Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Marfusha zadebiutuje 6 kwietnia

Japończycy i dziewczynki z karabinami? Czy wymienicie bardziej ikoniczny duet? Pewnie tak, ale tutaj sobie postrzelacie do wrogów!

Pół roku musieliśmy czekać na potwierdzenie daty wydania Marfushi, czyli nowej strzelanki 2D. Dzisiaj już wiemy, że do premiery dojdzie 6 kwietnia i wtedy weźmiemy karabin w dłoń i nie będziemy zadawać pytań. No, chyba że wcielimy się w rolę porządnego obywatela, wtedy sami wiecie, obrona, podatki, zniszczenie. Wcielając się w tytułową Marfushie, będziemy strzec bramy granicznej przed nieustępliwym naciskiem wrogów. W tej dwuwymiarowej strzelance poznamy surowy, pikselowy i dystopijny świat. Zarabiając na swoje utrzymanie, cały dorobek pieniężny wydamy na nowe karty, które pozwolą nam stanąć twarzą w twarz z potężniejszymi wrogami. Wielokrotne podejście do gry umili nam wiele różnych zakończeń. Tylko rekrutując różnych sojuszników, będziemy mogli odwrócić bieg wydarzeń. Wydanie konsolowe zostanie wzbogacone o nowe animowane intro, w którym usłyszymy oryginalny utwór I’ll be there stworzony przez KOKIĘ na potrzeby gry!

Kluczowe Elementy

  • Wszystkie rodzaje kart, w tym broń, postacie, ulepszenia, zdarzenia losowe i nie tylko.
  • Osiem unikalnych postaci do walki u twojego boku.
  • Ranking punktów w trybie wyzwań, aby konkurować z graczami z całego świata.
Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Subway Midnight pomoże poznać nam odpowiedź na pytanie: Co zrobilibyśmy, jakbyśmy zostali sami w metrze na noc? Tak jakby.

Nintendo Switch

Poznajcie historię Maddy - baristki praktykującej nekromancję

Nintendo Switch

Najgorętsza konferencja dla fanów wszelakich jRPG