Hunt the Night dostało nowy film z rozgrywką

Dosyć niespodziewanie twórcy ujawnili, że pewnie element gry wzorowany jest na Silent Hill. Domyślacie się, o co chodzi?

O Hunt the Night pisałem dwa tygodnie temu, a dzisiaj możemy sprawdzić nowe fragmenty rozgrywki, ponieważ za sprawą Dangen Entertainment i Moonlight Games do sieci trafił nowy film.

Film z rozgrywką daje zapowiedź nowych wrogów, podgląd na świat Hunt the Night i loch Barkley Sanitarium. Overworld w Hunt the Night otwiera się po osiągnięciu przez gracza określonego poziomu w grze. Vesper może swobodnie go eksplorować, walcząc z potworami, wchodząc do domów w poszukiwaniu łupów lub wskazówek, wykorzystując punkty zapisu do uzupełniania HP, kul i magii, a także teleportując się do kluczowych miejsc w całym świecie Medhram.

Hunt the Night Overworld and Dungeon

Film przedstawia również jeden z pierwszych lochów, który gracze muszą pokonać po dotarciu do świata — Barkley Sanitarium, gdzie muszą przetrwać spotkania z ohydnymi potworami i rozwiązać zagadki, aby znaleźć kluczowy przedmiot prowadzący do następnej lokacji. W dodatku do szybkiej rozgrywki z wieloma broniami dalekiego i krótkiego zasięgu w Hunt the Night, gracz musi zbierać wskazówki i przedmioty, aby poruszać się zarówno w lochach, jak i na świecie, uzyskując dostęp do nowych obszarów. Niektóre zagadki są inspirowane serią Silent Hill.

Hunt the Night Overworld and Dungeon

Nowe zrzuty ekranu ujawniają sceny akcji, bossów i postacie niezależne, które pomogą Vesper w kryjówce „Stalkerów”, gdzie może ona podjąć się zadań polowania na potwory i ulepszenia swojego ekwipunku.

Więcej o Hunt the Night przeczytacie [tutaj], a premiera na Nintendo Switch odbędzie się w tym roku.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz