Black Dahlia zawalczy w Skullgirls 2nd Encore 31 marca

Trzeba było być bardzo cierpliwym, czekając na Black Dahlie, ale po niemal 16 miesiącach, za 2 dni w końcu trafi do Skullgirls 2nd Encore.

Black Dahlia to trzecia postać z przepustki sezonowej dla Skullgirls 2nd Encore. Została ona ujawniona na początku grudnia 2021 roku! Teraz po niemal 16 miesiącach oczekiwania, poznaliśmy datę jej debiutu w grze. Czekać nie trzeba będzie za długo, gdyż odbędzie się to za 3 dni – 31 marca.

Kluczowy specjalny ruch Czarnej Dahlii polega na użyciu jej masywnego ramienia pistoletu do wystrzeliwania wolno poruszających się pocisków wybuchowych, które wybuchają przy kontakcie. Te wybuchowe pociski nie mają zasięgu pełnoekranowego, jak inne narzędzia strefowe, więc jest bardziej skuteczna na średnim dystansie, gdzie może zbliżyć się do nich, korzystając z doskoku do przodu i unikalnego skoku „Onslaught”.
Onslaught to wyjątkowa zdolność ruchu Dahlii, w której skacze w kierunku przeciwnika, umożliwiając jej atak z idealnego kąta. Może być używany z ziemi i z powietrza, a odległość pokonywana przez wersję naziemną dostosowuje się w zależności od tego, jak daleko znajduje się ona od przeciwnika.
Alfa przeładowanie Czarnej Dalii pozwoli jej na ulepszone o unikalne naboje wykraczające poza jej klasyczny wybuchowy strzał. Na przykład jedna wyjątkowa runda stwarza zagrożenie pożarowe na scenie, aby poprawić jej strefę, podczas gdy inna zmienia jej następny strzał w potężny śrut krótkiego zasięgu. Jej broń mieści sześć naboi, po czym będzie musiała przeładować.
Jej pozostałe umiejętności specjalne koncentrują się na ucieczce i skomplikowanych ruchach, a gracz będzie musiał tylko poczekać i dowiedzieć się, co czeka w jej magazynku!

To nie jedyna postać, która zmierza do bijatyki, ponieważ twórcy zapowiedzieli 7 miesięcy temu Marie. Marysia zamknie listę postaci dostępnych z przepustką sezonową, a jej zwiastun sprawdzicie poniżej.

Skullgirls 2nd Encore nabędzie w Nintendo eShop za 104 zł. Przepustka sezonowa została wyceniona na 145 złotych, a za każdą pojedynczą postać zapłacimy po 40 złotych.

Dodaj komentarz