowanym na niestabilnych fundamentach i wypełnionym szeptaną wiedzą, Twoim zadaniem jest odkryć prawdę, poprzez przesłuchiwanie podejrzanych i badanie otoczenia. Decyzje, które podejmiesz, będą aktywnie wpływać na historię, z wieloma możliwymi skutkami, dobrymi i złymi – wszystko zależy od starannie dobranych słów. Będziesz wchodzić w interakcje z wieloma intrygującymi postaciami i decydować, czy sprzymierzyć się z nimi, odrzucić je, czy nawet zderezzować. Jakkolwiek zdecydujesz się z nimi rozprawić, będziesz musiał odzyskać utracone wspomnienia w poszukiwaniu odpowiedzi, zastanawiając się nad defragmentacją dysków tożsamości.


Mega Man Battle Network Legacy Collection

Data premiery: 14 kwietnia 2023

Cena: 269 zł (eShop)

Battle Network powraca! Podłącz się do sieci i staw czoła niszczycielskim wrogim programom w elektryzujących walkach na siatce, a następnie przeszukaj sieć pod kątem rzadkich, potężnych Czipów Bitewnych, dzięki którym zbudujesz najlepszą talię ruchów specjalnych! Słynna seria Mega Man Battle Network, która została rozbudowana o treści anime i komiksy, powraca pod postacią Mega Man Battle Network Legacy Collection. Część 2 zawiera sześć dynamicznych gier – od obu wersji Mega Man Battle Network 4 po obie wersje Mega Man Battle Network 6 – i jest wzbogacona o dodatkowe funkcje, takie jak galeria ilustracji i muzyki! Dodatkowo została wprowadzona możliwość rozgrywki online. W latach 2000 szybki rozwój technologii internetowych doprowadził do „epoki sieciowej”. Ludzie korzystali z dobrodziejstw technologii sieciowych za pomocą poręcznych urządzeń do przeglądania zwanych PET oraz programów do symulowania osobowości noszących nazwę NetNavi. Wraz z rozwojem sieciowego świata i poprawą komfortu życia dochodzi do intensyfikacji przestępczości sieciowej. Lan Hikari ze swoim NetNavi – MegaManem.EXE – wspólnie próbują stawić czoła tym zdarzeniom.


Process Of Elimination

Data premiery: 14 kwietnia 2023

Cena: 160 zł (eShop)

Tajemniczy zabójca nazywający siebie „kwaterującym księciem” niedawno rozpoczął łańcuch morderstw, który pochłonął ponad 100 ludzkich istnień. Gdy chaos rozprzestrzenia się w społeczeństwie, rząd ogłasza niezwykłe środki zaradcze przeciwko księciu. Proszą o pomoc Detective Alliance, organizację złożoną z najlepszych w swojej dziedzinie. Osoby te, określane przez innych pseudonimami detektywistycznymi, zyskują uznanie za swoje bohaterstwo, ponieważ wskaźnik przestępczości rośnie z roku na rok. Zwykły licealista Wato Hojo jest jednym z wielbicieli Sojuszu. Pewnego dnia spotyka osobliwego mężczyznę, który nazywa siebie „Starszym Detektywem”, który informuje Wato, że został wybrany na członka Sojuszu Detektywów. Następnie Wato traci przytomność i zostaje siłą przeniesiony na odległą wyspę, której nazwa jest mu nieznana.


Disney Speedstorm

Data premiery: 18 kwietnia 2023

Cena: 139,99 zł (eShop)

Dołącz do wyścigu w grze pełnej niesamowitych bohaterów. Ruszaj na tory inspirowane światem Disneya i Pixara. Opanuj unikatowe umiejętności każdej postaci i wygraj w tej emocjonującej grze wyścigowej od twórców serii Asphalt! Niesamowite postacie takie jak Mulan, Myszka Miki, Sulley, Baloo, Kapitan Jack Sparrow, Bestia i wiele innych, są gotowe do wyścigu. Rozwijaj umiejętności każdego z zawodników i wykorzystaj je do zdobycia podium. Disney Speedstorm to gra dla każdego, ale opanowanie umiejętności i technik takich jak odpowiednie odpalanie nitro, precyzyjne driftowanie na zakrętach czy dostosowywanie się do dynamicznych warunków na torze mogą być kluczowe dla zwycięstwa. Wybierz swojego kierowcę i śmigaj w pojedynkę po pełnych akcji trasach. Możesz też rzucić wyzwanie znajomym w trybie wspólnym: lokalnym i zdalnym, a nawet zmierzyć się z graczami z całego świata i zostać legendą. Uruchom silnik i śmigaj po miejscach inspirowanych Twoimi ulubionymi filmami Disneya i Pixara. Od doków wyspy Piratów z Karaibów, przez dzikie ostępy ruin z Księgi Dżungli, po piętro strachu z Potworów i spółki. Poznasz te światy z nowej ekscytującej perspektywy wyścigu! Wybierz strój dla ulubionej postaci, efektownie pomaluj swojego gokarta, popisz się stylowymi kołami i spojlerami. To wszystko i więcej jest możliwe dzięki szerokim funkcjom personalizacji w grze! Akcja nigdy nie zwalnia dzięki nowościom, które zawsze czekają tuż za rogiem. Nowe postacie Disneya i Pixara będą dodawane na bieżąco, co pozwoli na odkrywanie nowych umiejętności. Unikatowe trasy dadzą jeszcze więcej możliwości strategicznych. Regularnie pojawiać się będą postacie drugoplanowe, motywy, opcje personalizacji i elementy kolekcji, a więc zabawa tu nigdy się nie skończy.


God Of Rock

Data premiery: 18 kwietnia 2023

Cena: 107,99 zł (eShop)

„God of Rock” łączy rytmiczną rozgrywkę z mechaniką bijatyki w niesamowicie pasjonujących starciach 1 na 1. Wybieraj spośród tuzina unikatowych wojowników, z których każdy jest wyjątkowy pod względem projektu, mechaniki oraz harmonijnych ataków. Zmiękczaj przeciwników, wykonując normalne ruchy w rytm utworów i wypełniając licznik, a następnie wydaj punkty na ruch specjalny, który zada przeciwnikowi obrażenia i drastycznie skomplikuje mu jego ścieżkę muzyczną. Na koniec pamiętaj, aby wykończyć oponenta za pomocą niszczycielskiego superataku! Im dłużej trwa walka, tym bardziej skomplikowana staje się ścieżka muzyczna, a ta trwa do ostatniego wojownika!


Mageseeker: A League of Legends Story

Data premiery: 18 kwietnia 2023

Cena: 134,99 zł (eShop)

Stworzona przez Digital Sun, autorów gry Moonlighter, gra The Mageseeker: A League of Legends Story™ to RPG akcji w uniwersum League of Legends. Łowcy magów w królestwie Demacii uciskają parających się magią obywateli w imię porządku publicznego. Stosują indoktrynację, inwigilację, aresztowania i prześladowania. Wciel się w Sylasa, kradnącego zaklęcia maga, który właśnie wyrwał się z niesprawiedliwej niewoli łowców magów. Przy pomocy łańcuchów, które do niedawna cię pętały, musisz wyzwolić swoją krainę spod jarzma tyranii, eliminując po kolei łowców magów. Magia jest wszędzie, nawet na polu walki. Opanuj przeróżne zaklęcia, od palących płomieni po zabójczy lód, i stwórz własny styl rozgrywki. Użyj łańcuchów i obróć magię wrogów przeciwko nim lub załatw ich pięściami – wybór należy do ciebie. Demacia jest gotowa na rewolucję, ale czy podołasz roli przywódcy buntu? Twoim zadaniem jest odnalezienie magów w całej krainie i nakłonienie ich do walki dla twojej sprawy. Wykorzystaj potęgę rosnącej armii do ulepszenia bazy i odblokowania wyjątkowych umiejętności. W twoich oczach łowcy magów to prawdziwi kryminaliści, ale reszta świata może nie być gotowa na prawdę. Walcz z potężnymi wrogami i połącz siły z niezapomnianymi sojusznikami – starymi i nowymi. Tylko ty możesz odkryć głęboko ukryte sekrety z przeszłości Demacii i wykorzystać je, by zmienić jej przyszłość.


Minecraft Legends

Data premiery: 18 kwietnia 2023

Cena: 184,99 zł (eShop)

Poznaj historię Minecraft Legends i odkryj nowy, ale znajomy świat. Zanurz się w uniwersum Minecrafta w nowy, ekscytujący sposób dzięki tej nowej strategicznej grze akcji. Odkrywaj piękną krainę, zarówno znajomą, jak i tajemniczą, pełną różnorodnego życia, bujnych biomów i bogatych zasobów potrzebnych do zbudowania struktur obronnych i pokonania inwazji piglinów. Zachęć nieoczekiwanych przyjaciół do tworzenia ważnych sojuszy i poprowadź ich w strategicznych bitwach, aby chronić ich dom. Podejmij walkę z piglinami, zanim ich zepsucie wywołane przez Nether pochłonie Nadziemie! Rzuć wyzwanie znajomym – lub połącz z nimi siły – i weź udział w ekscytujących bitwach, broniąc swojej wioski i prowadząc sojuszników w celu pokonania przeciwników.


The Pathless

Data premiery: 18 kwietnia 2023

Cena: 159,99 zł (eShop)

Twórcy ABZÛ przedstawiają The Pathless – przygodę łuczniczki i orła przemierzających wielki las. Wciel się w Łowczynię, mistrzynię łucznictwa przemierzającą tajemniczą wyspę w celu zdjęcia mrocznej klątwy, która pożera świat. Buduj relacje ze swoim orłem i szybuj w przestworzach. Wykonuj sztuczki akrobatyczne oraz korzystaj z wyjątkowego i rozbudowanego systemu łucznictwa. Wytycz swoją własną ścieżkę poprzez piękny, otwarty świat pełen tajemnic. Przemierzaj mgliste lasy, barwne łąki oraz śnieżną tundrę. Odkryj mroczną historię wyspy. Zwiedzaj ruiny i wierzchołki drzew. W kniei czają się gigantyczne, spaczone duchy. Polowanie na te istoty pochłonie wszystkie twoje umiejętności, toteż bacz, abyś sama nie stała się zwierzyną. Bierz udział w epickich bitwach i przywróć blask tej krainie. Walczysz o równowagę świata.


DNF Duel

Data premiery: 20 kwietnia 2023

Cena: TBA (eShop)

Walka w ekstremalnym wydaniu! Dungeon and Fighter, jedna z najpopularniejszych gier fabularnych na świecie, powraca jako bijatyka 2,5D. Wybierz jedną z 16 zachwycających postaci o wyjątkowych umiejętnościach i usposobieniu. Przechytrz rywali, wymanewruj ich lub po prostu spuść im łomot i zyskaj tytuł mistrza Ultimate Will! DNF Duel doskonale przeobraża kultowe klasy z klasycznego RPG Dungeon and Fighter. Twórcy uwydatnili kluczowe cechy każdej postaci, od błyskawicznego refleksu i widowiskowych wystrzałów przebiegłego Rangera po niepohamowaną moc rozszalałego Berserkera. Fabuła i rozwój postaci w DNF Duel są oparte na tworzonej przez 17 lat historii świata, a wszystko to uzupełniają niesamowite detale graficzne, które idealnie współgrają ze scenografią Aradu. DNF Duel wprowadza gatunek gier walki na zupełnie nowy poziom za sprawą swojego wyjątkowego systemu taktycznej walki. Każda z postaci ma charakterystyczne ciosy i silne strony, które są uwydatniane przez efekty przebudzenia. Obserwuj wskaźniki MP i White Damage, by nie dać się zaskoczyć przeciwnikowi! W trybie fabularnym możesz poznać historię każdej postaci, by w pełni zanurzyć się w świecie Dungeon and Fighter. Spersonalizuj swój profil gracza i odblokuj ekskluzywne tapety oraz dźwięki w galerii!


Labyrinth of Zangetsu

Data premiery: 20 kwietnia 2023

Cena: 120 zł 108 zł (eShop)

Walcz z Yokai inspirowanymi japońskim folklorem i poruszaj się po krętych labiryntach w fascynującym dungeon crawlerze! Monotonne ilustracje w połączeniu z uderzająco pięknym, kruczoczarnym japońskim tuszem tworzą całkowicie wyjątkowy i uderzający styl artystyczny. Gdy poruszasz się po każdym labiryncie, twoje otoczenie jest ilustrowane w czasie rzeczywistym, odsłaniając postacie i tajne ścieżki… Eksploruj różne podziemne i naziemne lochy w całym mieście, aby polować na Atramentowe Bestie i oczyścić z nich teren.


Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

Data premiery: 21 kiwetnia 2023

Cena: 249,80 zł (eShop)

Klasyki Game Boy Advance zostały przebudowane od podstaw, oferując całą rozgrywkę oryginałów z dodatkową możliwością rzucania wyzwań znajomym online! Zapisz się do armii Pomarańczowej Gwiazdy, doskonaląc swoje strategie w trybie kampanii Advance Wars, odpierając armie Błękitnego Księżyca, Zielonej Ziemi i Złotej Komety. Następnie podejmij walkę z bezwzględnym Sturmem i Armią Czarnej Dziury w Advance Wars 2: Black Hole Rising. W obu kampaniach możesz przewijać rozgrywkę do przodu i cofać swoje tury, aby uzyskać płynniejsze wrażenia taktyczne. Wykonuj strategiczne misje turowe, manewrując jednostkami lądowymi, powietrznymi i morskimi. Niszcz oddziały wroga, zdobywaj bazy i walcz o przywrócenie pokoju.


Afterimage

Data premiery: 25 kwietnia 2023

Cena: TBA (eShop)

Engardin jest nie tylko pełne wysublimowanego piękna, ale także nękane kryzysami. Skorumpowani czekają na swoją zdobycz, a starożytne śmiertelne pułapki są gotowe zabić nieostrożnych. Chwyć za broń i przygotuj się do bitwy! Każdy obszar zawiera zupełnie innych wrogów i mechanikę rozgrywki. Ponadto w całym kraju jest wielu unikalnych bossów, którzy rzucają wyzwanie twoim umiejętnościom. Szansa leży w ryzyku z setkami skrzyń i licznymi zdolnościami gotowymi do odblokowania, aby wspomóc Twoją przygodę. Rozwijaj swój własny styl walki! Zróżnicowany wybór broni ze specjalnymi atakami i różnymi ścieżkami ulepszeń na drzewie talentów pomoże ci udoskonalić się w tym szybkim RPG Akcji. Zostań największym wojownikiem na ziemi!


Fairy Fencer F: Refrain Chord

Data premiery: 25 kwietnia 2023

Cena: 200 zł (eShop)

Dawno temu ludzie otrzymali wiedzę od Bogini i cywilizacja rozkwitła. Zbudowali wieże sięgające nieba i broń tak potężną, że mogli przebić samych bogów. Jednak ta cywilizacja została zdziesiątkowana wkrótce po gwałtownym konflikcie między Boginią a Podłym Bogiem. Od tego czasu minęły wieki.
Nasza historia zaczyna się od młodego mężczyzny o imieniu Fang, który został szermierzem, który ma zdolność władania specjalną bronią. Wraz ze swoimi towarzyszami Fang wyrusza w podróż, aby znaleźć Furie i wskrzesić Boginię. Pewnego dnia spotyka kobietę, która może ratować ludzi swoją piosenką, a innego z jej pomocą pierze im mózgi. Wraz z tajemniczą mocą kobiet, które nazywają siebie Muzami, przeznaczenie Fanga zaczyna się rozwijać…


Strayed Lights

Data premiery: 25 kwietnia 2023

Cena: TBA (eShop)

Strayed Lights to klimatyczna przygodowa gra akcji z płynną walką i zawiłym światem nasyconym tajemnicą. Jesteś maleńkim, rosnącym światłem poszukującym transcendencji. Eksploruj krainę nieziemskich ruin i świecących drzew, w której mieszkają migoczące światła i świecące cienie. Rzuć wyzwanie zbuntowanym stworzeniom cienia w szybkiej, satysfakcjonującej walce. Użyj płynnej mieszanki parowań i uników, aby wchłonąć ich poziom energii, aż będziesz mógł wyzwolić ultraenergetyczny atak. Zmieniaj światło z niebieskiego na pomarańczowe, zsynchronizuj się z wrogami za pomocą parowań na czas, a następnie odepchnij ich energetycznymi ciosami kończącymi. Potwory ścigają cię w nieziemskich regionach mgły, wysokich drzew i świecących ruin. Ciesz się sugestywnymi walkami z bossami z kolosalnymi cienistymi stworzeniami, które zbuntowały się, a także rytmicznymi pojedynkami z różnymi niesamowitymi stworzeniami.
Zbuduj wyjątkową postać, która może wykorzystać energię do wyprowadzania śmiałych ataków. Odblokuj nowe umiejętności i wyrośnij z małego światełka do pseudomistycznej istoty nasyconej żywymi mocami.


Desta: The Memories Between

Data premiery: 26 kwietnia 2023

Cena: TBA (eShop)

Od twórców Monument Valley, Desta: The Memories Between to szczera gra strategiczna, w której wpadasz do tajemniczego świata snów. Chwyć swoją naładowaną emocjami piłkę, śledź strategię przeciwnika i współpracuj taktycznie ze swoją najlepszą drużyną marzeń, aby oddać najlepszy strzał i dotrzeć do sedna rozmowy. Desta: The Memories Between łączy podejście Ustwo Games do opowiadania historii postaci z wyróżniającą się taktyką zespołową i rozgrywką opartą na fizyce, ze strategiczną grą w szachy z doskonałą precyzją fizyki.


Bramble: The Mountain King

Data premiery: 27 kwietnia 2023

Cena: 140 zł (eShop)

Bramble The Mountain King zabierze cię w porywającą i niepokojącą podróż przez zachwycające otoczenie. Wciel się w postać Ollego, chłopca wyruszającego na ratunek siostrze, która została porwana przez przerażającego trolla. W Bramble nie wszystko jest takie, jak się wydaje – w tej dziwnej krainie zamieszkanej przez małe i wielkie stwory musisz zachować ostrożność i wiedzieć, kiedy się schować, a kiedy się zbliżyć. Wiele wygłodniałych i złośliwych bestii czai się w lasach i jaskiniach. Lepiej uważaj… Wezwij moc Iskry Odwagi, zaczarowanego odłamka dającego cechy potrzebne do zmierzenia się z pułapkami i próbami na twojej drodze. Pokonaj na różne wyjątkowe sposoby przerażające stwory, które napotkasz. Uważaj, odwaga bez dobroci może sprowadzić cię na mroczną drogę.


Mugen Souls

Data premiery: 27 kwietnia 2023

Cena: 159 zł (eShop)

Mugen Souls zawiera mapę bitewną do swobodnego poruszania się, walkę turową oraz ogromne możliwości dostosowywania i rozwoju, aby zmaksymalizować zabawę, jaką gracze mogą czerpać z gry. Podróżuj swobodnie po każdym świecie, aby odkrywać i znajdować skarby oraz przedmioty. Potwory wędrują po okolicy, więc bądź ostrożny lub walcz z nimi bezpośrednio i uczyń z nich swoich podwładnych! Używaj ataków Combo, aby wykonywać spektakularne ruchy ze swoimi sojusznikami! Zniszcz Kryształy na polu bitwy, aby aktywować tryb Hyper! Wykonaj technikę Moe Kill, aby zniewolić wrogów i zamienić ich w przedmioty, wykorzystując ich słabości! Stwórz pełną obsadę postaci! Konfigurowalne części ciała, mimika i zajęcia zawodowe! Doświadcz gry z dźwiękiem w języku japońskim lub angielskim.


Omega Strikers

Data premiery: 27 kwietnia 2023

Cena: Za Darmo! (eShop)

Zmiataj przeciwników z areny i zdobywaj bramki w tej błyskawicznej bijatyce 3 na 3. Rzucaj szlamami, rzucaj tofu i doładuj rakietę, by wygrać jako jeden z ponad 15 stylowych napastników. Połącz siły ze znajomymi i pokonaj rywali, aby zostać Omega Strikerem. Omega Strikers ma stale rosnącą listę unikalnych i potężnych Strikersów, z których każdy może zostać odblokowany podczas normalnej gry. Tryby nierankingowe, rankingowe i prywatne poczekalnie 3 na 3 na kilku mapach będą dostępne od pierwszego dnia, a planowanych jest więcej map i trybów. Dla tych, którzy będą chcieli zagłębić się w grę, zakupy kosmetyczne i przepustki bojowe będą dostępne poprzez zakup w grze.


Nuclear Blaze

Data premiery: 28 kwietnia 2023

Cena: 60 zł (eShop)

Nuclear Blaze to wyjątkowa gra przeciwpożarowa 2D od twórcy Dead Cells, ze wszystkimi niszczycielskimi ciągami wstecznymi, wybuchającymi ścianami i zraszaczami, jakich można się spodziewać. Przebij się przez tajemniczą placówkę i spróbuj zapanować nad ogniem. Jako wyszkolony strażak zostajesz zrzucony w sam środek tego piekielnego pożaru, aby zbadać i poszukać ocalałych. Ale nieoczekiwana obecność nieznanego obiektu wojskowego może nieco wpłynąć na twoje plany. Podążając śladami Celeste, Nuclear Blaze oferuje również pewne dostosowanie poziomu trudności, umożliwiając graczom dostosowanie niektórych zasad do swoich potrzeb. Nie ma trybu łatwego ani trudnego, ale ustawienia domyślne można uznać za dość trudne.


Pozostałe gry, które ukażą się w kwietniu 2023

1 kwietnia: Panda’s Village, Super Cyborg
4 kwietnia: Kitty Rainbow, Road 96: Mile 0
5 kwietnia: A Light in the Dark
6 kwietnia: Alekon, Celebrity Slot Machine, Fusion Shift, Goroons, IIN, Lucky Slots, Marfusha, Melon Journey: Bittersweet Memories, Pretty Girls Tile Match, The Answer is 42, Volley Pals
7 kwietnia: Bumballon, Catgotchi Virtual Pet, Drill Deal – Oil Tycoon, Forever Lost: Episode 1, Super Cute Alien’s Adventure, Tuya
12 kwietnia: Hyper-5, Wildfrost
13 kwietnia: Castle of Shikigami2, Tray Racers!, Hello Kitty and Friends: Happiness Parade
14 kwietnia: Mixx Island, TAPE: Unveil the Memories, DE-EXIT: Eternal Matters
17 kwietnia: Jump Challenge!
20 kwietnia: Arcana of Paradise -The Tower-, Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly, Lifeslide, Molly Medusa: Queen of Spit, Tin Hearts
21 kwietnia: Carbage, Enter/Exit the Gungeon, Mia and the Dragon Princess, Moe Waifu H
24 kwietnia: Smile for Me
25 kwietnia: Magical Drop VI
26 kwietnia: Neko Rescue Tale
27 kwietnia: Kizuna AI – Touch the Beat!, Protodroid DeLTA, Spooky Spirit Shooting Gallery, Treachery in Beatdown City: Ultra Remix
28 kwietnia: Family Fun Night, Minabo – A Walk Through Life, Skabma – Snowfall, Super Alloy Ranger, Varney Lake

W kwietniu do sprzedaży powinny trafić także następujące tytuły: Spirittea

Daty premier mogą ulec zmianie!


Co padnie Waszym łupem w kwietniu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Miltek

  6 kwietnia, 2023 at 10:56 pm

  Gdyby tylko Advance Wars miało Dual Strike w zestawie albo DLC…
  A tak, paskudny artstyle obrzydził mi ten remake, pass.
  Nic dla mnie w tym miesiącu.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

 1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

 2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Najważniejszą grę maja, znamy już od dłuższego czasu. Jeśli jednak szukacie czegoś innego, to będzie z czego wybrać.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Idzie Luty, szykuj bu... Nintendo Switch! W drugim miesiącu tego roku będzie w co grać! Szczególnie jeśli jesteś fanem JRPG.