ANONYMOUS;CODE w końcu trafi do Europy!

ANONYMOUS;CODE, czyli kolejna gra z serii Science Adventure od Spike Chunsoft, ma już datę premiery na Zachodzie.

W sumie ponad rok będą musieli poczekać gracze na Zachodzie, aby zagrać w ANONYMOUS;CODE. Wydawca Spike Chunsoft ogłosił, że gra zostanie wydana na starym kontynencie i w Ameryce 8 września. Nasi azjatyccy bracia zapoznali się z tą kolejną przygodówką naukową już w lipcu zeszłego roku. Wiemy więc już, że jest na co czekać, bo nie często trafia się historia hackerów, którzy przepiszą przyszłość. Do graczy oczywiście trafi wydanie pudełkowe, w Europie jego częścią będzie steelbook, a wydaniem zajmie się Numskull Games.

Oficjalne Informacje

2037. Nakano, Tokio.

Pollon Takaoka zostaje uwikłany w plątaninę intryg w wyniku spotkania z tajemniczą dziewczyną Momo i staje w obliczu ważnych wydarzeń, które wstrząsają światem. Przeżyj te doświadczenie z Pollonem, pomóż mu zhakować niezliczone gałęzie rzeczywistości i „załadować” zakończenie, które uratuje świat!

ANONYMOUS;CODE będzie pierwszą grą z serii Science Adventure, która będzie zawierała dubbing głosowy w języku angielskim i japońskim. Do tej pory wszystkie wydane wcześniej części zawierały wyłącznie japońskie głosy. Z tej okazji Spike Chunsoft, Inc. zebrał znakomitą grupę utalentowanych lektorów, w tym Maxa Mittelmana, Anairis Quiñones (AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative angielski głos Tama) i Y. Chang (AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative angielski głos Lien).

  • Pollon (angielski głos podkłada Max Mittelman, a japoński Shouya Chiba)
  • Momo (angielski głos podkłada Anairis Quiñones, a japoński Shiina Natsukawa)
  • Cross (angielski głos podkłada Y. Chang, a japoński Tomokazu Sugita)

Z oryginalną historią zaplanowaną i stworzoną przez Chiyomaru Shikurę z MAGES., seria opiera się na koncepcji „99% nauki i 1% fantazji”, suspensu science fiction, który wykorzystuje rzeczywiste wydarzenia naukowe jako ramy opowieści. Została opracowana w różnych mediach, w tym w powieściach, mandze i anime, a także w grach. Do gier z serii Science Adventure wydanych w Ameryce Północnej i Europie należą CHAOS;HEAD, STEINS;GATE, ROBOTICS;NOTES i CHAOS;CHILD.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz