Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Black Dahlia zawalczy w Skullgirls 2nd Encore 31 marca

Trzeba było być bardzo cierpliwym, czekając na Black Dahlie, ale po niemal 16 miesiącach, za 2 dni w końcu trafi do Skullgirls 2nd Encore.

Black Dahlia to trzecia postać z przepustki sezonowej dla Skullgirls 2nd Encore. Została ona ujawniona na początku grudnia 2021 roku! Teraz po niemal 16 miesiącach oczekiwania, poznaliśmy datę jej debiutu w grze. Czekać nie trzeba będzie za długo, gdyż odbędzie się to za 3 dni – 31 marca.

Kluczowy specjalny ruch Czarnej Dahlii polega na użyciu jej masywnego ramienia pistoletu do wystrzeliwania wolno poruszających się pocisków wybuchowych, które wybuchają przy kontakcie. Te wybuchowe pociski nie mają zasięgu pełnoekranowego, jak inne narzędzia strefowe, więc jest bardziej skuteczna na średnim dystansie, gdzie może zbliżyć się do nich, korzystając z doskoku do przodu i unikalnego skoku „Onslaught”.
Onslaught to wyjątkowa zdolność ruchu Dahlii, w której skacze w kierunku przeciwnika, umożliwiając jej atak z idealnego kąta. Może być używany z ziemi i z powietrza, a odległość pokonywana przez wersję naziemną dostosowuje się w zależności od tego, jak daleko znajduje się ona od przeciwnika.
Alfa przeładowanie Czarnej Dalii pozwoli jej na ulepszone o unikalne naboje wykraczające poza jej klasyczny wybuchowy strzał. Na przykład jedna wyjątkowa runda stwarza zagrożenie pożarowe na scenie, aby poprawić jej strefę, podczas gdy inna zmienia jej następny strzał w potężny śrut krótkiego zasięgu. Jej broń mieści sześć naboi, po czym będzie musiała przeładować.
Jej pozostałe umiejętności specjalne koncentrują się na ucieczce i skomplikowanych ruchach, a gracz będzie musiał tylko poczekać i dowiedzieć się, co czeka w jej magazynku!

To nie jedyna postać, która zmierza do bijatyki, ponieważ twórcy zapowiedzieli 7 miesięcy temu Marie. Marysia zamknie listę postaci dostępnych z przepustką sezonową, a jej zwiastun sprawdzicie poniżej.

Skullgirls 2nd Encore nabędzie w Nintendo eShop za 104 zł. Przepustka sezonowa została wyceniona na 145 złotych, a za każdą pojedynczą postać zapłacimy po 40 złotych.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też