Jesteśmy coraz bliżej zagrania w Death or Treat

Czujecie duch Halloween w marcu? Nie! No właśnie, to dlatego, że zniknął i Scary postara się go odnaleźć w Death or Treat.

Deweloper Saona Studios wspólnie z wydawcą Perp Games ogłosili, że Death or Treat zadebiutuje na PC 5 maja, a na Nintendo Switch pojawi się chwilę później.

W grze wcielamy się w Scary’ego, właściciela Ghost Mart, lidera w produkcji cukierków na Halloween. To właśnie od wybiera się na wycieczkę przez HallowTown. W owym mieście natrafi na wiele sklepów, które zapewnią zysk dla jego firmy. Będzie mógł w nich również ulepszyć swój oręż i ekwipunek, a nawet nauczy się magicznych zaklęć. Gdy już będzie gotowy opuścić miasto w poszukiwaniu zaginionego ducha Halloween, to czekać na niego będą liczni przeciwnicy. Każdy świat będzie trudniejszy od poprzedniego, a odwiedzimy takie landy jak Darkchat, Laboratorium Storyum, Riptok, Sede, Deviltube czy też FaceBoo! Na samym końcu będzie czekał na nas boss Clark Fackerberg.

Tak, Death or Treat to gra akcji roguelite 2D z ręcznie malowanym światem, a walka jest jednym z filarów. Różne typy broni zapewnią inne style walki, a liczne ataki z powietrza, zwinne poruszanie, szukanie słabego punktu, zapewni wiele wyzwań. Po drodze poszukamy ukrytych skarbów, które pozwolą nam odblokować nowe przerażające bronie i upiorne umiejętności.

Dodaj komentarz