Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Pierwsze detale o Goblin Slayer Another Adventurer: Nightmare Feast

Nowa gra wpada na listy zakupowe fanów sRPG-ów. Goblin Slayer Another Adventurer: Nightmare Feast przeniesie nas do słynnego uniwersum.

Goblin Slayer przenosi nas w świat fantasy, który podbił już cały świat za sprawą nowelki, mangi i adaptacji anime. Teraz pora na pierwszą konsolową grę dzięki Goblin Slayer Another Adventurer: Nightmare Feast od Bushiroad Games, Apollosoft i Mebius.

Będzie to strategiczne RPG, zawierające nową historię z oryginalnymi postaciami osadzoną w Four-Cornered World. W stworzenie nowej fabuły wmieszany Kumo Kagyu, czyli twórca Goblin Slayera. Z kolei za projektami postaci stoi Noboru Kannatsuki, który również maczał palce przy oryginalnej pracy. Gracze mogą spodziewać się taktycznej rozgrywki, która wymusi na nas umiejętne zarządzanie jednostkami oraz odpowiednie ich ustawienie. Goblin Slayer Another Adventurer: Nightmare Feast ma zadebiutować zimą na całym świecie.

Bohaterowie

Mistrz gildii (głos podkłada Rie Takahashi)
Bohaterka tej pracy. Arystokratka, która po śmierci ojca została mianowana mistrzem przygranicznej gildii. Jest grzeczna, ale jest bardzo aktywna i czasami pędzi samotnie przed siebie.

Krwawa Księżniczka (głos podkłada Inori Minase)
Wampirzyca, która budzi się z długiego snu i dołącza do Mistrza Gildii podczas przygody. Ma lekceważący i samolubny temperament i jak królowa patrzy z góry na ludzi.

Giermek (głos podkłada Yuki Ono)
Przyjaciel Mistrza Gildii z dzieciństwa, aktywny poszukiwacz przygód. Chociaż jest aktywny, ma tendencję do tłumienia pędzącego Mistrza Gildii, gdy tylko spotkają się ponownie.

Kapłan Niedźwiedź Polarny (głos podkłada Daisuke Ono)
Jeźdźca wyścigów niedźwiedzi, który czci Matkę Ziemię. Ma ciepłą, doświadczoną i spokojną osobowość.

Conan (głos podkłada Miyuri Shimabukuro)
Żołnierz runiczny noszący zieloną szatę i uzbrojona w żelazną włócznię, która jest początkującym poszukiwaczem przygód …przynajmniej tak się wszystkim wydaje.

Pani Księstwa (głos podkłada Hisako Kanemoto)
Przyjaciółka z dzieciństwa Mistrza Gildii, która jest szlachetną córką z sąsiedniego terytorium. Jest wysoce wyszkolona w magii, życzliwa i ma wysoki stopień godności.

Zabójca Golbinów (głos podkłada Yuuichirou Umehara)
Dziwny poszukiwacz przygód, który działa głównie poza miastem położonym na granicy.

Kapłanka (głos podkłada Yui Ogura)
Nowicjusz, który dołącza do Zabójcy Goblinów podczas przygody.

Łucznik Wysokich Elfów (głos podkłada Nao Toyama)
Łowca wysokich elfów, który dołącza do Zabójcy Goblinów podczas przygody. Goblin Slayer sRPG

Szaman Krasnoludów (głos podkłada Yuichi Nakamura)
Krasnoludzki szaman, który dołącza do Zabójcy Goblinów podczas przygody. Goblin Slayer sRPG

Jaszczurzy Kapłan (głos podkłada Tomokazu Sugita)
Kapłan jaszczuroludzi, który dołącza do Zabójcy Goblinów podczas przygody. Goblin Slayer sRPG

Więcej informacji powinniśmy otrzymać wkrótce. Jeśli szukacie oficjalnej strony gry, to znajdziecie ją [tutaj].

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też