LEGO 2K Drive to kolejne wyścigi, w które zagramy w tym roku

Wyścigowe świry nie mogły się spodziewać tylu okazji do ścigania w tym roku! MK8, DS i teraz LEGO 2K Drive — zadbają o naszą adrenalinę.

Nie dość, że mamy nowe trasy do Mario Kart, zaraz zadebiutuje Disney ze swoim ścigaczem, tak i teraz na scenę wkracza LEGO z własną grą samochodową! W LEGO 2K Drive zawitamy do Klockolandii, gdzie pragnienie prędkości zaspokoimy nie tylko na torach, ale i w terenie, w tym na wodzie! Nasze pojazdy zbudujemy sami, według własnych projektów, które od lat kiełkowały w naszych głowach. Czeka na nas sporo rozgrywki singlowej, a po podszkoleniu naszych umiejętności sprawdzimy się naprzeciw ludzi z całego świata w rozgrywce sieciowej! Za grę odpowiada deweloper Visual Concepts oraz wydawca 2K, a premiera odbędzie się 19 maja. Gra będzie mocno wspierana przez DLC i już teraz widzimy, że będzie można kupić co najmniej 4 przepustki. Do sprzedaży trafią również trzy różne wersje gry, każda bardziej dopasiona od poprzedniej. LEGO 2K Drive ma już swoją kartę w Nintendo eShop, gdzie kosztuje 259 zł.

Kluczowe Elementy

 • NAJWSPANIALSZE WYŚCIGI W ŚWIECIE LEGO
  Wskakuj za kółko i przygotuj się na całe mnóstwo eksploracji otwartego świata oraz ekscytujące wyścigi. Wypróbuj ciekawy tryb fabularny, startuj w pojedynczych wyścigach lub turniejach pucharowych i zatrać się w nietypowych minigrach! Opanuj sztukę driftu, korzystania z doładowania i używania wzmocnień, aby pokonać przeciwników!
 • RYWALIZUJ O PODNIEBNE TROFEUM
  W trybie fabularnym przejdziesz drogę od żółtodzioba do słynnego mistrza, rywalizując z całym szeregiem charyzmatycznych rywali. Wraz z każdym zwycięstwem będziesz piąć się po szczeblach kariery, a na koniec zmierzysz się z niesławnym Cieniem-Z.
 • EKSPLORACJA OTWARTEGO ŚWIATA
  Czeka na Ciebie rozległy i tętniący życiem świat Klockolandii, pełen barwnych postaci i dziwacznych zadań, które możesz odkrywać wedle własnego uznania. Przemierzaj bujne pola Turborównin, ścigaj się po bezdrożach hrabstwa Wielki Sadek, pływaj malowniczymi kanałami Parowu Poszukiwaczy i nie tylko.
 • UWOLNIJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ
  Buduj pojazdy w Garażu, po prostu łącząc ze sobą klocki. Konstruuj zupełnie nowe samochody i łodzie, modyfikuj pojazdy ze swojej kolekcji lub zrelaksuj się, budując według instrukcji, a następnie wypróbuj swoje dzieło w akcji!
 • GRAJ Z INNYMI W DOMU I ONLINE
  Przemierzaj drogi Klockolandii w lokalnym trybie podzielonego ekranu lub dołącz do innych kierowców online!

Dodaj komentarz